Codziennie ucinam sobie pogawędkę ze zmarłymi


Dzisiejsi goście Rozmów w Toku, mimo iż nie mają na to żadnych naukowych dowodów twierdzą, że są w stanie kontaktować się ze zmarłymi, wywoływać duchy i odnajdywać zaginionych. Jak im się żyje z takim darem?

Małgosia i Grzegorz, kontaktują się z duchami zmarłych polityków i aktorów, którzy bardzo chętnie radzą im w codziennym życiu. Jakie duchy znanych osób są im najbardziej pomocne?

źródło: TVN

Komentarze (1143)

Magda403

"Rozmowom w toku" dziękuję za naprowadzenie mnie na wrocławskich wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo dzięki nim jestem wreszcie w lepszej sytuacji i nie tkwię w życiowym dołku... Magda

  Magda403

  "Rozmowom w toku" dziękuję za naprowadzenie mnie na wrocławskich wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo dzięki nim jestem wreszcie w lepszym sytuacji i nie tkwię w życiowym dołku... Magda

   Alicja_A1

   Cudowne rozwiązanie dzięki "Rozmowom w toku" :)
   Ten wspaniały, odważny program powinien trwać i trwać. Sporo odcinków dało mi w codziennym życiu do myślenia...
   Dzięki TVN "Rozmowy w toku" obejrzałam też pewnego razu odcinek z parą nietuzinkowych wróżbitów Małgorzatą i Grzegorzem. Szybko do nich pojechałam do Wrocławia. Miałam od dawna poważne kłopoty i właśnie oni mnie z tego dołka wyciągnęli. Gdyby nie ten wyjątkowy program to nie wiedziałabym, że mogę znaleźć takie cudowne rozwiązanie.
   Dziękuję i pozdrawiam panią Ewę i życzę powodzenia:)

    Alicja_A1

    Cudowne rozwiązanie dzięki "Rozmowom w toku" :)
    Ten wspaniały, odważny program powinien trwać i trwać. Sporo odcinków dało mi w codziennym życiu do myślenia...
    Dzięki TVN "Rozmowy w toku" obejrzałam też pewnego razu odcinek z parą nietuzinkowych wróżbitów Małgorzatą i Grzegorzem. Szybko do nich pojechałam do Wrocławia. Miałam od dawna poważne kłopoty i właśnie oni mnie z tego dołka wyciągnęli. Gdyby nie ten wyjątkowy program to nie wiedziałabym, że mogę znaleźć takie cudowne rozwiązanie.
    Dziękuję i pozdrawiam panią Ewę i życzę powodzenia:)

     Justyna_Witam

     Odwiedziłam kilka razy Wrocław - z powodów firmowych - i przy okazji Wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Na pewno ich pomoc i mądre doradztwo opłaciło mi się, bo wiem jak dalej działać…
     Pozdrawiam Justyna

      jacek84

      byłem u tych wróżbitów we Wrocławiu kiedyś. To co mi powiedzieli się sprawdziło. Jak znowu odwiedzę Wrocław od razu do nich przyjadę, bo ich rady uratowały mi życie!

       leevi

       Mówisz o Małgorzacie i Grzegorzu? Wróżyli mi kiedyś w hotelu w Opolu bo na nich tam trafiłem. Wiem już teraz, że wróżby to nie zabawa. Dowiedziałem się wiele o swoich (wydawałoby się) najbliższych i już po powrocie do domu wiedziałem co robić. Nie żałuję, myślę że warto wiedzieć. Polecam zdecydowanie, jeżeli jest się na to gotowym, bo to wróżbici z wyższej półki.

       pliki
        rurkow

        Ja też ich spotkałem w hotelu tyle że w Świeradowie. Zobaczyłem ich auto co mnie zaciekawiło i zagadałem tak żeby żona nie widziała :) Śmiesznie trochę wyszło, za to myślę że dobrze było z nimi porozmawiać. Wyłożyli mi karty i dostałem kilka ostrzeżeń, ale było też parę fajnych rzeczy. To było takie spontaniczne spotkanie, ale przyjechałem do nich dwa lata później i już przygotowany byłem lepiej. Konkretni są ci wróżbici.

        pliki
         Turysta___

         Kilka razy odwiedziłem Polskę i również wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Za każdym razem zaskakują mnie metodami wyjścia z dołka. A przy okazji zawsze też odwiedzam Wrocławski Rynek. Jest śliczny!

          maszny

          Byłem u wróżbitów z tego odcinka we Wrocławiu przed świętami. Z całego serca polecam, bo pomogli mi w sprawie sercowej. Od razu czuję się dużo lepiej, bo utwierdziłem się w tym, że słusznie zrobiłem zrywając pewien kontakt. Jeśli wróżbici to czytają, to serdecznie ich pozdrawiam.

           Robert z Manchesteru

           Jak co roku na Wielkanoc wracam na mój ukochany Dolny Śląsk. Odreagowuję wtedy, ładuję akumulatory. Bo nie tak różowo, jak się komuś wydaje, jest na Wyspach. Zawsze tam jesteś obcy. No, i ta tęsknota za Krajem, za bliskimi. W tym roku również skorzystam z okazji, odwiedzę Małgorzatę i Grzegorza – wróżbitów z Wrocławia. Naprostują Mi – jak zwykle – meandry mojego życia. Pozdrawiam. Robert z Manchesteru

            kaczi5

            Za kilka dni minie czwarty rok, jak jestem ze swoją narzeczoną. Nie poznalibyśmy się, gdybym nie przyszedł na wróżby do państwa Małgorzaty i Grzegorza z nagrania rozmów w toku. Doradzili mi wtedy żebym poszedł na imprezę rodzinną, bo tam kogoś poznam. Za jakiś czas dalszy kuzyn zapraszał na urodziny i bardzo nie chciałem iść, ale przypomniałem sobie dobrą radę i poszedłem. A tam poznałem najcudowniejszą kobietę na ziemi. Był dzień przed walentynkami i od tamtego czasu wszystko zmieniło się na lepsze. Gdybym nie zrobił tego, co mi doradzali pewnie pojechałbym za granicę i nie wiem czy bym poznał tam kogoś takiego! Pozdrawiam wszystkich zakochanych, bo lata lecą, a i mi wciąż nie przechodzi :)

             Magda403

             Poznałam w autobusie fajnego faceta i to właśnie, gdy jazda się przedłużała z powodu korków. Gdy ludzie przeklinali na złe warunki jazdy - My rozmawialiśmy sobie o miłych sprawach... Wcześniej bywałam u wrocławskiej pary nietuzinkowych wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, gdy miałam problemy. Wywróżyli mi tę randkę wówczas i to, że będzie to mój przyszły mąż. Wszystko się sprawdziło. Warto być pogodnym. Dziękuję i pozdrawiam. Magda:)

             wojaks

             A ja do pani Małgorzaty i pana Grzegorza we Wrocławiu przychodzę raz w roku, na początku stycznia. Byłem u nich wczoraj i myślę, że powinienem powiedzieć o nich dobre słowo, bo co roku wiem jak zacząć, żeby pod koniec nie popłynąć. Jak pomogli mi raz wiele lat temu, tak i do teraz wszystko się zgadza. Pozdrawiam panią Małgorzatę, oraz mojego imiennika.
             Grzegorz

             Bliźniaki_2

             Rozmowy w Toku nasuwają ludziom różne refleksie, mnie również. Chciałam usunąć bliźniaczą ciążę, bo miałam już 40 lat i obawialiśmy się z mężem, że nie podołamy temu macierzyństwu. Po kilkakrotnych wizytach w gabinecie Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia zdecydowałam się jednak te bliźniaki urodzić. Po ich narodzinach leczyliśmy się z mężem u psychiatry a wyrzuty sumienia mamy do dziś. Dobrze się stało, że od aborcji odwiedli nas wróżbici. No bo dorosłe dzieci już się usamodzielniły a te młodsze są naszą radością. My też czujemy się przez to młodsi. Wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza widujemy czasami spacerując z dziećmi po parku. Uśmiechamy się porozumiewawczo do siebie. Pozdrawiamy Maria i Władysław

             Eryk_25

             Ciekawy temat. Osobiście znam panią Małgosię i pana Grzegorza, i z całą pewnością mogę polecić. Byłem u nich kiedyś i nie spodziewałem się tego co usłyszałem, a bardzo mi to pomogło w rozwiązaniu moich problemów. Wcześniej podchodziłem do tego typu spraw z dużą rezerwą, a okazało się, że porada wróżbitów może czasem rozwiązać złożone problemy. Znowu mi pomogli. Dziękuję. Pozdrawiam.

             bemellini

             Przyjechałem wczoraj do Wrocławia odwiedzić groby. Kilka miesięcy temu widziałem materiał Rozmów w Toku na tej stronie, więc się umówiłem na wizytę u pary wróżbitów z nagrania. Nie spodziewałem się tego, co usłyszałem. Brakuje mi słów. Wracając od nich do hotelu, obiecałem sobie, że napiszę tu notkę. Warto ich odwiedzić, szczególnie w tym okresie. Niepowtarzalne przeżycie. Pozdrawiam.

             KRAKOWIANKA_944

             Oglądałam z ciekawością wasz program. Byłam zaskoczona tematem oraz przebiegiem programu 7.03.2012r. Najbardziej zaskoczyła mnie wypowiedz pary wróżbitów z Wrocławia. Postanowiłam ich odwiedzić. W gabinecie rozwikłali wiele moich problemów Tych dotyczących śmierci zagadkowej też! Jako sceptyk w przeszłości. Jestem dziś mądrzejsza mile zaskoczona, że są jeszcze na świecie prawdziwi wróżbici. Mam uznanie dla realizatorów programu ,,Rozmowy w Toku”, że potrafili namierzyć tak zdolne osoby i zrobić wyjątkowy odcinek. Ponownie się do nich wybieram. Pozdrawiam i polecam. Krakowianka.

             Tomi_44

             Wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z Wrocławia spotkałem na wycieczce w Katzenelnbogen (Niemcy) - w hotelu. Poprosiłem ich tam o poradę. Zrobili dla mnie wyjątek. Byli tam w końcu na wycieczce. Pomimo, że potrzebowałem pomocy, to z dużą nieufnością podchodziłem do tej dziedziny wiedzy. Szybko zmieniłem zdanie. Byłem zszokowany ich możliwościami i trafnością dotyczącą zdarzeń. Miały one nastąpić szybko. A wiedziałem o nich tylko ja. Musiałem podjąć ważne decyzje na wysokim szczeblu. Pomogli mi w tym fachowo! Bardzo szybko się wszystko sprawdziło. Z racji zawodu, jaki wykonuję, dużo jeżdżę służbowo po świecie. Takich możliwości nigdzie w świecie nie spotkałem! Internauci mają rację, że są oni ewenementem w świecie wróżb. Dobrze, że wasz program i forum są na poziomie. Pozdrawiam. Tomasz

             pewela

             Byłam we Wrocławiu tydzień temu i od razu zdziwiłam się jak dużo faktów wyszło na jaw. Para wróżbitów z tego odcinka powiedziała mi na spotkaniu na co powinnam uważać. Nie do końca wcześniej w to wierzyłam i nadal mam mieszane uczucia, ale jeśli sprawdzą się ich dalsze słowa, przyjadę tam jeszcze raz.

             zuppka

             Kolejny raz sprawdziło się co Pani Małgosia i Pan Grzegorz mi wywróżyli. Mówili żebym nie brał spadku po rodzicach, bo oprócz ich domu siedziałbym latami w długach i jeszcze moje dzieci będą je spłacać. Nie wziąłem spadku jak polecali i trochę żałowałem, że tak zrobiłem, więc dostały go dzieci nieżyjącego już brata, ale wczoraj dowiedziałem się, że rzeczywiście hipoteka jest zadłużona na wielkie sumy. Dzieci brata szkoda, ale oni jakoś sobie poradzą, bo źle nie żyją. Dzisiaj myślę tylko o tym, że gdybym nie pojechał wtedy do Wrocławia, to teraz nie miałbym ani domu ani oszczędności do końca życia. Pani Małgosiu i Panie Grzegorzu! Jeśli czasami czytacie te wpisy, wiedzcie że na prawdę doceniam waszą pomoc! Wkrótce znowu was odwiedzę!!

             zuppka

             Jak mówiłem, tak zrobiłem. Byłem na wróżbach jeszcze przed świętem zmarłych, bo to taki mistyczny czas. Jakąś miłość mi wywróżyli.Mam 45 lat i się już nie spodziewam, ale ostatnio trafnie mi wyłożyli, więc jestem ciekaw, co los przyniesie.

             pliki
             jonaszu

             U wrozbitow Malgorzaty i Grzegorza bylem juz kiedys. Dawno to bylo ale wybranie sie tam bylo dobra decyzja, bo nie dalem sie omotac dziewczynie ktora kochala tyko moje pieniadze. Teraz mieszkam za granica ale przyjechalem wlasnie pozalatwiac pare spraw, to do Wroclawskiego gabinetu tez przyjade.

             seniorka72

             Do wróżki Małgorzaty z Wrocławia zawsze chodzę wtedy gdy muszę coś ważnego załatwić. Chciałam w prezencie ślubnym kupić dom dla syna i synowej. Propozycja, która byłą na pierwszy rzut oka okazałą, owszem okazała się okazją, ale dla złodziejowatego małżeństwa. Dzięki wróżbie w Gabinecie Małgorzaty i Grzegorza ustaliłam, że dom proponują do sprzedaży całkiem dla sprzedających obcy ludzie. Próbowali oni obrabować dwoje samotnych schorowanych 80 latków. Wróżbici od tego zakupu próbowali mnie odwieść. Poszłam jednak tam z krewnymi. Złodziejskie zamiary sprzedających były ewidentne. Powiadomiliśmy więc rodzinne tych staruszków (przebywają za granicą) i policję. Szybko kupiliśmy inny dom. Za radą wróżbitów skorzystaliśmy z pomocy prawnika. Teraz jest wszystko tak, jak powinno być od początku. Przypomniałam sobie o tym wszystkim gdy 7 marca 2012 w Rozmowach w Toku zobaczyłam, ku mojej radości, Małgorzatę i Grzegorza. Jak najbardziej ich polecam.
             Czujna Babcia ze Zgorzelca

             weweronka

             Bardzo ciekawy odcinek. Już wcześniej słyszałam coś o tej parze wróżbitów z Wrocławia. Znajoma kiedyś u nich była i przekazała mi wizytówke. Trochę poczytałam o nich na ich stronie i chyba ich odwiedzę.

             Maryla098

             17 lat temu wróżka Małgorzata z Wrocławia ostrzegała mnie - na próżno Miałam być żoną marynarza, który będzie mnie po ślubie woził po świecie. Na starość, przy kominku; będziemy wspominali różne fajne historie z życia Mieliśmy swoje przejścia (rozwody). Ja sprzedałam mieszkanie, oraz zakład. Zamieszkałam u ,,wiecznego narzeczonego'. Tak się później okazało. 9 lat mnie zwodził. W pracy mu się pogorszyło. Ukrywał to Ja zaczęłam bardzo chorować, pieniądze zaczęły topnieć. Zamiast mi pomóc, wyjeżdżał w tak zwane ,,rejsy'. Nagle Jan zmarł. Okazało się, że przepisał, za życia, cały `swój dorobek' (jeśli tak można powiedzieć) swojej rodzinie. Nawet mieszkanie, w którym mieszkaliśmy też im zapisał. Okazało się, że byłam mu potrzebna, jako darmowa służąca. Rodzina jego, która mnie traktowała przedtem jak osobę bliską, poszła później do sądu. Po wszystko Zaczęła się gehenna. Wtedy zobaczyłam, kim jestem dla nich Sprawę wygrałam. Sąd dopatrzył się intrygi. Umiałam, z pomocą adwokata, oraz rad wróżbitów, wiele udowodnić. Nawet polisę, w której, początkowo, mnie wyznaczył spadkobiercą, też przepisał na rodzinę. Dowiedziałam się, w trakcie pogrzebu, że te jego `rejsy' były przeważnie do kochanek... Dzięki sądowi odzyskałam tylko mieszkanie, które jednak i tak zamieniłam. Za dużo złych wspomnień Moja rodzina miała też dużo pretensji do mnie. W ich oczach okazałam się durną mewką-naiwniaczką. Teraz, na starość, żyję sama. Bardzo chora, w skrajnej nędzy. A wszystko przez `wiecznego narzeczonego'. Czasami ucinam sobie pogawędki ze zmarłymi (jak mówi wasz tytuł programu), bo tęsknię za nimi. Wiele bym chciała wyjaśnić, wiele bym chciała wiedzieć. Trudno mi z tym żyć, że sprawy tak źle się potoczyły. Te wróżby na zmarłych mnie wzmacniają. Oczywiście z pomocą wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza jestem w stanie udźwignąć ciężar błędów z przeszłości W waszym programie ci wróżbici mieli coś do powiedzenia. Są, jak zwykle, konkretni. Ze zmarłym Jankiem trudno mi rozmawiać. Przeprasza mnie w czasie seansu jego duch. Czy dopiero tam zrozumiał, jaką mi gehennę zgotował za życia? Niektórzy nie rozumieją, że kiedyś umrą i mogą tak właśnie kogoś skrzywdzić Na pogrzebie pojawiła się plejada innych jego `wiecznych narzeczonych'. Chętnie wzięły udział w stypie - wcześniej opłaconej przeze mnie. Dużo opowiadały Rodzina Janka też była w dobrym nastroju. Nadawajcie `Rozmowy w Toku' bez waszych psychologów. Będą ciekawsze. Poproście o ich ocenę wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z Wrocławia. Frekwencja przed telewizorami murowana. Po wizycie u wróżbitów, czekałam w poczekalni u nich, bo do odjazdu pociągu miałam kilka godzin. Postanowiłam dobrze spożytkować czas i wczytałam się w treści na waszym forum. Wróciły dawne wspomnienia, myśli. Postanowiłam więc opisać moją historię - ku przestrodze dla innych A tak na marginesie: - grób Janka odwiedzam tylko ja. Jego pazerna rodzina i plejada ,,przyjaciółek' zapomniała o nim już dawno
             Pozdrawiam. Maryla

             cashers

             Przyjechalem wczoraj z uk specjalnie do tych wrozbitow. Chcialem sie przez telefon dopytac pare rzeczy bo zona sie ostatnio dziwnie zaczela zachowywac ale kazali mi przyjechac do siebie, bo sprawa jest powazna. Okazalo sie, ze mi zona za plecami kombinuje ze swoim szefem, ale mi wruzbici doradzili co robic, wiec teraz bede wiedzial jak ja przylapac na goracym uczynku. Naprawde dobrze, ze przyjechalem, bo nie wiem co by to bylo. Kobieta z ktora jestem od kilku lat chciala w sadzie moja wine wykazac i dom mi zabrac. No paranoja. Dobrze ze przyjechalem.

             zofia_zofia
             zofia_zofia

             Dziś mija rok od śmierci osoby bardzo mi bliskiej. Wpisy na tym nietuzinkowym forum czytam z dużą ciekawością od dawna. Wiele tu wypowiedzi pasuje do mnie i w dodatku dowodzi, że najwięcej jest sytuacji osamotnienia Mnóstwo z nich pozwoliło mi tutaj na jaśniejsze myślenie w wielu sprawach. Na pewno jest mi lżej, gdy mogę się tu wygadać. Mówi się, że człowiek uczy się całe życie i głupi umrze Tak właśnie pewnie jest. Ważne, że wiele do mnie dotarło. Dziękuję - pozdrawiam. Zofia z Wieruszowa

             Karina 69

             Witam!
             To było ostrzeżenie w ostatniej chwili ratujące życie. Rodzice, nieżyjący od 2 lat, ostatnio bardzo często mi się śnili. Ostrzegali mnie przed kłopotami. Pomyślałam, że modlitwa jest im potrzebna ode mnie w takiej chwili. Zawsze to robię. Pomimo to dalej mnie ciągle ostrzegali i wzywali w snach. Pojechałam do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia, bo wiem od dawna, że mogą coś zaradzić na ten temat. A tu słyszę od wróżbitów, że rodzice mnie wręcz wyganiają do lekarza. Zdziwiłam się bardzo, bo czułam się wyśmienicie. Okazało się jednak, że jestem poważnie chora i grozi mi operacja. Zaczęłam robić wszystko, żeby ustalić, co naprawdę mi jest. Za moment jednak wróżba zaczęła się boleśnie sprawdzać Zrezygnowałam z prowadzenia samochodu, ponieważ miałam zachwiania równowagi i czasem mdlałam. W końcu lekarz dopatrzył się bardzo poważnego zagrożenia życia . Można powiedzieć, że zdążyłam w ostatniej chwili. Ciężko było mi się z tym wszystkim pogodzić. Stało się to bowiem wtedy, gdy miałam wyjechać za granicę do bardzo popłatnej pracy. Podsumowanie dla mnie jest takie w tej sprawie - wróżbici na czas mnie ostrzegli z pomocą nieżyjących rodziców! Lekarz zadziałał konkretnie i to wszystko na ostatni dzwonek uratowało mi życie. Warto więc działać wielotorowo i zdecydowanie, nigdy nie lekceważąc żadnego ostrzeżenia. Serdecznie pozdrawiam wszystkich. Karina

             gabrysia_zahor
             gabrysia_zahor

             cześć potrzebuję kogoś kto zna się na urokach . Odczynić urok czy można i czy jest coś takiego . pilne świat mi się wali.

             Pieterka

             niewiem jak z urokami ale bylem u pani malgorzaty i pana grzegorza i bardzo nam pomogli. dali nam wskazowki gdzie szukac babci ktorej zglosilismy zaginiecie. zadzwon i spytaj najlepiej

             pliki
             Karolali

             Byłam u tych wróżbitów dwa razy i dwa razy mnie ostrzegali. A ja wciaż robiłam swoje i dostałąm to, co sama chciałam. A wystarczyło pomyśleć i się zastanowić, w końcu mi powiedzieli co się stanie, jak dalej będę robiła to samo. Jak już chodzicie do wróżbitów, słuchajcie dokładnie co mówią, żeby później nie pluć sobie w brodę, że się wiedziało, a nic się nie zrobiło.
             Pozdrawiam,
             Karolina

             ~Gość

             Czytam różne wpisy na forum Rozmowy w Toku. Ludzie tam przyznają się do różnych głupich rzeczy. Ja tu też nie jestem wyjątkiem. Opowiem wam moją historię. Byłam bardzo młodą kobietą, w wysokiej ciąży. Chciałem ją usunąć. Zaczęłam jednak kalkulować - czy dać kilka tysięcy ginekologowi za zabieg czy kilkaset wróżbitom za konkretną poradę. Wtedy ekonomia zwyciężyła. Poszłam do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia. Odwiedli mnie skutecznie od aborcji. Dziś córka, którą jednak
             urodziłam, jest moją podporą. Nie wie o moich dylematach. Muszę z tym żyć. Agnieszka

             ~Gość             Poznałam męża w podróży. Był to początek podróży przez życie na dobre i złe...Nagła choroba męża przerwała wszystko. Teraz pielęgnuję pamiątki i wspomnienia z tamtych lat, a jakże bezpiecznych i pogodnych. Odwiedzam Piastowski Wrocław - tu, też zachowały się dobre chwile. Odwiedzam wtedy te miejsca, które mi przypominają, czas miniony, ale spędzony radośnie z mężem gdy jeszcze żył. Przy okazji odwiedzam wróżbitów na ul. E. Stein we Wrocławiu .Wiem, że tam na pewno uzyskam wiele cennych
             wskazówek i ostrzeżeń od zmarłego męża z pomocą wróżbitów w atmosferze pogodnej i nie demonicznej. Jest to jedyna możliwość do pogawędzenia z nieobecnym tu, ale czuwającym z góry nade mną mężem. Wiele razy Ci nietuzinkowi wróżbici Małgorzata i Grzegorz mi pomogli... Ważne jest to, że to co prezentują wróżbici na swojej stronie koresponduje z wizytą u nich. Gwarantują wtedy konkretną wiedzę i tak jest. Polecam ich szczerze! Pozdrawiam "Rozmowy w Toku" Agata z Gdańska.

             ~Gość

             Podzielam zdanie internautki Agaty i innych. Właśnie bardzo rzeczowo wróżyli o moich kłopotliwych sprawach.Trochę się tego nazbierało. Ważne że wiem co mam robić. Jak po wróżby to do Małgorzaty i Grzegorza. Pozdrawiam. Wrocławianin.

             ~Gość

             Prosiłam ich o poradę, gdy nie mogłam ogarnąć problemów rodzinnych po śmierci męża. Dziś ponowiłam wizytę u wroclawskiej pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, bo jestem przejazdem u rodziny. Dlatego też, bo to, co mi wtedy powiedzieli, bardzo mi sie sprawdziło. Polecam. Warto. Natalia z Holandii

             ~Gość

             Jestem znowu po wizycie u wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Zawsze mi dobrze doradzają. Tym razem też musiałem pójść do nich, bo ważył się los mojego związku. Chodzę tylko w sprawdzone miejsca. A do nich naprawdę warto. Więc polecam! Krzysztof z Warszawy

             ~Gość

             Ja też doceniam bardzo ich pomoc. Wywróżyli mi problemy domowe i w pracy. Fakt, że na początku bardzo się przejąłem. W ostatniej chwili dało się jednak sporo zaradzić. Polecam z czystym sumieniem - Gabinet wróżki Małgorzaty i Numerologa Grzegorza we Wrocławiu. Jeszcze nie raz ich odwiedzę:)

             ~Gość

             byłam u nich dwa razy w sprawach sercowych. opłacało się bo jest lepiej. polecam. ewa

             ~Gość

             Odziedziczyłam firmę po zmarłym krewnym. Trudno mi było się pogodzić ze smiercia tej osoby. A wiadomość o spadku jeszcze bardziej mnie zaskoczyła. Teraz na jaw wychodzą różne dziwne sprawy o których nie miałam pojęcia. Korzystając z pomocy wrocławskiej pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza jestem na dobrej drodze... Antonina

             ~Gość
             • Gość987:
             • byłam u nich dwa razy w sprawach sercowych. opłacało się bo jest lepiej. polecam. ewa

             Potrzebowałem konkretnej pomocy jasnowidza. Trafiłem do pary wróżbitów - jasnowidzów Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu. To niezwykle i niesamowite.Warto było, bo szybko mi pomogli zrozumiec co sie dzieje z moim bratem w Niemczech.Ważne że dzięki ich radom pomogłem bratu w tarapatach.Dziękuję. Tadek

             ~Gość

             Mi chodziło o to czy tym razem jestem w związku, który ma jakąś przyszłość dla mnie i dla dziecka..Jestem po przejściach i liczę na poważny związek Okazało sie, że jest taka szansa, ale nie za szybko. Dużo sie zgadzało i dlatego powtarzam te wizyty u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Pozdrawiam. Anna z Olesnicy

             ~Gość

             Jak tylko na Święta, lub z innego powodu, odwiedzam Polskę, to zaraz obowiązkowo jestem u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Od lat wróżą mi ci nietypowi wrocławscy wróżbici. No i wtedy wiem po powrocie do Niemiec jak sobie poradzę ze wszystkim. Szczerze ich każdemu polecam.Pozdrawiam. Kasia z rodziną

             ~Gość

             Witam serdecznie!
             Dobra lektura, dobry program! Wasze forum po programie 7.03.2012 stało się pouczającą wspaniałą lekturą dla wielu ludzi. Często o waszym forum rozmawia się przy różnych okazjach. Rzeczywiście internauci mają racje, że dają tym wróżbitom z Wrocławia uznanie, bo dzięki nim ludzie opisują odważnie swoje opinie i przeżycia. Ja się przyłączam. To forum to same niezwykłości. Tu naprawdę rzeczywiście widać prawdziwe przeżycia ludzi. Warte głębokich przemyśleń…
             Aleksander z Warszawy.

             ~Gość

             Przyjechałem specjalnie z Warszawy do Wrocławia do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Polecono mi ich. Miałem kiedyś kłopoty z dziewczyną i chciałem również wówczas wyjaśnić kilka innych problemowych spraw - dla mnie bardzo ważnych. Trochę minęło czasu i sporo się sprawdziło. Stąd moja ponowna wizyta. Polecam.Karol

             ~Gość
             • Gość935:
             • Przyjechałem specjalnie z Warszawy do Wrocławia do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Polecono mi ich. Miałem kiedyś kłopoty z dziewczyną i chciałem również wówczas wyjaśnić kilka innych problemowych spraw - dla mnie bardzo ważnych. Trochę minęło czasu i sporo się sprawdziło. Stąd moja ponowna wizyta. Polecam.Karol

             Byłem u nich i ja. Kiedyś raz, jak rozwiązywałem sprawy spadkowe i teraz, przy problemach z byłą żoną. Za każdym razem pomogli, ich porady dużo mi dały. Wielu trudnych spraw uniknąłem, a kilka rozwiązałem. Dobrze, że są ludzie, którzy robią to konkretnie. Bardzo doceniam. Jacek

             ~Gość

             Witam! Moja siostra pewnego razu zniknęła na długo. Różne myśli nam chodziły po głowie. Szukaliśmy jej na różne sposoby, ale bez rezultatu. W końcu przypadkiem dowiedziałam się szperając po internecie, że wróżbici Małgorzata i Grzegorz we Wrocławiu zajmują się takimi trudnymi sprawami. Po kilku wizytach dowiedzieliśmy się ,że siostra żyje, ale ma trudności ze skontaktowaniem się z nami. Sprawa się wyjaśniła i siostra jest wreszcie z rodziną. Przepraszam,że nie podaję pewnych szczegółów, ale w tej sprawie muszę zachować dyskrecję. Piszę tu dlatego,bo zrozumiałam, że warto oglądać w TVN "Rozmowy w Toku" i radzić się profesjonalnych wróżbitów. Pozdrawiam. Alina z Mazowsza

             ~Gość

             Odpisuję na komentarz pani Aliny z Mazowsza:) W moim przypadku było podobnie. W końcu mój brat wreszcie został odnaleziony, ale w opłakanym stanie w Berlinie gdzie pojechał za pracą. Szukaliśmy go początkowo nie tam, gdzie nalezało. Dodatkowo dzięki tym wizytom u wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza zrozumieliśmy kto za tym stał żeby mojemu bratu żyło sie podle.Dawid

             ~Gość

             poznałem raz fajną dziewczynę i zacząłem coś do niej czuć, a przy okazji innych spraw byłem u pary wróżbitów we wrocławiu to podpytałem od razu o nią i teraz jestem pewien że wybrałem słusznie. myślę że niektóre rzeczy o partnerze warto wiedzieć nawet dlatego, żeby wiedzieć czego druga osoba nie lubi żeby jej przykrości nie sprawiać a robić same dobre rzeczy

             ~Gość

             Zwrócili mi uwagę na to ,że nie dostrzegam fajnego kolegi z pracy. Po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałam, że szczęście jest naprawdę bardzo blisko... Kamila

             ~Gość
             • Gość516:
             • Zwrócili mi uwagę na to ,że nie dostrzegam fajnego kolegi z pracy. Po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałam, że szczęście jest naprawdę bardzo blisko... Kamila

             Po wróżbach u nich wiele przemyślałem... Udało mi się nawet pogodzić z przyjaciółka po latach. Jeśli poczuję że zbliża sie problem szybko zawitam u tych wróżbitów. Warto. Krzysztof

             ~Gość

             Po latach postanowiłam znowu odwiedzić gabinet wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Dużo mi się w przeszłości sprawadziło, więc nie zaszkodzi ponownie coś wiedzieć. Szczególnie, że dzisiaj są Walentynki... Polecam serdecznie. Kasia ze Zgorzelca:)

             ~Gość

             Przyjeżdzam od lat z Warszawy do Wrocławia służbowo, w odwiedziny do rodziny, a także do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza.Łatwiej mi się póżniej żyje po tych wizytach.Miłego dnia. Polecam! Sonia

             ~Gość

             Po nagłej śmierci przyjaciółki bywam u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Te kontakty konkretnie pomagają mi przetrwać ten trudny dla mnie czas... Anita

             ~Gość

             Chciałem rozkręcić mały biznes z kolegami. Po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałem, że to sie może udać, ale z innymi wspólnikami. Posłuchałem i jest dobrze. Tamci znajomi szybko się na sobie poznali i z interesu nici... Cieszę się, że posłuchałem tych mądrych wróżbitów i dzięki temu uratowałem kasę. Waldek

             ~Gość

             slyszalem wrozbitow w radiu eska z fajna wypowiedzia wczoraj
             nie bylem jeszcze u nich a widze ze maja ciekawe rzeczy do powiedzenia
             poczytalem troche o panu grzegorzu z pania malgorzata i przyjade do nich za miesiac tylko kase uzbieram
             dzwonilem i myslalem ze prawdziwi wruzbici biora duzo wiecej a tu niespodzianka!!!

             ~Gość

             Witaj! Słyszałam urywek tej audycji.Racja potrafia duzo dobrego powiedzieć. Zaraz u nich byłam. Już kiedyś wróżbici Małgorzata i Grzegorz byli mi pomocni. Dzis odświeżyli mi moje sprawy, które aktualnie mnie znowu niepokoją, ale znależli mi konkretne rowiązania.Dziękuję i polecam. Agnieszka.

             ~Gość
             • Gość934:
             • Witaj! Słyszałam urywek tej audycji.Racja potrafia duzo dobrego powiedzieć. Zaraz u nich byłam. Już kiedyś wróżbici Małgorzata i Grzegorz byli mi pomocni. Dzis odświeżyli mi moje sprawy, które aktualnie mnie znowu niepokoją, ale znależli mi konkretne rowiązania.Dziękuję i polecam. Agnieszka.

             Koleżanka była u nich kilka razy po przyjeżdzie na chwile z Niemiec. Ja postanowiłam tez spróbować wizyt u tych wróżbitów. Pomogli mi się rozeznać w moich sprawach bardzo konkretnie. Na pewno warto będzie to powtarzać. Anna z Berlina

             ~Gość

             Witam! Długo odkładałem tę wizytę. Nie jest przecież łatwo się przełamać do uzewnętrzniania swoich problemów. Bałem się też, co usłyszę od wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Wcześniej wiedziałem od siostry, że oni są do bólu konkretni. Wszystko co powiedziała ta nietuzinkowa para wróżbitów szybko się sprawdziło i mojej siostrze i kilku moim znajomym. W końcu i ja się przekonałem jak to działa i teraz wiem, że gdybym wczesniej u nich był, to wiele kłopotów bym uniknął. Teraz łatają moje problemy na tyle na ile jeszcze można. Piszę to też dla tych, którzy mogą tak jak ja kiedyś zaniedbać swoje sprawy. Niebawem, odwiedzając Wrocław, będę u nich. Pozdrawiam. Krakowianin.

             ~Gość

             Sam się do nich zbieram od jakiegoś czasu. Mieszkam we Wroclawiu, może dlatego jest mi ciężej, skoro wystarczy tylko zadzwonić i przyjechać? Nie wiem. Ale nazbierało się trochę od ostatniej wizyty. Ostatnia bardzo mi pomogła. A jak ciągle ich słowa wracają w formie wydarzeń w moim życiu, coraz bardziej przypomina mi się, że powinienem wiedzieć więcej...

             ~Gość

             Ja byłam u nich dwa razy i dwa razy mi pomogli. raz jak wychodziłam za mąż i nie wiedziałam czy zostawić swoje nazwisko z nazwiskiem męża, czy przejąć jego. Pan Grzegorz zrobił mi portret numerologiczny i okazało się, że lepiej będzie mi połączyć nazwisko. Drugi raz pomogli mi w wybraniu imienia dla córeczki, żeby miała w życiu łatwiej. Wkrótce urodzi mi się synek, więc i w tej sprawie się do nich wybiore :)

             ~Gość

             Witam! Też byłam u nich kilka razy. Mnie martwiło wiele spraw, bo po powrocie męża z wyjazdów za pracą nasze relacje się popsuły. Pani Małgosia i Pan Grzegorz szybko dotarli do prawdy, że mąż chce mnie oszukiwać, bo ma kogoś na boku. Na inne sprawy też mnie uczulili. Bardzo trafnie. sprawdziło się też to, że mąż chce mieć w Polsce jedną rodzinę a w Niemczech drugą... Anna

             ~Gość

             Okradał mnie jednak perfidnie w biznesie wspólnik i jeszcze kombinował na boku z moją żoną. Na to szczególnie zwróciła uwagę wróżka Małgorzata z wróżem Grzegorzem. Zauważyłem, że to jest tak, że oni zawsze i tak powiedzą to co jeszcze jest ważne w innych sprawach... Wrocławianin

             ~Gość

             Witam! Też byłam u nich kilka razy. Mnie martwiło wiele spraw, bo po powrocie męża z wyjazdów za pracą nasze relacje się popsuły. Pani Małgosia i Pan Grzegorz szybko dotarli do prawdy, że mąż chce mnie oszukiwać, bo ma kogoś na boku. Na inne sprawy też mnie uczulili. Bardzo trafnie. sprawdziło się też to, że mąż chce mieć w Polsce jedną rodzinę a w Niemczech drugą... Anna

             ~Gość

             Dowiedziałam się od tej pary wróżbitow, że moje kłopoty domowe, uczuciowe i inne, które mam od 2 lat zawdzięczam podłej przyjaciółce i mojemu kłamliwemu mężowi.. Szybko się dobrałam do tej wrednej małpy i wreszcie powoli odzyskuję spokój. A mąż to już inna para kaloszy... Jak bym dalej zwlekała ze spotkaniem z panią Malgorzatą i panem Grzegorzem to bym dalej byla zdradzana i okradana.Ważne że dzięki nim znam kierunek działania... Pozdrawiam i dziękuję. Wrocławianka:)

             ~Gość

             Pochodzę z Kieleckiego. Jak tylko odwiedzam rodzinę we Wrocławiu lub jestem w tej okolicy w innej sprawie to zachodzę też do wróżki Małgorzaty i Numerologa Grzegorza. Oceniam ich pomoc jako nietuzinkową, konkretną i długofalową. Na pewno na przestrzeni kilku lat ich rady mocno pozytywnie wpłynęły na moje postanowienia w ważnych sprawach. Serdecznie polecam. Magda

             ~Gość

             Przekonałem się przez te lata,że gdy tylko coś się dzieje warto szybko prosić o pomoc we Wrocławiu Małgorzatę i Grzegorza. Jednak wróżby wyłożone przez profesjonalistów mogą zdziałać dużo dobrego.Sporo wątpliwości się rozwiało znowu po wizycie w tym gabinecie. Podejrzewałem zdradę, ale wszystko się wyjasniło pozytywnie.W innych sprawach tez wiedzieli błyskawicznie co się dzieje. Mimo. że to sporo kilometrów do nich to będę wracał. Pozdrawiam. Artur z Monachium

             ~Gość

             Witam wszystkich! Tu Edyta z Warszawy.Bardzo wpłynęli korzystnie na moje sprawy zawodowe i inne.. Więc, gdy tylko jestem we Wrocławiu ponawiam wizytę u p,Małgorzaty i p.Grzegorza po nową partię dobrych wróżb.Warto:):)

             ~Gość
             • Gość569:
             • Okradał mnie jednak perfidnie w biznesie wspólnik i jeszcze kombinował na boku z moją żoną. Na to szczególnie zwróciła uwagę wróżka Małgorzata z wróżem Grzegorzem. Zauważyłem, że to jest tak, że oni zawsze i tak powiedzą to co jeszcze jest ważne w innych sprawach... Wrocławianin

             Witam :) Jestem ponownie z wizytą we Wrocławiu. Jednym ze sposobów na rozwiązanie moich problemów jest co jakiś czas wizyta w gabinecie wróżbity Grzegorza i wróżki Małgorzaty. Kłopoty przecież nawarstwiały się latami, ale widzę za każdym razem, że wróżka Małgorzata znajduje dla mnie żywotnie ważne fakty z mojego życia. A raczej co spowodowało klęski, jakie mnie dopadły i przez kogo jest mi gorzej... Razem z Grzegorzem zawsze mnie bardzo uspokajają i stopniowo dochodzą do tego o co mi chodzi. Zaskakują mnie zawsze pozytywnie co dalej... Milego dnia. Jolanta M. z Londynu

             ~Gość

             Witajcie! Dwa lata nie byłem we Wrocławiu, ale nazbierało się wiele spraw, z którymi odwiedzę gabinet wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza. Mogłem przyjechać rok temu, to pewnie byłoby łatwiej, ale raz na wozie raz pod wozem udało się rok przeżyć. Wcześniejszy rok był dzięki ich radom dużo łatwiejszy i pewnie jutro też dowiem się wiele, żeby w następnym też omijać złe sytuacje, a przyciągać do siebie dobre. Jestem zadowolony z tej kilkuletniej znajomości i nie powiem złego słowa o nich! KP

             ~Gość

             Witamy wrocławskich wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza i serdecznie im dziękujemy:) Ułatwili nam namiary na syna... Znalazł się i jesteśmy szczęśliwi. Pozdrawiamy "Rozmowy w toku" Warszawiacy Magda i Janek.

             ~Gość

             Witam cię Ewo! Mnie prześladował pech i różne tragedie. Po wróżbach Małgorzaty i Grzegorza na zmarłych krewnych kłopoty zmalały. Znowu u nich będę, bo wiem, że bezpieczniej przetrwam rok 2015 i kolejne lata.Pozdrawiam. Anna z Berlina

             ~Gość
             • Gość796:
             • Sama byłam u nich trzy miesiące t emu i się sprawdziło wszystko jak na razie. Ile wokół szumowin jest, to nie miałam pojęcia. Wystarczyło tylko, żebym wiedziała na kogo uważać i rzeczywiście zawsze okazywało się, że słusznie, bo gadali za moimi plecami, a w oczy tylko się mi uśmiechali. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo co za dużo

             Maz racje Basiu:) Kilka razy wróżyli mi Małgorzata z Grzegorzem. I dodatkowo oczyszczali mnie ze złej energii. W pracy - podłości. I w koło jest nie lepiej. Człowiek łapie się każdej dobrej możliwości.Miłego dnia.KRAMER

             ~Gość

             Sama byłam u nich trzy miesiące t emu i się sprawdziło wszystko jak na razie. Ile wokół szumowin jest, to nie miałam pojęcia. Wystarczyło tylko, żebym wiedziała na kogo uważać i rzeczywiście zawsze okazywało się, że słusznie, bo gadali za moimi plecami, a w oczy tylko się mi uśmiechali. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo co za dużo to nie zdrowo, ale pojadę do nich na pewno w tym roku się czegoś nowego dowiedzieć. Barbara

             ~Gość
             • Gość796:
             • Sama byłam u nich trzy miesiące t emu i się sprawdziło wszystko jak na razie. Ile wokół szumowin jest, to nie miałam pojęcia. Wystarczyło tylko, żebym wiedziała na kogo uważać i rzeczywiście zawsze okazywało się, że słusznie, bo gadali za moimi plecami, a w oczy tylko się mi uśmiechali. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo co za dużo

             Wredna sąsiadka się odczepila jak złe uroki wróżbici ze mnie zdjęli . Teraz jakoś zaczęło być lepiej. Dobra energia wróżbitów mnie napędza. Pozytywnie! Pozdrawiam,Kaja

             ~Gość

             Po śmierci męża nie mogłam sobie poradzić. Zero snu i tęsknota. A jesli już to męczące sny.Wciąż odczuwałam, że on mi chce coś przekazać co niezdążył powiedzieć przed śmiercią. Chociaz za zycia męża układało się między nami różnie to jego odejście uzmysłowiło mi jak to jest być w samotności.Przypadkowo trafiłam na to forum pewnej nocy... Zaraz postanowiłam odwiedzić we Wrocławiu wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. O niebo jest teraz lepiej po seansach u nich. A wrożby kontaktujące mnie ze zmarłym mężem wiele mi wyjaśniły i dodały pozytywnej energii.Teraz gdy mam potrzebę jestem w kontakcie z wróżbitami, bo ich pomoc jest dla mnie bardzo wszechstronna i cenna. Serdecznie dziękuję za pomoc "Rozmowom w toku" dzięki którym poznałam dobre rozwiązania. Wanda

             ~Gość

             W tamtym roku posłuchałem ostrzeżenia wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza i dlatego uniknąłem wypadku.Teraz byłem u nich ponownie. Przyszłość moja rysuje się w lepszych barwach. Pozdrawiam. Bartek

             ~Gość

             Bylismy u nich z polecenia. wszystko się sprawdziło. Pewnie to co wywróżyli nam na ten rok też pomoże. Na wejściu juz sie bardzo dużo zgadza. Dobre są jednak sprawdzone zródła i konkretne metody. Na pewno przy następnej wizycie w Polsce odwiedzając Wrocław będziemy u wróżbitów Małgorzata i Grzegorz. Serdecznie ich polecamy. Sabina i Maciej

             ~Gość
             • Gość796:
             • Sama byłam u nich trzy miesiące t emu i się sprawdziło wszystko jak na razie. Ile wokół szumowin jest, to nie miałam pojęcia. Wystarczyło tylko, żebym wiedziała na kogo uważać i rzeczywiście zawsze okazywało się, że słusznie, bo gadali za moimi plecami, a w oczy tylko się mi uśmiechali. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo co za dużo

             Witaj Barbaro ! U mnie jest podobnie. W tym roku w pracy są wiecznie jakieś pyskówki. W domu też jest niepokój, bo u męża w pracy też jest sytuacja napięta. Zaraz się to odczuwa w domu. W tamtym roku wróżbici Małgorzata z Grzegorzem o tym mi mówili, ale myślałam że jakos to minie. No widać, że minie, ale pod koniec tego roku. Za dużo mi się kiedyś sprawdziło żebym w to wątpiła. A dziś po wróżbach wiem jak sobie radzić w tym roku. Dobre i to.Takie czasy , że wróżby mogą być niezbędne do lepszego funkcjonowania.Pozdrawiam. Ela

             ~Gość
             • Gość796:
             • Sama byłam u nich trzy miesiące t emu i się sprawdziło wszystko jak na razie. Ile wokół szumowin jest, to nie miałam pojęcia. Wystarczyło tylko, żebym wiedziała na kogo uważać i rzeczywiście zawsze okazywało się, że słusznie, bo gadali za moimi plecami, a w oczy tylko się mi uśmiechali. Poczekam jeszcze jakiś czas, bo co za dużo

             Kiedyś juz Ci wróżbici przepowiadali mi nadchodzace klęski. Ale ja posłuchałam i szybko zapomniałam. Jednak po pewnym czasie los dał o sobie znać.Od dawna czułam, że coś wrogiego wisi w powietrzu. Ale liczyłam, że to minie. Szybko jednak się przekonałam co to są powazne kłopoty domowe i inne... Gdy ponownie kilka razy odwiedziłam wrocławska parę wróżbitów panią Małgorzatę i pana Grzegorza zrozumiałam ile spraw mogło pójść lepiej gdybym wcześniej o to zadbała. Rok 2015 mam szansę jakoś przetrwać. Ważne, że z ich pomocą będzie mi łatwiej.Pozdrawiam! Jadwiga ze Świeradowa

             ~Gość

             Jak co roku będąc przejazdem we Wrocławiu, u rodziny, odwiedzam także wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Dużo mi pomagają i długofalowo... Tanio nie jest, ale fachowo i konkretnie. Najważniejsze, że póżniej na odległość dbają tez o moje sprawy. Polecam i pozdrawiam. Ewa z Dortmundu

             ~Gość

             Byłem u tych wróżbitów w przedostatni dzień roku. Pomogli mi rozjaśnić kilka spraw rodzinnych. To niesamowite, że na podstawie kart są w stanie powiedzieć o przyszłości i przeszłości. Dalej nie rozumiem jak to działa, a zaskoczyli mnie tym, co wiedzą.

             ~Gość

             Jestem pod ogromnym wrażeniem miasta Wrocław, i - jaką wiedzą dysponują wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Rok 2015 dopiero się zaczął. A ja właśnie rozwiązałam wreszcie dużą sprawę. Pozdrawiam i serdecznie polecam. Iwona z Jaworzna :)

             ~Gość

             Bywam na tych wróżbach u nich co jakiś czas, Raz mi pomogli w kłopotach uczuciowych i w kłopotach w pracy.Dziś powiedzieli mi dużo dobrego o roku 2015 dla mnie. Wróżbitów Małgorzate i Grzegorza polecam, bo ich dobra energia daje siłę na długo.Gonzo

             ~Gość
             • Gość206:
             • Bywam na tych wróżbach u nich co jakiś czas, Raz mi pomogli w kłopotach uczuciowych i w kłopotach w pracy.Dziś powiedzieli mi dużo dobrego o roku 2015 dla mnie. Wróżbitów Małgorzate i Grzegorza polecam, bo ich dobra energia daje siłę na długo.Gonzo

             Witam! Dla mnie każda sesja na wróżbach u nich to zawsze coś do przodu... reszta przeciez zależy od człowieka jak pokieruje tym co juz wie .Spokonych snów życzę wszystkim. adam

             ~Gość

             Co roku ponawiam wizytę w gabinecie wrocławskiej pary wróżbitów Małgorzata i Grzegorz.. Potrzebuję kontaktu ze zmarłym tragicznie synkiem i mężem.Te kontakty na wróżbach dodają mi sił i pomagają żyć w obecnej codzienności.Dziękuję. Pozdrawiam. Natalia z Warszawy

             ~Gość

             Wróżbici Małgorzata i Grzegorz bardzo mi pomogli cztery lata temu. Dzięki ich poradom udało mi się wyjść z dołka finansowego i zakończyć długi proces z byłym mężem. A wystarczyło tylko zmienić prawnika, o czym nigdy bym nie pomyslała, gdyby nie oni. Była wigilia, a zaprowadził mnie wtedy do nich mój ówczesny kolega, a teraz już mąż. Gdyby nie oni, straciłabym dom i nie mogłabym założyć własnej firmy. Jestem bardzo wdzięczna i odwiedzam ich co pół roku. Bardzo polecam, bo zawsze się wróżby i porady sprawdzają. Pozdrawiam cieplutko! Katarzyna

             ~Gość

             Witaj Kasiu! Byłam u wrózki Malgorzaty i numerologa Grzegorza, bo nurtowała mnie pewna sprawa rodzinna. A tu proszę jak milo nie tylko pomogli mi w tej sprawie, ale jeszcze wyjasnili kilka innych bardzo konkretnie.Z czystym sumieniem polecam,Pozdrawiam wszystkich ciepluteńko. Iga z Mazowsza

             ~Gość

             Pomogli mi pokonać sprawy dużego kalibru w tym roku. Następny rok wróżą mi jako jeszcze lepszy od tego. Jak po wróżby to na pewno do Wrocławia u Małgorzaty i Grzegorza. Na pewno tu wrócę i będę ich polecał nadal innym. Pozdrawiam Świątecznie. Tomasz z Niemiec

             ~Gość

             A mi ten rok otworzył mocno oczy na inne spojrzenie na ludzi z otoczenia. Kilka razy dobitnie wróżbici mówili alarmująco , że różne osoby nie dotrzymają słowa. Mimo to łudziłam się... Jednak z czasem zawiodłam się na pozornie przyjaznych osobach i teraz jestem szczególnie ostrożna - zwłaszcza, że Małgorzata i Grzegorz w roku 2015 wróżą mi sukcesy, ale zdala od konkretnych osób które zpsiały... Będąc we Wrocławiu ponownie znowu odwiedzę gabinet wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza, bo dużo można zyskać jak się na czas coś wie. Zdrowych spokojnych Świąt życzę wszystkim. Emilia z Łodzi

             ~Gość
             • Gość467:
             • A mi ten rok otworzył mocno oczy na inne spojrzenie na ludzi z otoczenia. Kilka razy dobitnie wróżbici mówili alarmująco , że różne osoby nie dotrzymają słowa. Mimo to łudziłam się... Jednak z czasem zawiodłam się na pozornie przyjaznych osobach i teraz jestem szczególnie ostrożna - zwłaszcza, że Małgorzata i Grzegorz w roku 2015

             Miałem podobnie stąd kolejne wizyty u tych wróżbitów. Warto. Edek

             ~Gość

             Zdziwiło mnie, że wróżbici potrafią natychmiast tyle powiedziec o moich kłopotach. Wiem teraz jak ogarnąć te zmartwienia. Na pewno jeszcze zawitam do wrocławskiego gabinetu wróżb Małgorzaty i Grzegorza. Pozdrawiam. Bożena z Wiednia

             ~Gość

             Co raz więcej osób mam po tamtej stronie... . Trudno mi bez nich w zwykłej codzienności. Gdy tylko zawitam do Polski odwiedzam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Na długo mi póżniej pomaga ich energia i wieści od moich bliskich. Dziękuje i pozdrawiam. Sylwia

             ~Gość

             Podsumowałam pozytywnie ten rok. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza przyczyniły się do rozwiązania wielu, wielu problemów na plus w tym roku. Co będzie dalej właśnie mi powiedzieli. Zobaczę, i z czasem, jak będzie, na pewno i to napiszę. A że Wrocław za każdą moją wizytą jest piękniejszy - chętnie tu wracam. Pozdrawiam Świątecznie. Turystka Barbara :)

             ~Gość

             Jutro tam bede. Wlasnie przyjechalam z Wloch i jak zawsze odwiedze ich jak juz jestem we Wroclawiu.

             ~Gość

             Byłam we wrocławskim gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, bo potrzebowałam wiedzieć czy związek rokuje powrót do siebie. Okazało się, że jest szansa ale to oznacza, że będę tkwiła w trudnym związku. Jest też lepsza szansa- na szybką zmianę podejścia do życia z innym partnerem.I to mi odpowiada. Pozdrawiam. Grażyna z Warszawy.

             ~Gość
             • Gość737:
             • Byłam we wrocławskim gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, bo potrzebowałam wiedzieć czy związek rokuje powrót do siebie. Okazało się, że jest szansa ale to oznacza, że będę tkwiła w trudnym związku. Jest też lepsza szansa- na szybką zmianę podejścia do życia z innym partnerem.I to mi odpowiada. Pozdrawiam. Grażyna z Warszawy.

             Witam! Kilka spraw wlecze się bez końca przez lata. Pomyślałam, podczas służbowego pobytu we Wrocławiu, że może by odnowić spotkania w gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. I tak się stało. Z dużą korzyścią dla mnie. Już na wejściu widzę,że w Nowy Rok wejdę z konkretnymi postanowieniami, które pomogą mi go łatwiej ogarniać. Pozdrawiam. Eliza z Sopotu

             ~Gość
             • Gość766:
             • Witam! Kilka spraw wlecze się bez końca przez lata. Pomyślałam, podczas służbowego pobytu we Wrocławiu, że może by odnowić spotkania w gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. I tak się stało. Z dużą korzyścią dla mnie. Już na wejściu widzę,że w Nowy Rok wejdę z konkretnymi postanowieniami, które pomogą mi go łatwiej

             Ja też co roku do nich przyjeżdżam. Zamykam jeden etap i wchodzę w kolejny to odrazu mi powróżą na nowy rok. Pozdrowienia dla nich. Katia

             ~Gość
             • Gość737:
             • Byłam we wrocławskim gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, bo potrzebowałam wiedzieć czy związek rokuje powrót do siebie. Okazało się, że jest szansa ale to oznacza, że będę tkwiła w trudnym związku. Jest też lepsza szansa- na szybką zmianę podejścia do życia z innym partnerem.I to mi odpowiada. Pozdrawiam. Grażyna z Warszawy.

             Bywam często we Wrocławiu służbowo. To też dobra okazja do wizyt u rodziny i w gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Zawsze póżniej wracam do Warszawy lepiej zorientowany i z konkretnymi planami na przyszłość. Polecam Marek

             ~Gość

             Ciężkie wybory mam do podjęcia dlatego jeszcze przed andrzejkami chciałem odwiedzić jakąś wróżkę i dobry przyjaciel polecił mi Małgorzatę i Grzegorza. Przyjechałem tu z Niemiec i okazało się że ten przyjaciel wcale nie był taki dobry jak myślałem ,a zupełnie przy okazji wyszły rózne rzeczy z przeszłości dlatego cieszę się że ich odwiedziłem. Będę ich polecał innym ,bo jestem bardzo zadowolony,

             ~Gość

             Wracam do tych wróżbitów co jakiś czas po nowa siłę do pokonywania kłopotów.Małgorzata i Grzegorz zawsze trafiają w sedno moich spraw. Andrzejki w moim odczuciu to ten czas.Polecam i pozdrawiam. :)

             ~Gość

             Masz rację wróżbici wrocławscy Małgorzata i Grzegorz reprezentują pierwszą ligę. Od chwili ich wystąpienia w "Rozmowach w Toku" odnawiam co jakiś czas wizyty u nich, bo po nich jestem na właściwej drodze w wielu sprawach. Pozdrawiam.Legniczanin

             ~Gość

             Wróciłam do nich po roku. Zawsze po ich wróżbach znacznie lepiej funkcjonuję... Polecam. Anita

             ~Gość
             • Gość759:
             • Wracam do tych wróżbitów co jakiś czas po nowa siłę do pokonywania kłopotów.Małgorzata i Grzegorz zawsze trafiają w sedno moich spraw. Andrzejki w moim odczuciu to ten czas.Polecam i pozdrawiam. :)

             Zielonego pojęcia nie miałam, że tak dużo w krótkim czasie mi się sprawdzi. Ponawiam jak tylko mam doła wizyty u wróżki Małgorzaty i wróża Grzegorza. Wrocław również chętnie odwiedzam bo dużo się zmienia w tym mieście na lepsze. Pozdrawiam. Stenia

             ~Gość
             • Gość759:
             • Wracam do tych wróżbitów co jakiś czas po nowa siłę do pokonywania kłopotów.Małgorzata i Grzegorz zawsze trafiają w sedno moich spraw. Andrzejki w moim odczuciu to ten czas.Polecam i pozdrawiam. :)

             Właśnie jestem po wizycie u nich i to pełna optymizmu. Dowiedziałam się dużo i wiem jak wyjść na prostą. Dzięki. Antonina

             ~Gość

             Przyjechałem właśnie na dwa tygodnie i pojadę do pani Małgorzaty i pana Grzegorza jak co roku na imieniny. Od lat wszystko się sprawdza. Polecam. Andrzej z Barcelony.

             ~Gość

             Musiałam się zmierzyć z rodzinnymi utarczkami przy podziale majatku. Wcześniej kilka razy wróżby Małgorzaty i Grzegorza naprowadziły mnie na pewne wydarzenia. To jak zachowaja się niektórzy ludzie z rodziny kilka razy wprawiło mnie w oslupienie. Wróżbici mieli rację we wszystkim co mnie dopadło... Najważniejsze okazało się to, że szybko umiałam dostrzec zagrożenia i rozwiązania .Pozdrawiam. Dorota

             ~Gość

             Ja bylam u nich dzisiaj i ciesze sie z tego co uslyszalam. Jesli to prawda, moj los nareszcie sie odmieni. Mam nadzieje, ze sie wszystko sprawdzi. Nie bylam wczesniej u wrozki, a ci wrozbici naprawde wiele wiedza. Kiedys jeszcze tam wroce. Kasia.

             ~Gość
             • Gość139:
             • Ja bylam u nich dzisiaj i ciesze sie z tego co uslyszalam. Jesli to prawda, moj los nareszcie sie odmieni. Mam nadzieje, ze sie wszystko sprawdzi. Nie bylam wczesniej u wrozki, a ci wrozbici naprawde wiele wiedza. Kiedys jeszcze tam wroce. Kasia.

             Witaj! Ja byłem u nich kilka razy. Dużo wiedzą i dobrze mi nakierowali moje sprawy. Wróżby pani Małgorzaty i pana Grzegorza w moich sprawach pomagaja na bardzo długo. Pozdrawiam.Michał

             ~Gość
             • Gość455:
             • Musiałam się zmierzyć z rodzinnymi utarczkami przy podziale majatku. Wcześniej kilka razy wróżby Małgorzaty i Grzegorza naprowadziły mnie na pewne wydarzenia. To jak zachowaja się niektórzy ludzie z rodziny kilka razy wprawiło mnie w oslupienie. Wróżbici mieli rację we wszystkim co mnie dopadło... Najważniejsze okazało się to, że

             Doroto masz rację. Nikt tak nie zaszkodzi czasami jak " bliscy" Zawiodłam się na partnerze. Dodatkowo zdradziła mnie biznesowa przyjaciółka, bo to ona z nim od lat kręciła... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz dawno mi to powiedzieli przy różnych okazjach.Teraz pomagają mi się pozbierać. Alina

             ~Gość

             Przez cały rok mi pomagali, bo w moim domu problem gonił problem... Wróżbici dużo mi dodali pewności siebie i myślę, że w przyszłym roku będzie lepiej... Dziękuję i pozdrawiam. Adam

             ~Gość

             Kiedyś na długo straciłem kontakt z kims bardzo bliskim mojemu sercu. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza za każdą wizytą, u nich, we Wrocławiu, przybliżały mi kontakt z tą osobą. A zwłaszcza - jak to wpłynie na moje sprawy. Poukładalo się dobrze. Warto było dociekać prawdy.Nie jestem u schyłku zycia sam. Andrzej z Warszawy

             ~Gość

             Zmarli mogą dużo powiedzieć, zwłaszcza w czasie, gdy się ich wspomina. Dlatego byłem wczoraj u Małgorzaty i Grzegorza. Dużo mi teraz łatwiej, bo to dla mnie trudny czas... Piotr

             ~Gość
             • Gość297:
             • Zmarli mogą dużo powiedzieć, zwłaszcza w czasie, gdy się ich wspomina. Dlatego byłem wczoraj u Małgorzaty i Grzegorza. Dużo mi teraz łatwiej, bo to dla mnie trudny czas... Piotr

             Wróżbici dużo konkretów mi powiedzieli w wielu sprawach. Najbardziej zaskoczyły mnie wiadomości od zmarłych z mojej rodziny. W każdym bądz razie,będę jeszcze bywała u pani Małgorzaty i pana.Grzegorza, gdy odwiedzę Wrocław służbowo. Polecam serdecznie. Przy okazji pozdrawiam internautów i "Rozmowy w Toku". Barbara

             ~Gość

             Silniejsza i pełna optymizmu jak kiedyś - wracam w moje strony po rzeczowych wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Milega dnia. Polecam. Patrycja

             ~Gość
             • Gość810:
             • Silniejsza i pełna optymizmu jak kiedyś - wracam w moje strony po rzeczowych wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Milega dnia. Polecam. Patrycja

             Do mnie dotarło, że mój związek jest martwy... Wracaliśmy do siebie odchodzilismy i tak w kółko... W końcu któraś wizyta u Małgorzaty i Grzegorza znowu otworzyła mi oczy, że on gra na dwa fronty. Nie ma nic gorszego w związku jak facet z odzysku. Wróżby dokładnie uświadamiały mi, że to porażkowy związek. I tak zostałam znowu sama. Jest jeszcze nadzieja na całkiem nowy związek w przyszłośc. Anna Wrocławskie

             ~Gość
             • Gość810:
             • Silniejsza i pełna optymizmu jak kiedyś - wracam w moje strony po rzeczowych wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Milega dnia. Polecam. Patrycja

             Kilka razy robiłam podejścia do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. W końcu mnie przyjęli. Powiodło mi się w kilku sprawach, bo wróżą bardzo konkretnie. Na inne rozwiązania trochę poczekam,bo wymagają czasu. Absolutnie warto i tylko jak będę we Wrocławi to ich znowu odwiedzę. Pozdrawiam. Stanisława

             ~Gość
             • Gość297:
             • Zmarli mogą dużo powiedzieć, zwłaszcza w czasie, gdy się ich wspomina. Dlatego byłem wczoraj u Małgorzaty i Grzegorza. Dużo mi teraz łatwiej, bo to dla mnie trudny czas... Piotr

             Wróżbici dużo konkretów mi powiedzieli w wielu sprawach. Najbardziej zaskoczyły mnie wiadomości od zmarłych z mojej rodziny. W każdym bądz razie,będę jeszcze bywała u pani Małgorzaty i pana.Grzegorza, gdy odwiedzę Wrocław służbowo. Polecam serdecznie. Przy okazji pozdrawiam internautów i "Rozmowy w Toku". Barbara

             ~Gość
             • Gość784:
             • Do mnie dotarło, że mój związek jest martwy... Wracaliśmy do siebie odchodzilismy i tak w kółko... W końcu któraś wizyta u Małgorzaty i Grzegorza znowu otworzyła mi oczy, że on gra na dwa fronty. Nie ma nic gorszego w związku jak facet z odzysku. Wróżby dokładnie uświadamiały mi, że to porażkowy związek. I tak zostałam znowu

             Po roku od rozstania poznałam wreszcie kogoś wartościowego. Wróżbici pani Małgosia i pan Grzegorz dobrze mi doradzili żebym nie tkwiła w kłopotliwym związku. Właśnie zaczęło się dziać lepiej... :)

             ~Gość
             • Gość784:
             • Do mnie dotarło, że mój związek jest martwy... Wracaliśmy do siebie odchodzilismy i tak w kółko... W końcu któraś wizyta u Małgorzaty i Grzegorza znowu otworzyła mi oczy, że on gra na dwa fronty. Nie ma nic gorszego w związku jak facet z odzysku. Wróżby dokładnie uświadamiały mi, że to porażkowy związek. I tak zostałam znowu

             Też się od nich dowiedziałam czegoś takiego. No dramat normalnie. Nie chciałam im uwierzyć i wyszłam zniesmaczona. Jak wyszło wszystko pewnego razu, to wspomniałam ich słowa. Trzeba było posłuchać rady i coś zrobić, ale myślałam, że jestem mądrzejsza...

             ~Gość
             • Gość788:
             • Też się od nich dowiedziałam czegoś takiego. No dramat normalnie. Nie chciałam im uwierzyć i wyszłam zniesmaczona. Jak wyszło wszystko pewnego razu, to wspomniałam ich słowa. Trzeba było posłuchać rady i coś zrobić, ale myślałam, że jestem mądrzejsza...

             Było podobnie, ale w ostatniej chwili dostosowałem się jednak do ich podpowiedzi... Wybrnąłem unikając głupich decyzji finansowych. Bo wróżbici Małgorzata i Grzegorz słusznie mnie ostrzegali jak to będzie. Uratowałem skromny , ale ciężko zapracowany dorobek życia. I za to im jestem bardzo, bardzo wdzięczny.Pozdrawiam. Waldemar z rodziną.Zamość

             ~Gość

             Doradzli mi jak odzyskać partnera z przeszłości. W innych kłopotach też się znazło wyjście... Jak po wróżby to tylko do wrocławskiej pary o której tu pisze Piotr i inni.Serdecznie polecam Małgorzatę i Grzegorza. Janina

             ~Gość
             • Gość405:
             • Doradzli mi jak odzyskać partnera z przeszłości. W innych kłopotach też się znazło wyjście... Jak po wróżby to tylko do wrocławskiej pary o której tu pisze Piotr i inni.Serdecznie polecam Małgorzatę i Grzegorza. Janina

             Ja zrobiłam kolejne podejście, bo już mi się kiedyś sporo sprawdziło. Dużo mi pomagają rozmowy z wróżką Małgorzatą i wróżem Grzegorzem. Przy okazji odwiedzin u rodziny we Wrocławiu znajduje także czas na wizytę u wróżbitów. Warto wracać z lepszą energią i z nowymi pomysłami na przyszłość. Pozdrawiam Renata z Berlina

             ~Gość

             Ostatnio odwlekałam ciagle wizyty we Wrocławiu u tych wróżbitów. Znałam przecież ich nietuzinkowe możliwości od dawna. Sprawy, które od lat mi spędzały sen z powiek były przecież bardzo poważne. Myślałam, że jakoś tam będzie. Mogłam je jednak wyjaśnić za życia pewnych osób, Niestety teraz o dużo rzeczy będę musiała zapytać z pomocą wróżki Małgorzaty i wóżbity Grzegorza osoby zmarłe. Tylko w ten sposób dotrę do prawdy i poczuję się bezpieczna. Marta, Aleksandrów Kujawski

             ~Gość

             Kończy się rok, zaczyna następny, a to znaczy, że muszę odwiedzić wróżbitów we Wrocławiu. Kilka lat już przychodzę do nich z całą masą pytań na nowy rok, to i spokojnie mogę go zacząć, bo wiem co może mnie zaskoczyć. Gdyby się nie sprawdzało, to bym nie chodził. Tyle mogę powiedzieć i równocześnie polecić. Karol.

             ~Gość

             Wpadłem. Tym razem poważnie. Byłem dzisiaj u tych wróżbitów i bardzo mi pomogli no ale nie ma lekko. Ale da się z sytuacji wyjść. Jest szansa. Muszę zato zmienić swoje całe życie. Jakbym wcześniej znał przyszłość, inaczej bym tak się nie dał wrobić. ALe już za późno. Ci wróżbici są najlepsi, teraz wiem co robić. Dziękuję.

             ~Gość

             Duzo się już sprawdziło. Byłam z koleżanką rok temu. Kazda z nas wchodziła oddzielnie . Wszystko mogłyśmy póżniej porównać . Absolutnie Wróżby Małgorzaty i Grzegorza są konkretne. Znowu nam powróżą. bo jedziemy do Wrocławia również odwiedzić groby bliskich i przy tej okazji załatwić inne sprawy.Pozdrawiamy i polecamy. Karola i Renia z Berlina

             ~Gość

             Witam! Za granicą nie ma lekko. Pogoń za groszem od lat mnie przymusza za takim trybem życia. W Polsce zarobić na godne życie przecież się nie dało. Jednak tęsknota za Krajem jest ciągle silniejsza. We Wrocławiu zawsze odwiedzam groby bliskich, odwiedzam też stare konty dla wspomnień. Odwiedzam gabinet wyjątkowych wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza.To wszystko dodaje mi sił i dużo energii na długo. Pozdrawiam. Danuta z Włoch

             ~Gość

             Byłem w pozornie błahej sprawie... Powiedzieli mi o wiele, wiele więcej. Warto zgłosić się na wróżby do tego wrocławskiego gabinetu. Bo człowiek wie dzięki Małgorzacie i Grzegorzowi jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dziękuję i pozdrawiam. Krakowiak

             ~Gość

             Trochę się wahałam, ale juz po wszystkim. Wreszcie wiem, co się dzieje i dlaczego mam kłopoty. Na pewno jeszcze nie raz, odwiedzając Wrocław, wstapię do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Miłego dnia. Gosia z Wielkopolski

             ~Gość

             Witam! Rodzinie w Polsce nie zawsze mówi się prawdę... Od wielu lat żyję na obczyźnie dla zarobku. Wiem jak można być poniżanym i osamotnionym na codzień. Gdybym na bieżąco nie korzystała z pomocy wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to nie wiem jak bym sobie poradziła bez ich cennych podpowiedzi. W Polsce mam rodzinę która pomaga moim prawie dorosłym dzieciom. Rozłąka ma swoja cenę. Trudności i zasadzki codziennego życia pokonuję między innymi dzięki tym wróżbitom. Rodzinie w Polsce nie zawsze da się powiedzieć wszystko. Daniela

             ~Gość

             Kilka razy podsunęli mi bardzo ciekawe rozwiązania.Polecam. Warto :)

             ~Gość
             • Gość170:
             • Kilka razy podsunęli mi bardzo ciekawe rozwiązania.Polecam. Warto :)

             Planowalem załatwić w Polsce sprzedaż domu. Poradziłem się wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Wskazali mi zagrożenia i nietuzinkowe rozwiązania w wielu sprawach. Polecam, bo warto wiedzieć coś wcześniej. Pozdrawiam serdecznie" Rozmowy w Toku" Ten Program na szczęście nakierowal mnie na tych wróżbitów. Pozdrawiam. Artur z Rzymu.

             ~Gość
             • Gość170:
             • Kilka razy podsunęli mi bardzo ciekawe rozwiązania.Polecam. Warto :)

             Powiedzili mi, że mój facet jest niewierny... Dotarłam do prawdy po wskazówkach wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Skończyły się boki Jacusia. Ale bolało jak mu to udowodniłam. Polecam tych wróżbitów, bo się niepiórkają, gdy chodzi o konkrety. Ania Wrocławianka

             ~Gość

             A ja znów znalazłem się na rozdrożu. Otwarły się przede mną nowe ścieżki, kilka innych się zatarło. Boję się trochę. Trochę się boję źle postawić następny krok. Nie mogę spać. To męczy, to boli. Odwiedzę tych wróżbitów. Ostatnio mi pomogli.

             ~Gość

             Miałam kiedyś dużo niejasności w wielu sprawach. Podpowiedzieli mi, jak sobie poradzić. Teraz, jak ponownie zawitam we Wrocławiu, odrazu odwiedzę wróżkę Małgorzatę i wróżbitę Grzegorza. Wiem, że z niczym od nich nie wyjdę. Przy okazji odwiedzę groby bliskich i znajomych z dawnych lat . Taka podróż to przecież cała wyprawa, ale przecież zawsze wartościowa. Pozdrawiam. Jadwiga z Oslo.

             ~Gość

             Uczulili mnie na zdrady w związku. Okazało się, że żona zdradza mnie od dawna z sąsiadem. W innych sprawach - też wróżby Małgorzaty i Grzegorza okazały się trafne, choć bolesne... Rzeczywiście same konkrety. Na pewno zawitam we Wrocławiu ponownie po wróżby. Bogdan z Niemiec

             ~Gość

             Moja żona uznawana była jakiś czas za zaginioną. Odnalazłem ją po zaskakujących wskazówkach wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Była u pewnego faceta z dawnych lat, na którego kiedyś wciąż narzekała. Wróżbici to obśmiali, bo... ona ciągle z nim była! Dotarło do mnie, że w końcu miała upodobania do trójkątów... Bo jak ją dopadłem, to orzekła, że we troje też może być fajnie. Podałem ją o rozwód. Niech dzieci dorosłe i inni się z niej śmieją.Antoni

             ~Gość

             Mi też bardzo pomogli ci wróżbici. Jeszcze raz do nich przyjadę po konkrety, bo są rzeczowi. Polecam. Warto.

             ~Gość

             Moja córka uwikłała się głupio w Niemczech z żonatym facetem. Pracuje tam i myśli, że to ją usprawiedliwia. Mimo, że wróżbici Małgorzata i Grzegorz ostrzegali ją kiedyś przed tą głupotą, to ona zabrnęła po uszy. Do Polski przyjeżdza od święta. Nie pomaga rodzinie. Dzieci i były mąż - czyli mój zięć, nie chcą jej znać. Rozumiem ich jak nikt. Najgorsze jest to, że nas tak zawiodła. No a wróżbici mówią mi co jakiś czas co dalej i to się sprawdza. Nawet jak córka kłamie.Pozdrawiam. Maria - Wrocław

             ~Gość
             • Gość406:
             • Moja córka uwikłała się głupio w Niemczech z żonatym facetem. Pracuje tam i myśli, że to ją usprawiedliwia. Mimo, że wróżbici Małgorzata i Grzegorz ostrzegali ją kiedyś przed tą głupotą, to ona zabrnęła po uszy. Do Polski przyjeżdza od święta. Nie pomaga rodzinie. Dzieci i były mąż - czyli mój zięć, nie chcą jej znać.

             Mam podobne kłopoty niedługo się do nich wybieram. Znajoma była parę razy u wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza we Wrocławiu i widzę że dużo sie jej sprawdza. Waleria

             ~Gość
             • Gość406:
             • Moja córka uwikłała się głupio w Niemczech z żonatym facetem. Pracuje tam i myśli, że to ją usprawiedliwia. Mimo, że wróżbici Małgorzata i Grzegorz ostrzegali ją kiedyś przed tą głupotą, to ona zabrnęła po uszy. Do Polski przyjeżdza od święta. Nie pomaga rodzinie. Dzieci i były mąż - czyli mój zięć, nie chcą jej znać.

             Mówi się że dzieci chowa się dla ludzi... I cos w tym przeciez jest. Jak mi przed laty wróżka Małgorzata i wróżbita Grzegorz powiedzieli, że dzieci wyjadą daleko i o mnie zapomną, to oniemiałam. Wszystko, co mi wywróżyli, dzieje się dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, i tak dalej... Jedno wiem.Muszę liczyć na obcych ludzi. Tyle z tego mam. A wrocławską parę wróżbitów polecam uważnie słuchać, bo przecież lepiej jest wiedzieć coś konkretnego szybciej. Z tego przeciez Oni słyną. Magda z Ełku

             ~Gość

             Zrezygnowałam wreszcie po latach z bardzo toksycznego związku z młodszym chłopakiem. Szkoda, że zmarli rodzice za życia musieli patrzeć na moje głupie porażki. Wróżbici wróżyli mi i ostrzegali, że tak to się skończy, ale ja się łudziłam, że coś się zmieni. Cierpiałam i męczyłam się. I tak w kółko... W końcu do mnie dotarło, że Małgorzata i Grzegorz mieli od dawna rację w wielu moich sprawach. Trochę to potrwało za nim przejrzałam na oczy. Dobrze, że już mam to za sobą. Dziękuję i pozdrawiam. Kamila Wrocławianka

             ~Gość

             Byłam u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza kilka razy. Zawsze, gdy czuję się nieswojo w jakiejś sprawie to jadę do Wroclawia i idę tam na E. Stein 14, bo wiem ,że wróżbici znajdą dla mnie z każdej sytuacji jakieś racjonalne wyjście. Od lat jestem w przysłowiowym trójkącie, bo taka sytuacja mi odpowiada.Ostatnio okazało się że groziły mi różne kłopoty i wpadka, ale dzięki wróżbitom jestem w stanie sobie poradzić.Lidia

             ~Gość

             Ich rady uwolnily mnie też od nadchodzących klęsk i pecha. Topiłem rozpacz po śmieci bliskich w nałogu.Wróżbici Małgorzata i Grzegorz stopniowo krok po kroku pomagali mi dojść do siebie.Do dziś ciężko mi się otrząsnąć gdy pomyślę, że przez pirata drogowego straciłem rodzinę. Ile razy jestem we Wrocłwiu korzystam z pomocy wróżbitów, bo warto skorzystać z ich nietypowej mocy. Pozdrawiam. Adrian z Wiednia

             ~Gość

             Byłam kilka razy w wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, bo akurat cos zalatwiałam we Wrocławiu. Chciałam po śmierci męża się jakoś pozbierać. Samotność i widmo, że nie mam nikogo już po wsze czasy przerażała mnie. Pomyślałam o dawnym znajomym z młodosci mieszkającym za granicą, że warto odnowić tę znajomość, bo on też owdowiał. Wróżbici naświetlili mi blaski i cienie takiego związku po latach. Okazało się że nasze wspólne dzieci są egoistami i myslą jedynie i szybkim testamencie... Posłuchaliśmy mądrych wróżbitów i znależlismy korzystne dla nas rozwiązania. Właśnie je wdrażamy i jesteśmy szczęśliwi. Pozdrawiamy przy okazji internautów i 'Rozmowy w Toku" Marylka i Karol :)

             ~Gość

             Z podobnym problemem zmagała się moja przyjaciółka. Po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza przejrzała na oczy i dokonała sensownych zmaian w swoim zyciu. Ewa

             ~Gość

             Moja córka wyjechała "na chwilkę" za granicę Rzekomo do przyjaciółki. Szybko się okazało, że do internetowego kochanka. Mój mąż szybko zmarł. Nie dal rady żyć w tej hańbie. Córka, która miała być dla nas na starość oparciem zawiodła wszystkich. Porzuciła swoja rodzinę ( dzieci męża) w Polsce. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń, że to nie ma przyszłości córka trwa w tej utopijnej przemianie... Dzwoni do mnie, oraz do wróżbitów i narzeka na złe traktowanie, ale nic nie robi w kierunku poprawy swojego losu. Od wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza miała wiele sensownych ostrzeżeń - podpowiedzi. Sama mi to mówiła nie raz. Córka tkwi w toksycznym związku. Rodzina nie chce jej po woli znać. Kilka razy radziłam się wróżbitów tez w tej sprawie i dostałam mnóstwo mądrych wróżb, które były tez pomocne w moich codziennych troskach. Ostatnio wróżbici dali mi nadzieję, że po pewnym czasie wróci córka do mnie. Zmartwiło mnie jednak, że bardzo chora. Anna

             ~Gość
             • Gość495:
             • Moja córka wyjechała "na chwilkę" za granicę Rzekomo do przyjaciółki. Szybko się okazało, że do internetowego kochanka. Mój mąż szybko zmarł. Nie dal rady żyć w tej hańbie. Córka, która miała być dla nas na starość oparciem zawiodła wszystkich. Porzuciła swoja rodzinę ( dzieci męża) w Polsce. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń,

             Witaj! Moje dzieci syn i córka tez sie tak pogubili.Na pewno się poradzę wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza w tej sprawie .Kiedys doradzali mojej znajomej. Lepiej jej sie teraz wiedzie. Pozdrawiam.Ela

             ~Gość

             Po tych wróżbach u nich mam lepiej w domu i w pracy.Zycie za granicą jest dla mnie łatwiejsze ,gdy mam możiwość doradztwa ze strony wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Warto.Regina

             ~Gość

             A ja też byłem dwa razy u tych wróżbitów o których tu mówicie. Pomiędzy sprawami biznesowymi cały czas wychodziła mi jakaś kobieta co cały czas była gdzieś między firmą, a jakimiś imprezami. Ja że jakie imprezy, bo nie chodze na żadne! Miało to być zimą, a ja całą zimę miałem robotę w Szwecji. Nie wiedziałem o co chodzi i jakiś czas myślałem że sobie żarty ze mnie zrobili wróżbici. I parę dni przed wyjazdem poszedłem na bankiet firmowy. Miałem nie isć, ale sobie przypomniałem co mi mówili, to poszedłem. Zacząlem gadać z taką drobną kobitką, którą widziałem czasem na takich spotkaniach. Odezwałem sie do niej wtedy raz, a ta jak mi raz odpowiedziała, tak mi teraz dwa cudowne lata ciągle słodzi. Nowe sprawy się nazbieraly to przyjechałem dziś do wrocławia. Nie pamiętałem jaka to ulica więc chciałem sprawdzić i trafiłem tu. Jak zobaczyłem coza historie tu piszecie aż sam napisałem swoją! Ciesze się, że są jeszcze ludzi, co pomagają w takich sprawach! Pozdrawiam L.

             ~Gość

             Wróżby Małgorzaty i Grzegorza pozwoliły mi ustalić co chce mi przekazać z zaświatów moje rodzeństwo. Dzięki nietuzinkowym umiejętnościom wrocławskiej pary wróżbitów zostałam w porę uprzedzona co mnie czeka. Pozdrawiam i polecam. Elwira z Nysy

             ~Gość

             Z lękiem wstawałem codziennie po śmierci żony. Ta codzienna cisza i pustka była nie do wytrzymania. Gdy moimi sprawami zaczęli zawiadywać wróżbici Małgorzata i Grzegorz to trochę jest mi rażniej. Dużą ulgę przynoszą mi pogawędki ze zmarłą żoną, i w ogóle rozmowy o niej z wróżbitami. Dużo odkrywczych informacji dostarczają mi takie spotkania w innych sprawach. Polubiłem też wycieczki do Wrocławia, bo jest fajny.Pozdrawiam Ireneusz z Monachium - przejazdem w Polsce.

             ~Gość

             Dopadł mnie rok temu kryzys po śmierci partnera. Pomogli mi wyjść na prostą wrocławscy wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Wszystko nagle było wówczas nie do udżwignięcia... W takiej ciężkiej chwili rzeczywiście jest potrzebna natychmiast pomoc wytrawnych strategów życiowych. Wróżbici takimi niewątpliwie się okazali. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.. "Rozmowy w Toku" podziwiam za dobre życiowe programy.Justyna z Wiednia

             ~Gość

             DOstalam dobrą wróżbe. Mąż obudzi się ze śpiączki.Spędzam teraz przy nim więcej czasu bo napewno mnie potrzebuje. Dziękuje wróżbici. Tyle energi mam od ostatniej wizyty,

             ~Gość

             Pogodziłem się z moja byłą. Jak to zrobić naprowadziły mnie podpowiedzi wróżbitów. Jak po wróżby to tylko do Malgorzaty i Grzegorza. Jarosław

             ~Gość
             • Gość710:
             • Pogodziłem się z moja byłą. Jak to zrobić naprowadziły mnie podpowiedzi wróżbitów. Jak po wróżby to tylko do Malgorzaty i Grzegorza. Jarosław

             Byłem w kropce w wielu sprawach. Po wróżbach jest lepiej. U wróżbitów Malgorzaty i Grzegorza w chwilach kryzysowych byłem parę razy i to jest dopiero ta pomoc. Wrocławiak:)

             ~Gość

             Dręczyły mnie niepokojące sny. Ciągle śnił mi się ojciec, który od lat przecież nie żyje.Po spotkaniach u wrocławskiej pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałam, że ojciec chce mi przekazać ważne wiadomości. Okazały się jednak konieczne do wyjaśnienia pewnej tragedi z przed lati, Marylka

             ~Gość

             Byłam tam po tym, jak dowiedziałam się, że wróżby Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia wyciągnęły szybko kilku znajomych na prostą... Kiedyś byłam w paru innych miejscach, ale było to nie to. Teraz, gdy mam porównanie, to wiem, że tę parę znakomitych wróżbitów zawsze będę polecać i często odwiedzać Polskę. Lepiej znać bieg wielu spraw dokładniej, to wtedy życie jest łatwiejsze... Właśnie się o tym przekonałam. Polecam. Anna z Mediolanu:)

             ~Gość

             Właśnie wyjątkowi wróżbici mi to co było mętne w moich kłoptach pomogli pokonać... Był mi potrzebny tak jak tobie intuicyjny strateg życiowy. Absolutnie wróżbici Małgorzata i Grzegorz okazali się ponownie takimi profesjonalistami. Pozdrawiam. Jurek z Niemiec

             ~Gość
             • Gość894:
             • Właśnie wyjątkowi wróżbici mi to co było mętne w moich kłoptach pomogli pokonać... Był mi potrzebny tak jak tobie intuicyjny strateg życiowy. Absolutnie wróżbici Małgorzata i Grzegorz okazali się ponownie takimi profesjonalistami. Pozdrawiam. Jurek z Niemiec

             Mają jak nikt w Polsce fach w ręku. Odwiedzam Polskę co jakiś czas po to żeby również skorzystać z wróżb Małgorzaty i Grzegorza, oraz podziwiam hotele i zabytki Wrocławskie. Przy okazji pozdrawiam bardzo serdecznie " Rozmowy w Toku" Daniel

             ~Gość

             Jestem pod mega wrażeniem sprawdzalności pary wróżbitów z Wrocławia. Co do joty się sprawdziły karty, które dostałem na nowy rok. Co do joty.

             ~Gość

             Ja też jestem bardzo zadowolona z wróżb Małgorzaty i Grzegorza. Kasia Wrocławskie :)

             ~Gość

             Ich pomoc okazała się długofalowa i bardzo konkretna. Dzięki wróżeniu Małgorzaty i Grzegorza wrócila mi wiara w... Kamil :>)

             ~Gość
             • Gość368:
             • Ich pomoc okazała się długofalowa i bardzo konkretna. Dzięki wróżeniu Małgorzaty i Grzegorza wrócila mi wiara w... Kamil :>)

             Wrocław kojarzy mi się od dawna z pięknymi zabytkami i najlepszą parą unikalnych wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Pozdrawiam i serdecznie polecam! Turysta z Daleka:)

             ~Gość

             Z wróżbitami Małgorzatą i Grzegorzem we Wrocławiu mam spotkania od lat ,bo są niezawodni. Pozdrawiam przy tej okazji bardzo serdecznie "Rozmowy w Toku" za dobre i pouczające odcinki jak to forum. Stenia przejazdem w Polsce z Lyon :)

             ~Gość
             • Gość368:
             • Ich pomoc okazała się długofalowa i bardzo konkretna. Dzięki wróżeniu Małgorzaty i Grzegorza wrócila mi wiara w... Kamil :>)

             Nagromadziło mi się dużo problemów osobistych. Praca zbyt dużo pochłaniała czasu i utarczki rodzinne też . Trzeba było i tak być we Wroclawiu w innej sprawie - to i do wróżbitów wtedy idę obowiązkowo.Jednak p.Małgorzata i p.Grzegorz mają zawsze dla mnie konkretne rozwiązania. Warto ! Pozdrawiam i dziękuję. Halina

             ~Gość

             Wróżby Malgorzaty i Grzegorza otworzyły mi oczy na rózne ważne sprawy. W firmie i w domu dużo się działo za moimi plecami. I to tam, gdzie mi się nawet nie śniło. Po śmierci męża wszystkie obowiązki spadły na mnie. Wyszło na to, że wrocławska para wróżbitów niezwykle dokładnie mi wskazała jak wykorzystywana jest przez moje otoczenie moja sytuacja. W ostatniej chwili jednak da się odkręcić parę spraw.Pozdrawiam. Władysława z Kłodzka

             ~Gość

             Tęsknota za zmarłym rok temu mężem była tak silna, że znowu mnie skontaktowali z nim. Dzięki wróżeniu Małgorzaty i Grzegorza dostałam dużo dobrych rad. Poczułam bliskość męża. Warto.Pozdrawiam. Alicja

             ~Gość

             Oddalili ode mnie rózne zagrożenia, o których nie miałem pojęcia. Bartek

             ~Gość
             • Gość549:
             • Oddalili ode mnie rózne zagrożenia, o których nie miałem pojęcia. Bartek

             Nam też unaocznili bardzo duzo wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Dzięki serdeczne. Kasia i Kamil:)

             ~Gość
             • Gość528:
             • Nam też unaocznili bardzo duzo wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Dzięki serdeczne. Kasia i Kamil:)

             Po latach dotarlo do mnie, że mąż mnie jednak zdradza ciągle i to z moją siostrą. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza naswietliły mi jak zwykle bardzo dużo.Maria

             ~Gość
             • Gość567:
             • Po latach dotarlo do mnie, że mąż mnie jednak zdradza ciągle i to z moją siostrą. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza naswietliły mi jak zwykle bardzo dużo.Maria

             Powiedzieli mi między innymi dość klarownie że wspólnik mnie od dawna wkręca... Okazalo się szybko że to prawda. Z czystym sumieniem polecam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza.Pozdrawiam! Wrocławianin

             ~Gość
             • Gość920:
             • Powiedzieli mi między innymi dość klarownie że wspólnik mnie od dawna wkręca... Okazalo się szybko że to prawda. Z czystym sumieniem polecam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza.Pozdrawiam! Wrocławianin

             Rodzice od dawna ukrywali prze demną ważne wydarzenia rodzinne. Chociażby okoliczności śmierci dziadka. Dopiero wróżby Małgorzaty i Grzegorza wyjaśniły mi, co zaszło. Gdy powiedziałam w domu co wiem mama i tata zaczęli wreszcie mówić prawdę. Po tym wszystkim uważam,że warto było zapytać zmarłego, bo przynajmniej doszłam do prawdy. Anita z Wiednia gościnnie we Wrocławiu.

             ~Gość
             • Gość549:
             • Oddalili ode mnie rózne zagrożenia, o których nie miałem pojęcia. Bartek

             Właśnie ponownie po latach tu u nich jestem. Kiedyś wróżby Małgorzaty i Grzegorza uczuliły mnie jak ostrożnie żyć na obczyżnie. Wszystko sie zdarzyło.. Teraz po wizycie jestem też na dobrej drodze do celu... Pozdrawiam. Magda z Linz

             ~Gość

             Od pewnego czasu czego się nie dotknąłem żle mi szło jak nigdy.Pomyślałem wówcza jakieś fatum czy co? Do wizyty we Wrocławiu w gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza przekonał mnie TVN i moja szefowa. Pojechaliśmy do Wrocławia razem, bo byly ważne tez sprawy służbowe. Teraz będąc kolejny raz u nich widzę że było warto. Rażniej mi po ich podpowiedziach w wielu sprawach. Jednak dobre wróżby mogą zdziałać dużo.Ważne, że szybko zmieniło się na lepsze. A ile może jeszcze być lepiej... Pozdrawiam. Optymista z Mazowsza

             ~Gość

             Ja też miałam kiedyś co chwilę inne nastroje, gdy okazało się, że brnę po uszy w wielu sprawach... Co się zdecydowałam na wizytę u wróżbitów to się wycofywałam. Bałam się co usłyszę. W końcu mój brat i kuzynka zawieżli mnie na miejsce. Po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza oni wyszli bardzo podbudowani z dobrą wizją na przyszłośc. W końcu i ja się odważyłam na wizytę i jest mi teraz o wiele rażniej. Teraz tylko żaluję mojego niezdecydowania wcześniej, bo widzę po czasie jakie mam straty. napewno lepiej wiedzieć więcej i to natychmiast. Doradzam ludziom na rozdrożu jednak szybsze decyzje. Polecam.Wdzięczna Bytomianka:}

             ~Gość

             Dręczyły mnie straszne sny. Kiedyś zerwałam niepotrzebnie kontakty z przyjacielem, bo posluchalam plotek. O tym właśnie na szczęście przekonały mnie wróżby Małgorzaty i Grzegorza. Tylko ja wiedzialam co naprawdę zaszło no i teraz wróżbici. Zaczęłam sprawę wyjaśniać tokiem myślenia wróżbitów. Okazało się, że odzyskałam ponownie zaufanie Janka. Zakończyłam też mętne znajomości z plotkarzami. Dobrze, że skorzystałam z porad wróżbitów, bo w ostatniej chwili dowiedziałam się tez o smiertelnej chorobie Janka. Moge mu wreszcie pomoc i naprawić krzywdę będąc blisko niego. Dziękuje i polecam rozsądek . Regina

             ~Gość
             • Gość529:
             • Dręczyły mnie straszne sny. Kiedyś zerwałam niepotrzebnie kontakty z przyjacielem, bo posluchalam plotek. O tym właśnie na szczęście przekonały mnie wróżby Małgorzaty i Grzegorza. Tylko ja wiedzialam co naprawdę zaszło no i teraz wróżbici. Zaczęłam sprawę wyjaśniać tokiem myślenia wróżbitów. Okazało się, że odzyskałam ponownie

             Wiedzą bardzo dużo. Zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem. Po wizytach u Wróżki Małgorzaty i numerologa Grzegorza mam o czym mysleć. We Wrocławiu odwiedzam rodzinę i przy tej okazji zawsze staram sie wdepnąć do nich, bo warto. Miłego dnia. Bernad

             ~Gość

             Znajoma doradzała mi w interesach tak, że miałam ponieść straty. Gdy zapobiegawczo skonsultowałam to z wróżbitami Małgorzatą i Grzegorzem dowiedziałam się, że znajomej chodzi o to, żeby innemu swojemu znajomemu było lepiej a nie mi. Chciala perfidnie, moim kosztem, w sposób oszukańczy poprawić wiadomo, że nie za darmo, własną sytuację i tego kogoś. Wróżbici pytając moich bliskich zmarłych wpadli na to, co mnie może spotkać. Na szczęście w ostatniej chwili nie doszło do tego. Dziękuję i pozdrawiam. Ela ze Szwecji

             ~Gość
             • Gość366:
             • Znajoma doradzała mi w interesach tak, że miałam ponieść straty. Gdy zapobiegawczo skonsultowałam to z wróżbitami Małgorzatą i Grzegorzem dowiedziałam się, że znajomej chodzi o to, żeby innemu swojemu znajomemu było lepiej a nie mi. Chciala perfidnie, moim kosztem, w sposób oszukańczy poprawić wiadomo, że nie za darmo, własną sytuację

             Witaj Elu ! Byłem w podobnej matni. Odradzili mi Elu pewne interesowne znajomości i w końcu nie doszło dzięki temu do klęski finansowej i w ogóle.Wtedy jeszcze nie odróżniałem zwykłych znajomych od przyjaciół. Zawsze będę zalecał wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza za ich trzeżwy osąd. Pozdrawiam. Sympatyk TVN :)

             ~Gość

             Od roku pmaga mi wrocławska para wróżbitów Małgorzata i Grzegorz. Przyznaję, że początkowo nie wiedziałam co mam o tym myśleć. Skąd Oni to wszystko wiedzą... Teraz widzę, że to wróżbici z górnej półki. Czego się nie dotkną, w moich sprawach, to zaraz jest lepiej. A więc warto. Dlatego serdecznie z czystym sumieniem ich polecam. A "Rozmowy w toku," ktore mnie na nich naprowadziły, serdecznie pozdrawiam. Sylwia

             ~Gość

             Witaj Sylwio. Dziś wspomniałem wróżby u Małgorzaty i Grzegorza. Jestem z Wrocławia, także odwiedzam ich co kilka miesięcy. Dzisiaj kilka ciekawych sytuacji wynikło zupełnie niespodzianie, a jak byłem u wróżbitów ostatnio, wspominali mi właśnie o takich zwrotach akcji, o tych ludziach, z którymi dziś miałem do czynienia. Bardzo pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza że już zupełnie o tym zapomniałem. Jak tak sobie wieczorem siedzę, przypomniały mi się ich słowa i powiem tylko tyle, że mają fach w ręku ci wróżbici i wiedzą co robią. Za wróżby wprawdzie się nie dziękuje, więc dziękuję losowi, że tak mi się ułożył, jak to mi wróżbici Małgorzata z Grzegorzem przepowiedzieli.
             Pozdrawiam!

             ~Gość
             • Gość874:
             • Witaj Sylwio. Dziś wspomniałem wróżby u Małgorzaty i Grzegorza. Jestem z Wrocławia, także odwiedzam ich co kilka miesięcy. Dzisiaj kilka ciekawych sytuacji wynikło zupełnie niespodzianie, a jak byłem u wróżbitów ostatnio, wspominali mi właśnie o takich zwrotach akcji, o tych ludziach, z którymi dziś miałem do czynienia. Bardzo pozytywne

             Jak tylko przyjadę ze Szczecina do Wrocławia, żeby odwiedzić groby bliskich zmarłych - to również póżniej zasięgam porady od wróżbitów pani Małgorzaty i pana Grzegorza. Kilka razy te wróżby mnie naprowadziły na bardzo konkretne rozwiązania. Do domu wracam mocniejsza. TO "Rozmowy w toku" naprowadziły mnie na nich i dlatego serdecznie dziękuję i pozdrawiam! Wanda:)

             ~Gość

             Ponowiłem z radością spotkanie z miastem Wrocław i oczywiście z wróżbitami po ponad dwóch latach. To co mi powiedzieli wtedy sprawdzało mi się nawet w szczegółach. Więc będąc teraz turystycznie przejazdem w Polsce z Paryża uznałem, że warto zapytać wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza co dalej... Polecam. Pozdrawiam, Nikodem!

             ~Gość
             • Gość587:
             • Ponowiłem z radością spotkanie z miastem Wrocław i oczywiście z wróżbitami po ponad dwóch latach. To co mi powiedzieli wtedy sprawdzało mi się nawet w szczegółach. Więc będąc teraz turystycznie przejazdem w Polsce z Paryża uznałem, że warto zapytać wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza co dalej... Polecam. Pozdrawiam, Nikodem!

             Haha, Wrocław Miasto Spotkań. Sam ich odiwedziłem i wizyta u nich dała mi dużo energii. Idą dobre czasy. Jeszcze moment. Jeszcze chwila. Dziękuję za herbatę, skoro za wróżby się nie dziękuje :)

             ~Gość
             • Gość340:
             • Haha, Wrocław Miasto Spotkań. Sam ich odiwedziłem i wizyta u nich dała mi dużo energii. Idą dobre czasy. Jeszcze moment. Jeszcze chwila. Dziękuję za herbatę, skoro za wróżby się nie dziękuje :)

             Bywam co jakiś czas u nich bo są zjawiskowi. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza zawsze mnie rajcują. Warto.Natalia - wrocławskie:)

             ~Gość

             Wróżbici Małgorzata i Grzegorz też pomają mi od dawna trafnymi wróżbami. I dlatego każdemu kto jest na rozdrożu polecam ich z czystym sumieniem. Pozdrawiam.Zofia

             ~Gość

             Zanim zdecydowałam się na wróżby u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu krążyłam tu i tam... Nieraz daleko szukałam pomocy, bo miałam różne zawiłości losu po tragicznej śmierci partnera. W końcu zaczęło to wszystko mieć pozytywny sens dzięki wróżbitom i moje sprawy idą wreszcie we właściwym kierunku...Polecam, bo warto wiedzieć wprost co jest grane... XYMENA z Niemiec

             ~Gość

             Wyjaśniłam wreszcie dopiero we Wrocławiu - Polska - w gabinecie wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza to co nikt nie potrafił od lat... Wiąże się to również ze śmiercią mojego męża. Rzeczywiście same konkrety bez owijania w bawełnę.Pozdrawiam i polecam. Daniela - Valencia

             ~Gość

             pomogli mi w sprawach rodzinnych i w interesach.polecam.nina:)

             ~Gość

             Dowiedziałam się na seansie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, że syn ma kłopoty małżeńskie i że mój mąż ma kochankę na wyjazdach służbowych. Szybko się to potwierdziło.Magda

             ~Gość
             • Gość335:
             • Dowiedziałam się na seansie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, że syn ma kłopoty małżeńskie i że mój mąż ma kochankę na wyjazdach służbowych. Szybko się to potwierdziło.Magda

             Powiedzieli mi właśnie wróżbici ,że mój dzieciak nadal ćpa. A moja żona mnie zdradza. TO ja tyram, a oni mają jak widać moje starania i dbałość o dom w nosie - jak z resztą to widać...Kiedyś od wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza dowiedziałem się jak mnie wspólnik rabuje. Szybko mu to udowodniłem...Widac takie czasy, że uczciwość nie popłaca... W każdej sprawie zalecam wizyty u tej pary profesjonalnych wróżbitów we Wrocławiu, gdzie często bywam służbowo..Pozdrawiam. Mirosław

             ~Gość
             • Gość335:
             • Dowiedziałam się na seansie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, że syn ma kłopoty małżeńskie i że mój mąż ma kochankę na wyjazdach służbowych. Szybko się to potwierdziło.Magda

             Mnie w ostatniej chwili wróżbici Małgorzata i Grzegorz ostrzegli, że moja krewna zamiast kuć do egzaminów to się kręci po dyskotekach itp.. Na szczęście w końcu gdy ja opieprzyła rodzina to z poprawka zdała. Ma szansę iść na studia i to się liczy. Byłam wprawdze w innej sprawie na wróżbach, ale ta informacja dla rodziny okazała się kluczowa.Pozdrawiam. Beata

             ~Gość

             Witaj Danielo ! Wywróżyli mi, że płacę alimenty na dziecko pozamałżeńskie, które się w rzeczywistości jednak nie uczy. Sprawdziłem i okazało się, że to prawda, że jestem również kantowany w innych sprawach w moim życiu codziennym przez tych którym bezgranicznie ufałem.Zawsze unikałem dochodzenia czegokolwiek sądownie,Teraz niestety muszę. Pozdrawiam. Wiesław

             ~Gość
             • Gość314:
             • Witaj Danielo ! Wywróżyli mi, że płacę alimenty na dziecko pozamałżeńskie, które się w rzeczywistości jednak nie uczy. Sprawdziłem i okazało się, że to prawda, że jestem również kantowany w innych sprawach w moim życiu codziennym przez tych którym bezgranicznie ufałem.Zawsze unikałem dochodzenia czegokolwiek sądownie,Teraz niestety

             Jakbym widziała moją sytuację. Wróżyli mi tez jakiś czas temu. Wtedy niedowierzałam w to co może mnie dopaśc z czasem jak nie zmienię czegoś w moim życiu... Stało się jak mówiły przepowiednie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Ilekroć zawitam we Wrocławiu jestem szybko po wróżby które po woli pomagaja mi wyść z tarapatów. Pozdrawiam. Krystyna - Szwecja

             ~Gość

             Dziś wspomniałem wróżby u Małgorzaty i Grzegorza. Jestem z Wrocławia, także odwiedzam ich co kilka miesięcy. Dzisiaj kilka ciekawych sytuacji wynikło zupełnie niespodzianie, a jak byłem u wróżbitów ostatnio, wspominali mi właśnie o takich zwrotach akcji, o tych ludziach, z którymi dziś miałem do czynienia. Bardzo pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza że już zupełnie o tym zapomniałem. Jak tak sobie wieczorem siedzę, przypomniały mi się ich słowa i powiem tylko tyle, że mają fach w ręku ci wróżbici i wiedzą co robią. Za wróżby wprawdzie się nie dziękuje, więc dziękuję losowi, że tak mi się ułożył, jak to mi wróżbici Małgorzata z Grzegorzem przepowiedzieli.
             Pozdrawiam!

             ~Gość

             Mi się też kiedyś zdarzyło odwiedzić wróżkę. A nawet lepiej, parę wróżbitów, Małgorzatę i Grzegorza. Może nawet bym nie szła, ale moja kuzynka od kogoś o nich usłyszała i niby że do mnie w gości z Krakowa przyjechała, a tak naprawdę zostawiła tylko torby i pobiegła do nich. To poszłam z nią, ale nas razem nie wpuścili, bo cudzego losu się komuś nie zdradza. Posiedziałam w poczekalni, a jak wyszła to ja też chciałam zobaczyć jak to jest i usłyszałam naprawdę wiele. Trochę o tym, że mnie mąż zdradza, co i tak już wtedy wiedziałam, trochę o dzieciach żeby uważać żeby im kiedyś jakiś pożar nie wybuchł, trochę o pracy i jakoś tak myślałam wtedy że to zabobony i że co oni tam wiedzą. Nikomu o tym nie powiedziałam, sama zresztą zapomniałam, a po paru miesiącach dzwoni do mnie córka zapłakana, ze pożar mieli. Tutaj raczej nie było mowy o tym, żeby siebie zaprogramować podświadomie, a bardziej rzeczywiście coś w tym jest. No i od tamtego czasu raz na jakiś czas się do nich wybieram, bo mi też dużo dobrych rzeczy przepowiedzieli. Mówili dwa miesiące temu jak byłam, żebym spodziewała się niespodziewanego telefonu z propozycją pracy i żebym brała. No i tydzień temu zadzwonił do mnie jakiś facet, co moje cv w internecie znalazł i zaprosił na rozmowę, na której byłam wczoraj i przyjęli mnie na dużo lepszych warunkach niż miałam do tej pory. Można mówić różne rzeczy, ale ja do tych wróżbitów będę chodzić, bo to na prawdę działa. Pozdrawiam. Magda.

             ~Gość

             Straciłam rodziców. Odeszli jedno po drugim po ciężkiej chorobie . Za każdym razem kiedy byłam na wróżbach u pani Małgosi i pana Grzegorza przygotowywali mnie stopniowo do tej chwili gdy rodzice odejdą... Dzięki ich podpowiedziom zdołałam dużo zyskać - dowiedzieć się od rodziców w wielu sprawach - tabu... Kontaktują mnie teraz z nimi nadal, bo chcę wiedzieć jak im tam jest po innej stronie życia... Pozdrawiam. Alina gościnnie we Wrocławiu z Chicago

             ~Gość

             Tak to jest właśnie, że czasem życie może zaskoczyć. Ja byłam kiedyś na wróżbach we Wrocławiu u pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Na początku nastawiona byłam sceptycznie, bo znalazłam w koszuli męża ich wizytówkę i mówię, że skoro on sobie na wróżby potajemnie chodzi, to ja też pójdę. No i przyjechałam, przyjęli mnie serdecznie. Wróżyli wspólnie. Najpierw wyłożyła karty wróżka i od razu się mnie pyta co to za nagrodę mąż dostał i woli się podzielić z sąsiadką, niż ze mną. Opowiedziała mi wróżka jeszcze o paru innych, tym razem już przyjemnych sprawach, po czym rozłożył karty wróż Grzegorz . Pierwsze co spytał to co tam mąż z sąsiadką kombinuje, bo jakieś pieniądze dostał i żebym wracała do domu oszczędności pochować, bo z niczym nie zostanę. Trochę też o innych sprawach życiowych posłuchałam, dostałam portret numerologiczny i wróciłam do domu. Później okazało się, że rzeczywiście mąż (teraz już były) wygrał w jakiejś loterii kilkadziesiąt tysięcy i chciał wyjechać z sąsiadką za granicę zabierając wszystkie nasze wspólne oszczędności. Oj jak ja wtedy wdzięczna im byłam, że ich posłuchałam. Teraz myślę, że jednak trochę przyszłości warto znać, żeby zawsze być chociaż ten jeden krok do przodu. Pozdrawiam Aneta z Wołomina.

             ~Gość

             Tak to jest właśnie, że czasem życie może zaskoczyć. Ja byłam kiedyś na wróżbach we Wrocławiu u pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Na początku nastawiona byłam sceptycznie, bo znalazłam w koszuli męża ich wizytówkę i mówię, że skoro on sobie na wróżby potajemnie chodzi, to ja też pójdę. No i przyjechałam, przyjęli mnie serdecznie. Wróżyli wspólnie. Najpierw wyłożyła karty wróżka i od razu się mnie pyta co to za nagrodę mąż dostał i woli się podzielić z sąsiadką, niż ze mną. Opowiedziała mi wróżka jeszcze o paru innych, tym razem już przyjemnych sprawach, po czym rozłożył karty wróż Grzegorz . Pierwsze co spytał to co tam mąż z sąsiadką kombinuje, bo jakieś pieniądze dostał i żebym wracała do domu oszczędności pochować, bo z niczym nie zostanę. Trochę też o innych sprawach życiowych posłuchałam, dostałam portret numerologiczny i wróciłam do domu. Później okazało się, że rzeczywiście mąż (teraz już były) wygrał w jakiejś loterii kilkadziesiąt tysięcy i chciał wyjechać z sąsiadką za granicę zabierając wszystkie nasze wspólne oszczędności. Oj jak ja wtedy wdzięczna im byłam, że ich posłuchałam. Teraz myślę, że jednak trochę przyszłości warto znać, żeby zawsze być chociaż ten jeden krok do przodu. Pozdrawiam Aneta z Wołomina.

             ~Gość

             Mi się też kiedyś zdarzyło odwiedzić wróżkę. A nawet lepiej, parę wróżbitów, Małgorzatę i Grzegorza. Może nawet bym nie szła, ale moja kuzynka od kogoś o nich usłyszała i niby że do mnie w gości z Krakowa przyjechała, a tak naprawdę zostawiła tylko torby i pobiegła do nich. To poszłam z nią, ale nas razem nie wpuścili, bo cudzego losu się komuś nie zdradza. Posiedziałam w poczekalni, a jak wyszła to ja też chciałam zobaczyć jak to jest i usłyszałam naprawdę wiele. Trochę o tym, że mnie mąż zdradza, co i tak już wtedy wiedziałam, trochę o dzieciach żeby uważać żeby im kiedyś jakiś pożar nie wybuchł, trochę o pracy i jakoś tak myślałam wtedy że to zabobony i że co oni tam wiedzą. Nikomu o tym nie powiedziałam, sama zresztą zapomniałam, a po paru miesiącach dzwoni do mnie córka zapłakana, ze pożar mieli. Tutaj raczej nie było mowy o tym, żeby siebie zaprogramować podświadomie, a bardziej rzeczywiście coś w tym jest. No i od tamtego czasu raz na jakiś czas się do nich wybieram, bo mi też dużo dobrych rzeczy przepowiedzieli. Mówili dwa miesiące temu jak byłam, żebym spodziewała się niespodziewanego telefonu z propozycją pracy i żebym brała. No i tydzień temu zadzwonił do mnie jakiś facet, co moje cv w internecie znalazł i zaprosił na rozmowę, na której byłam wczoraj i przyjęli mnie na dużo lepszych warunkach niż miałam do tej pory. Można mówić różne rzeczy, ale ja do tych wróżbitów będę chodzić, bo to na prawdę działa. Pozdrawiam. Magda.

             ~Gość
             • Gość601:
             • Tak to jest właśnie, że czasem życie może zaskoczyć. Ja byłam kiedyś na wróżbach we Wrocławiu u pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Na początku nastawiona byłam sceptycznie, bo znalazłam w koszuli męża ich wizytówkę i mówię, że skoro on sobie na wróżby potajemnie chodzi, to ja też pójdę. No i przyjechałam, przyjęli

             Byłem kiedyś u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu. Nie wiodło mi sie wtedy we wszystkim. Po ich wróżbach wówczas dostałem tyle dobrych rad, że i szczęście uśmiechnęło się do mnie także w miłości. Odwiedzam ich co jakiś czas żebym był we wszystkim na bieżąco... Obrałem wreszcie właściwy kierunek we wszystkim i dzięki wróżbitom jestem nadal szczęśliwy. Polecam takie rozwiązania. Warto znać dalsze zakamarki losu... Bolesław - Wieliczka:)

             ~Gość

             Dziękuję i Ja losowi ! Że wprawdzie na ostatni dzwonek , ale jednak poradzili mi w różnych sprawach na tyle sensownie, że nie jestem już tak zagrożona... W Polsce wrocławscy wróżbici Małgorzata i Grzegorz w moim odczuciu po tym jak mi pomogli mają najwyższe notowania. Warto natychmiast u nich bywać gdy tylko jest chociaż cień jakiegoś zagrożenia Miłego dnia życzę. Halina z Berlina

             ~Gość

             Coś w tym jest jednak. Jakis czas temu mi wróżyli i po krótkim momencie zaczęło się wiele dziać dobrego w moich sprawach. Dziś U Małgorzaty i Grzegorza właśnie jestem po bardzo owocnej wizycie i własnie na świeżo przekazuję moje odczucia. Warto być zorientowanym co będzie dalej... Gdy tylko zawitam do Wroclawia będę u Nich. Polecam! Igor. Serdecznie pozdrawiam "Rozmowy w toku"

             ~Gość

             Mógłbym też to samo powiedzieć. Do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza zaprowadziła mnie żona.Podejrzewała słusznie, że wspólnik mnie wrabia i że grozi to siedzeniem. Po kilku wizytach u wróżbitów we Wrocławiu moje problemy zmalały, a tym samym w końcu miałem jasność tematu. Teraz dowiaduję się też na tych wróżbach jak może pójść nowy biznes. A co najważniejsze czy znowu nie wdepnę w nic...Myślę, że przy pomocy tych wróżbitów dużego kalibru musi być lepiej...Cenne są bardzo wróżby na zmarłych bliskich mojemu sercu. Polecam! Podrawiam:)

             ~Gość

             Jestem po kolejnej wizycie u wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza. Jak zwykle większość się sprawdziła. Oczywiście, że nie powiem co, bo to moja tajemnica. Ich informacje są dla mnie zawsze bezcenne. Z tego powodu nie jest mi trudno pokonać do nich te blisko 400 km. do Wrocławia. Niedowiarkom polecam. Mnie się opłaca. Pozdrawiam. Jarosław

             ~Gość

             Czy ktoś z Państwa jest mi w stanie zdradzić widełki cenowe usługi pani Małgosi i pana Grzegorza?

             ~Gość

             Ciężko jest powiedzieć jednoznacznie. Byłem tam parę razy i u mnie to zawsze wychodzi różnie. Czasem karty więcej pokazują, to wróżbici mówią więcej, a czasami mniej widać i trzeba inaczej pytania zadawać, żeby karty więcej chciały pokazać. Co do cen powiem tyle, że Małgorzata i Grzegorz to nie wróżbici za smsa za dwa złote, najdrożsi jednak też nie są. Za to przekazują konkrety. Żadnych ogólników i owijania w bawełnę. Po prostu konkrety.

             ~Gość
             • Gość679:
             • Ciężko jest powiedzieć jednoznacznie. Byłem tam parę razy i u mnie to zawsze wychodzi różnie. Czasem karty więcej pokazują, to wróżbici mówią więcej, a czasami mniej widać i trzeba inaczej pytania zadawać, żeby karty więcej chciały pokazać. Co do cen powiem tyle, że Małgorzata i Grzegorz to nie wróżbici za smsa za dwa złote,

             Działają bardzo konkretnie i długofalowo... Nawet jak jestem na wyjeżdzie mogę liczyć na fachowość wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Polecam. milego dnia. Regina, Wiedeń

             ~Gość
             • Gość679:
             • Ciężko jest powiedzieć jednoznacznie. Byłem tam parę razy i u mnie to zawsze wychodzi różnie. Czasem karty więcej pokazują, to wróżbici mówią więcej, a czasami mniej widać i trzeba inaczej pytania zadawać, żeby karty więcej chciały pokazać. Co do cen powiem tyle, że Małgorzata i Grzegorz to nie wróżbici za smsa za dwa złote,

             Dopiero Wróżbici Małgorzata i Grzegorz otworzyli mi oczy na łajdactwa mojej żony. Znikała z domu niby to do mamy, alb do koleżanki bardzo chorej... A bywała przeważne u kochanków z którymi umawiala się najpierw przez internet. Po konkretach jakie mi dali wróżbici nakryłem ją na tym i nie tylko. Nie będzie mi więcej robiła obciachu na cały Wrocław.. Ryszard

             ~Gość

             Moje problemy urosły tak że w całej Warszawie nie mogłam znależć odpowiedniej pomocy. W końcu trafiłam na to forum i zaraz byłam u wrocławskiej pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Opłaciło się, bo efekty pozytywne są widoczne bardzo za i to za kazdą kolejna wizytą. Rzeczywiście jeśli wybierać wróżbitów,to tylko Małgorzata z Grzegorzem. Pozdrawiam wszystkich, oraz sympatyczne "Rozmowy W Toku" Paulina z okolic Warszawy:)

             ~Gość

             Mam podobne dobre zdanie o wrózbach u Małgorzaty i Grzegorza, bo też mi bardzo pomogli i pomagają nadal. Pozdrawiam. Krajanka:)

             ~Gość

             Witam ! Właśnie okazało sie że wróżby Małgorzaty i Grzegorza naprawdę na ostatni dzwonek okazały się ostatnią deską ratunku... Wprawdzie do Wrocławia jest daleko, ale warto było zadbać o ważne własne sprawy zanim zły los zadziała... Mirka - Zamość

             ~Gość

             Wybieram się do nich już od pół roku, aż w końcu dziś udało mi się dotrzeć do Wrocławia. Kiedyś byłem w ich gabinecie i wiele od tamtego czasu w swoim życiu zmieniłem na lepzse. Jeśli wybierać wróżbitów, to tylko Małgorzata z Grzegorzem.

             ~Gość
             • Gość323:
             • To fakt, że wróżbici Małgorzata i i Grzegorz są wyjątkowo zorientowani - jak zadziałać - pomóc , gdy wszystko wydawałoby się, że jest beznadziejne... 3 raz jestem u nich we Wrocławiu, bo warto przecież zmieniac swój los na lepsze.. Pozdrawiam i polecam. Tamara z Przemyśla

             Mi parę razy przywróciły ICH wróżby wiarę w poprawę losu... Jak do wróżbitów to absolutnie do Małgorzaty z Grzegorzem.Janina z Wroclawia

             ~Gość

             To fakt, że wróżbici Małgorzata i i Grzegorz są wyjątkowo zorientowani - jak zadziałać - pomóc , gdy wszystko wydawałoby się, że jest beznadziejne... 3 raz jestem u nich we Wrocławiu, bo warto przecież zmieniac swój los na lepsze.. Pozdrawiam i polecam. Tamara z Przemyśla

             ~Gość

             Mi to zajęło wprawdzie więcej czasu...Ale teraz wiem, że można coś zmienić na lepsze. Wróciłem do żony i dzieci, bo przyczyniły się do tego w znacznym stopniu porady wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Kontaktowali mnie też ze zmarłymi rodzicami Dużo mi naświetlili wróżbici na temat mojego dalszego losu.... Dziękuję. Daniel z Bydgoszczy

             ~Gość

             Witaj! Odwlekałam wizytę u wróżbitów, bo myślałam, że jakoś wszystko co mnie martwi minie. Po smierci męża wszystko jednak spadło na mnie. Gdy zaczęłam korzystać z porad wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza życie nabrało kolorów. A mój zmarły mąż przy każdej wróżbie mi cos doradzi... Kontakt ze zmarłym mężem umożliwiany mi przez wróżbitów wzmacnia mnie i pozwala spokojnie spać... Jednak to jest mozliwe co wydawało mi się kiedyś nieosiagalne. Serdecznie ich polecam. Kinga z Wrocławia

             ~Gość
             • Gość511:
             • Mi parę razy przywróciły ICH wróżby wiarę w poprawę losu... Jak do wróżbitów to absolutnie do Małgorzaty z Grzegorzem.Janina z Wroclawia

             Witam p. Janino ! Popieram. Byłem kilka razy i dzięki wróżbom p. Małgorzaty i p. Grzegorza radykalnie jest lepiej w moich sprawach. Warto! Polecam. Kazimierz z Polkowic

             ~Gość
             • Gość323:
             • To fakt, że wróżbici Małgorzata i i Grzegorz są wyjątkowo zorientowani - jak zadziałać - pomóc , gdy wszystko wydawałoby się, że jest beznadziejne... 3 raz jestem u nich we Wrocławiu, bo warto przecież zmieniac swój los na lepsze.. Pozdrawiam i polecam. Tamara z Przemyśla

             Pani Tamaro ma pani rację! Na ostatnią chwilę ostrzegli mnie wróbici Małgorzata i Grzegorz w wielu sprawach. Co mi powiedzieli zachowam dla siebie. Byłam krok od dramatu przez nieodpowiedzialnego męża i jego zachłanną rodzinę. Warto zapytać wróżbitów od czasu do czasu co się dzieje... Pozdrawiam Anna z Legnicy

             ~Gość

             Rzeczywiście jesli po wróżby, to tylko do Małgorzaty i Grzegorza do Wrocławia, Narastające problemy przymusiły mnie również do szukania pomocy tu i tam... Niestety w całej Warszawie wcześniej niedoczekałam się tego. Ale przypadkowo trafiłam na to forum. Trochę poczytałam i poszperałam tu i tam na ich temat. I okazało się, że to jest to o co mi chodzi.. Pojechałam do nich szybko. Wrózbici okazali niezwykle konkretni. I dlatego do nich wracam. Lepiej wiedzieć więcej i zapobiegać problemom,,, Pozdrawiam. Daria z Warszawy

             ~Gość

             Jestem właśnie po seansie we wrocławskim gabinecie wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza. Same konkrety, które rozwiazują już na wejściu wiele... Dalej jak zwykle napewno będzie dobrze. Polecam i pozdrawiam. Krzysztof

             ~Gość
             • Gość205:
             • Doceniam wizyty u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Po nich jestem zawsze zorientowana na bieżąco co jest grane... A także mądrzejsza i zdrowsza. A dodatkowo powiem, że lubię odwiedzać Wrocław..Pozdrawiam.Roztropna z Poznania

             Mi się też udziela ta turystyka do Wrocławia. .. Byłem u nich kilka razy. Zawsze mnie czymś zaskakują pozytywnie.Jak wróżby to tylko u wróżki Małgorzaty i numeroga Grzegorza. Roztropny z Niemiec

             ~Gość

             Podzielam zdanie internauty Krzysztofa. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz rzeczywiście są bardzo błyskotliwi. Dzięki nim skończyła się moja udręka z pewną wredotą.Właśnie dlatego, bo od roku miałem w nich rzetelne wsparcie, gdy wszyscy mnie zawiedli... Pozdrawiam.Dziękuję.Stanisław z Chicago.

             ~Gość

             Doceniam wizyty u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Po nich jestem zawsze zorientowana na bieżąco co jest grane... A także mądrzejsza i zdrowsza. A dodatkowo powiem, że lubię odwiedzać Wrocław..Pozdrawiam.Roztropna z Poznania

             ~Gość
             • Gość412:
             • Podzielam zdanie internauty Krzysztofa. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz rzeczywiście są bardzo błyskotliwi. Dzięki nim skończyła się moja udręka z pewną wredotą.Właśnie dlatego, bo od roku miałem w nich rzetelne wsparcie, gdy wszyscy mnie zawiedli... Pozdrawiam.Dziękuję.Stanisław z Chicago.

             Przyłączam się do tej zasłużonej pozytywnej opini. Dzięki "Rozmowom w toku" zauważyłam oglądajac ten odcinek i śledząc od dawna wpisy, że warto to sprawdzić. Jestem tu poraz czwarty. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz mają szczególne wyczucie w wielu sprawach. Dodam tylko ,że moje problemy rozwiązują mi popisowo. A naprawdę jest co rowiązywać. Polecam. Wdzięczna. Lidia z Wadowic

             ~Gość
             • Gość258:
             • Mi się też udziela ta turystyka do Wrocławia. .. Byłem u nich kilka razy. Zawsze mnie czymś zaskakują pozytywnie.Jak wróżby to tylko u wróżki Małgorzaty i numeroga Grzegorza. Roztropny z Niemiec

             Ta numerologia i w ogóle wróżby u Małgorzaty i Grzegorza wyprostowały mi pozytywnie poglądy na różne tematy... Pozdrawiam i polecam. Jan

             ~Gość

             Do wypowiedzi Krzysztofa mogę jedynie dodać.Właśnie wychodzę po mimo póżnej pory pozytywnie odmieniona.( jak kiedyś) Wróżby u Małgorzaty i Grzegorza stawiają na nogi i okreslają jasne przeznaczenie... Warto. Pozdrawiam.Krystyna z Berlina

             ~Gość
             • Gość933:
             • Do wypowiedzi Krzysztofa mogę jedynie dodać.Właśnie wychodzę po mimo póżnej pory pozytywnie odmieniona.( jak kiedyś) Wróżby u Małgorzaty i Grzegorza stawiają na nogi i okreslają jasne przeznaczenie... Warto. Pozdrawiam.Krystyna z Berlina

             Witam! Mam też od dawna takie dobre zdanie.Dużo dobrego tak jak dzis zyskalam na tych wróżbach u pani. Małgorzaty i pana Grzegorza. Pozdrawiam. Nina z Wiednia

             ~Gość

             Witam serdecznie internautów i "Rozmowy W Toku" W życiu często bywa tak, że trzeba samemu podjąć z marszu ważne decyzje. Teraz po śmierci męża muszę myśleć za nas dwoje. Robię to też dla przyszłości dzieci. Wróżbici pani Małgorzata i pan Grzegorz mi w tym od pewnego czasu bardzo skutecznie pomagają. Kontakt ze zmarłym mężem umacnia mnie w wielu decyzjach. Dodaje sil. Pozdrawiam.Sylwia z Niemiec - gościnnie we Wrocławiu:)

             ~Gość
             • Gość743:
             • Witam serdecznie internautów i "Rozmowy W Toku" W życiu często bywa tak, że trzeba samemu podjąć z marszu ważne decyzje. Teraz po śmierci męża muszę myśleć za nas dwoje. Robię to też dla przyszłości dzieci. Wróżbici pani Małgorzata i pan Grzegorz mi w tym od pewnego czasu bardzo skutecznie pomagają. Kontakt ze zmarłym mężem

             Na pewno inny punkt widzenia i trzeżwy osąd danej sytuacji jest ważny i bardzo potrzebny. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza już kilka razy mi na czas wyprostowały poglądy. Polecam. Halina - Dolny Śląsk

             ~Gość

             Wybieram się do nich już od pół roku, aż w końcu dziś udało mi się dotrzeć do Wrocławia. Kiedyś byłem w ich gabinecie i wiele od tamtego czasu w swoim życiu zmieniłem na lepzse. Jeśli wybierać wróżbitów, to tylko Małgorzata z Grzegorzem.

             ~Gość
             • Gość552:
             • Fakt zawsze mogę liczyć na ich fachowość. Polecam. Ewka:)

             Przekonałam się właśnie znowu po latach, że wróżby Małgorzaty i Grzegorza wyciągają zawsze na światło dzienne ważne informacje... Potwierdzilo mi się naprzykład, że wiele spraw będzie miało zaskakujacy bieg... W firmie, uczuciach i że moja partnerka podupadnie zdrowotnie itd. Jak cos mówi ta wrocławska para to wie absolutnie co. Pozdrawiam i polecam. Natalia

             ~Gość

             To absolutnie najlepszy wybór.wróżbitów. Znowu się o tym ponownie przekonaliśmy.Pozdrawiamy. P i W. Zawiercie

             ~Gość

             Kiedyś w Ciechocinku na deptaku zobaczyłam Małgorzatę i Grzegorza - upewniłam sie wpierw ,że to ta sama para wróżbitów wrocławskich, która wystapiła w "Rozmowach w Toku" Postanowilam poprosić o wróżby. Powiodło się i dużo z czasem się sprawdziło. z tych przepowiedni. Dziś znowu jestem, ale we Wrocławiu turystycznie i przy okazji u wróżbitów.Ta kontynuacja znów mi się bardzo przydała.Polecam ! Turystka.

             ~Gość
             • Gość519:
             • Kiedyś w Ciechocinku na deptaku zobaczyłam Małgorzatę i Grzegorza - upewniłam sie wpierw ,że to ta sama para wróżbitów wrocławskich, która wystapiła w "Rozmowach w Toku" Postanowilam poprosić o wróżby. Powiodło się i dużo z czasem się sprawdziło. z tych przepowiedni. Dziś znowu jestem, ale we Wrocławiu turystycznie i przy okazji

             Miałam podobną okazję. Dziś widzę, że warto powtarzać wizyty u wróżki Małgorzaty i numerologa Grzegorza, gdy tylko jestem we Wrocławiu. Poradzili mi jak się wreszcie pozbyć namolnego męża pijaka, złodzeja i sadysty.Potrafili dowiedzeć się coś wstydliwego o moim byłym, bo nawiązali kontakt z pewną osoba nieżyjącą która zabrała do grobu pewną tajemnicę o nim.Jak mu to powiedziałam to zgłupiał... Ze strachu przestał nas prześladować i mamy z nim swięty spokój.Maja

             ~Gość
             • Gość423:
             • To absolutnie najlepszy wybór.wróżbitów. Znowu się o tym ponownie przekonaliśmy.Pozdrawiamy. P i W. Zawiercie

             Fakt zawsze mogę liczyć na ich fachowość. Polecam. Ewka:)

             ~Gość
             • Gość552:
             • Fakt zawsze mogę liczyć na ich fachowość. Polecam. Ewka:)

             W każdym bądz razie wróżbici pani Małgosia i pan Grzegorz złodziejkę domową mi wskazali. Szok podwójny przeżyłam, bo kogoś innego niesłusznie podejrzewałam.Teraz to wszystko ogarniam pomocnymi wizytami we Wrocławskim gabnecie. Inaczej dalej bym żyła w niepewności, Regina

             ~Gość

             Bywam u nich od wielu lat, bo gwarantują mi zawsze konkretną wróżbę, Mogę im otwarcie powiedzieć co mnie dręczy...Wiedzą, że mam podłego agresywnego męża. Małgorzata i Grzegorz to wróżbici którzy mnie zabezpieczają na wypadek gdyby mi się cos stało... Warto czuć się bepiecznie i wiedzieć przed czasem sporo... Grażyna

             ~Gość

             Miałam ogromne kłopoty dosłownie we wszystkich sprawach na codzień.Zrujnowało mnie zaufanie do niektórych osób z otoczenia. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz na wiele spraw otworzyli mi oczy. Powoli po tych seansach doszłam do właściwego celu... Pozdrawiam i dziękuję. Jak tylko ponownie zawitam w Polsce to zaraz odwiedzę Wrocław, bo tu są wyjątkowi wróżbici:) Aldona

             ~Gość

             Witam! Byłam kiedyś najwpierw z kolezanką. tak potowarzyszyć jej. Niestety z kolezanką wejśc niepozwolili. Dyskrercja i już. Po wyjściu ta znajoma mówiła o wróżbitach Małgorzacie i Grzegorzu w samych superlatywach. Powiedziała mi o kilku niezwykłościach, ale niedowierarzałam.Teraz rozumię dla czego tak wówczas mówiła. W końcu musiałam i ja iść do wróżbitów, bo dopadły mnie klęski różnego rodzaju. Śmierc w rodzinie tragiczna i inne kłopoty... Oni właśnie rozwikłali moje niektóre problemy. Zrozumiałam dopiero teraz że moje długie ociąganie się z pokonaniem problemów nie było mądre, Wiele złego bym niedoznała gdybym wtedy poszła za ciosem - tak jak koleżanka i zaczeła działać zanim będzie żle.Napewno każdą kolejną wizytę we Wrocławiu zacznę od spotkania w tym gabinecie wróżb. Warto.Stefania z Częstochowy

             ~Gość

             Byłam u nich kiedyś, bo miałam kłopoty. Dziś po latach wróciły zmory przeszłości i postanowiłam się ponownie wzmocnić u wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza, bo wiem że mi to pomoże. Na wejściu się dużo zgadza i daje nadzieję. Na resztę poczekam. Pozdrawiam i polecam. Kamila z Niemiec

             ~Gość
             • Gość152:
             • Przekonałam się właśnie znowu po latach, że wróżby Małgorzaty i Grzegorza wyciągają zawsze na światło dzienne ważne informacje... Potwierdzilo mi się naprzykład, że wiele spraw będzie miało zaskakujacy bieg... W firmie, uczuciach i że moja partnerka podupadnie zdrowotnie itd. Jak cos mówi ta wrocławska para to wie absolutnie co.

             Witam serdecznie Rozmowy W Toku" i Internautów.Moja wspólniczka w interesach ukrywała śmiertelną chorobę żeby mnie nie martwić . Po wizycie u wróżbitów zapytałam ja wprost o to. Dopiero wtedy Jasia się przyznała... I tak właśnie było jak powiedzieli mi wróżbici kiedyś. Janina odeszła szybko.Pozostał żal i cierpienie... Dobrze chociaż, że przepowiednie Małgorzaty i Grzegorza wówczas mnie uczuliły na wiele spraw z którymi muszę teraz borykać się sama i dlatego znowu jestem w tym gabinecie we Wrocławiu po skuteczne porady i po nawiązanie kontaktu z tamtą strną gdzie jest moja przyjaciółka.Pozdrawiam. Maryla z Włoch

             ~Gość
             • Gość758:
             • Witam serdecznie Rozmowy W Toku" i Internautów.Moja wspólniczka w interesach ukrywała śmiertelną chorobę żeby mnie nie martwić . Po wizycie u wróżbitów zapytałam ja wprost o to. Dopiero wtedy Jasia się przyznała... I tak właśnie było jak powiedzieli mi wróżbici kiedyś. Janina odeszła szybko.Pozostał żal i cierpienie... Dobrze

             Skontaktowali mnie z tamtą stroną - tam, gdzie jest moja mama. Po jej śmierci nie mogłam sie dogadać w wielu sprawach z ojcem. Pomyślałam, że w innym wymiarze wiadomo więcej... Wróżbici ukierunkowali mnie . Rozmowy niedokończone powiodły się. Pozdrawiam. Basia

             ~Gość

             Witaj! Mi też było ciężko zdobyć się na odwagę wizyty u wróżbitów. Miałam niesmak po wizytach w niektórych miejscach... Potrzebowałam rozpaczliwie rzetelnej wiedzy na różne tematy jak wyjść z dołka. Do Wrocławia mi się nie chciało jechać, bo to daleko.Więc korzystałam z przypadkowych porad... W końcu dopadły mnie takie kłopoty, że przypomniałam sobie że kiedyś moja już teraz nieżyjąca ciocia powiedziała jesli będziesz w potrzebie to zwróć się do wróżki Małgorzaty która wróży doskonale i wróżbita Grzegorz też.Gdy zrobiłam wreszcie ten rozsądny krok do przodu i zaczęłam tak myśleć moje problemy zaczęły maleć.Serdecznie ich polecam. Anita z Wielunia

             ~Gość
             • Gość587:
             • Skontaktowali mnie z tamtą stroną - tam, gdzie jest moja mama. Po jej śmierci nie mogłam sie dogadać w wielu sprawach z ojcem. Pomyślałam, że w innym wymiarze wiadomo więcej... Wróżbici ukierunkowali mnie . Rozmowy niedokończone powiodły się. Pozdrawiam. Basia

             Po uszy byłem uwikłany uczuciowo, zawodowo i w ogóle... Gdy moja wspólniczka razem zemną ponownie ogladała ten odcinek "Rozmów w toku" z udzialem wrocławskiej pary wróżbitów p. Małgorzaty i p.Grzegorza - miała już wiele dzięki ich radom do przodu... Ale niektóre zagrożenia dopiero do mnie dotarly na wizytach w gabinecie wróżb.Musiałem powaznie zmienić kierunek działania. Powiodło sie wiele. dalej juz dam radę. Polecam i dziękuje. Marian

             ~Gość
             • Gość547:
             • Po uszy byłem uwikłany uczuciowo, zawodowo i w ogóle... Gdy moja wspólniczka razem zemną ponownie ogladała ten odcinek "Rozmów w toku" z udzialem wrocławskiej pary wróżbitów p. Małgorzaty i p.Grzegorza - miała już wiele dzięki ich radom do przodu... Ale niektóre zagrożenia dopiero do mnie dotarly na wizytach w gabinecie wróżb.Musiałem

             Miałem podobnie, ale już jest o niebo lepiej... Polecam wróżby Małgorzaty i Grzegorza, bo są wyjatkowo pomocne. Ile razy bywam w Polsce - we Wroclawiu idę tam i zachęcam innych. póżniej , bo lepiej wiedzieć więcej i nie brnąć w kłopotach... Warto. Polecam serdecznie. Maciej z Niemiec

             ~Gość

             Kiedyś korzystałem z różnej formy wróżb.Jednak dopiero gdy trafiłem do gabinetu wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to wreszcie było to! Ich gama możliwości jest ogromna i pasuje do moich oczekiwań. Przez lata moje kłopoty - problemy się nawarstwiały, a ci wróżbici jednak to ogarnęli...Wyjaśnili mi też pewną zagadkę pozornie nierozwiązalną związaną z moją nieżyjącą mamą.Były też możliwe rozmowy z bliskimi zmarłymi te niedokończone...Polecam. Miłego dnia:) Henryk

             ~Gość

             Bradzo trudno jest się pogodzić z odejściem bliskiej osoby po 20 latach. Ale metody wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza trochę mi to łagodzą i trącają nadzieją... Agnieszka

             ~Gość

             Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały czas myślę o tym, co dziś usłyszałem. Same konkrety i jasne komunikaty. Trafiłem do nich chyba w najodpowiedniejszym czasie. Niewiele brakowało, a wpakowałbym się w tarapaty. Bardzo doceniam takie porady. Tyle dobrego jeszcze przede mną, tylko najpierw muszę zmienić kierunek działań.

             ~Gość
             • Gość426:
             • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały czas myślę o tym, co dziś usłyszałem. Same konkrety i jasne komunikaty. Trafiłem do nich chyba w najodpowiedniejszym czasie. Niewiele brakowało, a wpakowałbym się w tarapaty. Bardzo doceniam takie porady. Tyle dobrego jeszcze przede mną, tylko najpierw muszę zmienić kierunek działań.

             Ja też zawsze doceniam sensowne porady.Powiedzieli mi, że muszę zmienić pracę, bo taka okazja mi się szybko nie powtórzy. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę.W innych sprawach też jest lepiej po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Przy okazji zwiedzam zawsze Wrocław który pamiętam z dzieciństwa. Duże dobre zmiany tu dostrzegam.. Pozdrawiam. Zdzisław z Niemiec

             ~Gość

             Kiedyś korzystałem z różnej formy wróżb.Jednak dopiero gdy trafiłem do gabinetu wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to wreszcie było to! Ich gama możliwości jest ogromna i pasuje do moich oczekiwań. Przez lata moje kłopoty - problemy się nawarstwiały, a ci wróżbici jednak to ogarnęli...Wyjaśnili mi też pewną zagadkę pozornie nierozwiązalną związaną z moją nieżyjącą mamą.Były też możliwe rozmowy z bliskimi zmarłymi te niedokończone...Polecam. Miłego dnia:) Henryk

             ~Gość

             Do przedszkola prowadziałam córkę. Okazało się, że tam właśnie znajdę od lat poszukiwaną przezemnie siostrę tak się stało, gdy się zgadałam z pewną osobą która tez tam zaprowadzała dziecko. Kiedys nas rozdzielono po smierci rodziców i gdy już traciłam całkiem nadzieje zrozumiałam, że jest to mozliwe. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz z wroclawskiego śródmeścia mi wcześniej to dokładnie wywróżyli. Niemożliwe stało sie bardzo realne i możliwe, bo oglądając ten odcinek "Rozmów w toku" kiedyś - pomyślałam, że warto sprawdzić co powiedzą Ci wróżbici. Wróżbici porozumieli się wówczas ze zmarłymi krewnymi z mojego otoczenia... I rozwiązali zagadkę. Było warto. Dziękuję i pozdrawiam. Danusia z Krakowa

             ~Gość

             dali mi kluczowe rozwiązania i dlatego doceniam wróżkę Małgorzatę i wróża Grzegorza,polecam, czesław

             ~Gość
             • Gość966:
             • dali mi kluczowe rozwiązania i dlatego doceniam wróżkę Małgorzatę i wróża Grzegorza,polecam, czesław

             A mnie wróżby Małgorzaty i Grzegorza ocaliły... wyleczyli mnie również z naiwności w moich sprawach sercowych. teraz wiem z kim mam trzymać.pozdrawiam Melisa

             ~Gość

             Witam "Rozmowy w toku" i w ogóle wszystkich :) Dziś kolejny raz jestem po wróżbach we wrocławskim gabinecie wróżb Małgorzata i Grzegorz. Wracam do nich co jakiś czas, bo mi sie wszystko sprawdza. I to dobre i złe mnie dopada... Ale dzięki tym wróżbitom wiem jak sobie z tym radzić i to pokazowo. Pozdrawiam i polecam. Anita z Wiednia

             ~Gość

             Miałam różne rozterki...Ale na szczęście tylko - do czasu - do wizyty we Wrocławiu w gabinecie wróżb u p.Małgorzaty i p. Grzegorza. Okazało się, że facet mnie oszukiwał i okradał. Rodzice się pokłócli i myśleli o rozwodzie. W pracy też nie było za wesoło. Zmarła mi babcia do której zawsze mogłam iść po wsparcie... Bez tych wróżbitów i ich sensownych porad nie dała bym rady. Dziękuje i pozdrawiam również "Rozmowy w toku" których jestem fanką. Sylwia z Zakopanego:)

             ~Gość

             Ja zdecydowanie mogę powiedzieć że po śmierci krewnego wróżbici Małgorzata Grzegorz konkretnie mnie ukierunkowali w sprawach spadkowych i innych...Pozdrawiam. i dziiękuję Patryk

             ~Gość

             mnie wspieraja od roku po smierci mamy. Ania

             ~Gość
             • Gość821:
             • mnie wspieraja od roku po smierci mamy. Ania

             Bardzo tęsknię za dziadkami. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz z wrocławskiego Śródmieścia też mi od lat w ten sposób wróżą. Ważne, że to pomaga. Dziadkowie mnie wychowali. a mi zależy na przedłużaniu z nimi kontaktu. Pozdrawiam "Rozmowy w toku" Paweł

             ~Gość

             Jedni mi doradzali inni odradzali i tak w kólko... W końcu moja mama, która ma juz swoje lata powiedziała: jeżeli ja Ci mówię, że wróżka Małgorzata i wróżbita Grzegorz jako jedyni we Wrocławiu potraflli przez długie lata mi pomagać, to warto tam iść. Fakt tanio nie jest - przekonałam się - ale wróżą jak nikt. Co mi powiedzieli wolę zachować dla siebie. Wolę dyskrecję. Najważniejsze okazało się, że w moich sprawach po tych wróżbach jest o niebo lepiej. Miłego dnia. Krystyna z Raciborza:)

             ~Gość

             moja szefowa też jest ich klientką od lat, bo jest zawsze zorientowana co ma robić w trudnej chwili... ja w ślad za nią równiez zaczęłam odwiedzać gabinet wróżbitów małgorzaty i grzegorza jak tylko jestem we wrocławiu. dzięki nim wszystko co było zawiłe stało sie łatwiejsze. reszta należy do mnie - jak sobie poradzę.napewno dam radę. Gosia z sycowa

             ~Gość
             • Gość750:
             • moja szefowa też jest ich klientką od lat, bo jest zawsze zorientowana co ma robić w trudnej chwili... ja w ślad za nią równiez zaczęłam odwiedzać gabinet wróżbitów małgorzaty i grzegorza jak tylko jestem we wrocławiu. dzięki nim wszystko co było zawiłe stało sie łatwiejsze. reszta należy do mnie - jak sobie poradzę.napewno dam

             Co jakiś czas też bywam u wróżbitów, bo wolę wcześniej zapobiegać problemom... Po co mam póżniej babrać się po uszy w kłopotach . Zalecam skuteczne wróżby Małgorzaty i Grzegorza, oraz zwiedzanie Wrocławia. Leczenie krajobrazem jak mawiaja wróżbici też pomaga.Magda z Milicza

             ~Gość

             Od dawna jestem w podwójnym zwiazku. Bo mój mąż też ma kogoś od dawna. Ale rozwodu mi nie da. Niestety wróżbici Małgorzata i Grzegorz słusznie mi jednak nadal doradzają taki stan rzeczy, bo inaczej utracę dorobek życia i kontakt z dziećmi. Bez tych porad jak z tym zyć nie dała bym rady. Edyta z Rawy

             ~Gość

             Dziś jak co roku jestem we Wrocławiu.Od lat wróżyli mi na moja zmarłą mamę. Dziś też. Zawsze dzięki tym wróżbom wcześniej wiem na co szczególnie mam uważać. To co mi powiedzieli - nieraz wróżka- jasnowidz Małgorzata i pan Grzegorz numerolog - uratowało mnie od wielu zagrożeń. Podpowiedzi te również dały nadzieję i to doslownie póżniej na lepsze relacje w interesach. Polecam i pozdrawiam. Darek z Kopenhag i- gościnnie w Polsce :)

             ~Gość
             • Gość855:
             • Dziś jak co roku jestem we Wrocławiu.Od lat wróżyli mi na moja zmarłą mamę. Dziś też. Zawsze dzięki tym wróżbom wcześniej wiem na co szczególnie mam uważać. To co mi powiedzieli - nieraz wróżka- jasnowidz Małgorzata i pan Grzegorz numerolog - uratowało mnie od wielu zagrożeń. Podpowiedzi te również dały nadzieję i to doslownie

             ja tam bywam z tęsknoty za dzieckiem.dziękuję. Danusia

             ~Gość
             • Gość994:
             • ja tam bywam z tęsknoty za dzieckiem.dziękuję. Danusia

             Ja również często proszę ich o kontakt ze zmarłym synkiem. Dużo sie dowiaduję na tych wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Dzieki serdeczne.Rysiek z Pragi

             ~Gość

             Jestem w podobnej matni... Wybrałam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z Wrocławia - Śródmieście, bo ich rozwiazania są ponadczasowe. A w ogóle to lubię odwiedzać ten zakatek Wrocławia, mam tu rodzinę, która tez odwiedza w kłopotliwych sprawach ten gabinet.Polecam z czystym sumieniem. Aldona

             ~Gość

             Miałem wahania w wielu poważnych sprawach... Wrocławscy wróżbici Małgorzata i Grzegorz pomogli mi się uporać z tym. Jeśli masz problemy,to absolutnie polecam. Ręczę, że zawodu Ci nie sprawią. Krzysiek z Radomia

             ~Gość

             Witaj Krzyśku ! Miałam kłopoty z mężem i w pracy. Pomogli mi wróżbici Małgorzata i Grzegorz dotrzeć do sedna w tych sprawach. Okazało się ze szkodziła mi zawistna znajoma. A ja się jej zwierzałam niepotrzebnie i pomagałam w różnych kłopotach. I po co ? Ważne że na wróżbitach mogę jednak polegać. Masz rację są Okej :) Magda z Wrocławia:)

             ~Gość

             najważniejsze ,że wróżbici małgorzata i grzegorz mi doradzili jak się pogodzic z moja joasią. dzięki im za to serdeczne pozdrawiam jarek

             ~Gość

             Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały czas myślę o tym, co dziś usłyszałem. Same konkrety i jasne komunikaty. Trafiłem do nich chyba w najodpowiedniejszym czasie. Niewiele brakowało, a wpakowałbym się w tarapaty. Bardzo doceniam takie porady. Tyle dobrego jeszcze przede mną, tylko najpierw muszę zmienić kierunek działań.

             ~Gość

             taka wizyta u małgorzaty i grzegorza pomaga mi szybko dotrzeć do celu... michał

             ~Gość

             Kochani internauci tak jak Wy !!! Jeszcze nie raz im zaufam, bo wróżą konkretnie... :)

             ~Gość

             Do Wrocławia przyjeżdzam, gdy mnie dopadnie tęsknota za bliskimi zmarłymi. Odwiedzam ich groby. A póżniej jeszcze Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zawsze mi ułatwiają z nimi kontakt... Wiem czego mam się wystrzegać i jak sobie radzić życiowymi problemami. Te podpowiedzi są dla mnie od lat bezcenne. Polecam, bo warto czuć się bezpiecznie... Kamila z Torunia

             ~Gość

             Bywam czasami w Polsce we Wrocławiu u wróżki Małgorzaty i numerologa Grzegorza, bo ich sposoby wróżenia mnie naprowadzają szybko na właściwy kierunek w każdej sprawie. Od zmarłych wróżbici też dużo wiedzą konkretów które w sprawie spadku okazały się dla mnie kluczowe,,, Znajoma która mnie do nich kiedyś zaprowadziła ogarnęła wreszcie kłopoty uczuciowe i wiem że w jej związku jest lepiej. A więc warto.Pozdrawiam. Zdzisława z Londynu

             ~Gość
             • Gość712:
             • Bywam czasami w Polsce we Wrocławiu u wróżki Małgorzaty i numerologa Grzegorza, bo ich sposoby wróżenia mnie naprowadzają szybko na właściwy kierunek w każdej sprawie. Od zmarłych wróżbici też dużo wiedzą konkretów które w sprawie spadku okazały się dla mnie kluczowe,,, Znajoma która mnie do nich kiedyś zaprowadziła ogarnęła

             Szybko przywrócili mi pewność siebie i nie pozwolili zrobić dużo, duzo głupich rzeczy. Polecam, bo ich wróżby są niezwykłe.. Pozdrawiam pania Małgorzatę i pana Grzegorza. Ania K.:)

             ~Gość

             Witam ! Na pewno Ci wrocławscy wróżbici pomogli mi przejść przez żałobę po mężu łatwiej... Te kontakty ze zmarłym mężem z czasem pozwoliły mi wiele wyjaśnić, wybaczyć i pożegnać się. Oczywiście że nadal tesknię. Ale jedno domnie dotarło wróżbici Małgorzata i Grzegorz w takich chwilach są konieczni i bardzo skuteczni. Marianna

             ~Gość

             Zawsze będąc w Polsce - Wrocław w odwiedziny staram się skorzystać z magicznego gabinetu wróżb Małgorzata i Grzegorz. Łatwiej się żyje mając solidną porcję porad.To jest dla mnie najcenniejsze. Adam z Danii

             ~Gość

             Ważne jest i rzeczywiste, że są to jedyni wróżbici bardzo skuteczni. :)

             ~Gość
             • Gość956:
             • Ważne jest i rzeczywiste, że są to jedyni wróżbici bardzo skuteczni. :)

             miałem właśnie okazję aby się o tym przekonać. Polecaam. Rzeszowianin

             ~Gość
             • Gość490:
             • miałem właśnie okazję aby się o tym przekonać. Polecaam. Rzeszowianin

             przyłączam sie do tej opini. też z ich wróżb często korzystam, bo warto. :)

             ~Gość

             Bywam u nich,bo zawsze wiem coś nowego dzięki Małgorzacie i Grzegorzowi. Te ich nietuzinkowe wróżby ułatwiaja mi codzienne życie.Miłego dnia. Piotrek

             ~Gość

             Jestem ponownie pod wrażeniem sprawdzalnosci wróżb tej wrocławskiej pary. Przekonałem się, że jak po pomoc to wyłącznie do Małgorzaty i Grzegorza. Pozdrawiam.Tadzik

             ~Gość

             Oj sama też muszę polecić wróżbitów z Wrocławia. Długo zastanawiałam się nad wizytą, jednak w końcu się zebrałam i przyjechałam z Włoch na majówkę. Cieszę się, bo nie minęło parę dni nawet, a już zaczęło się sprawdzać to, co mi przewidzieli. Długo się zastanawiałam, bo nie byłam nigdy u wróżki, zwłaszcza u dwóch jasnowidzów na raz, jednak dzięki temu, co mi powiedzieli wiem jak postępować w sprawach tam, za granicą, gdzie Polak Polakowi wilkiem. Pozdrawiam, Barbara

             ~Gość

             Oj to Barbaro szczera prawda jak się dzieje tam daleko od domu... Jednak tu w Polsce we Wrocławiu wróżbici Małgorzata i Grzegorz pomagają skutecznie wróżbami - doradami. Na wizycie u nich odrazu człowiek dostaje dużo... A dalej zaskoczyło mnie to pozytywnie, że potrafią też pomagać konkretnie przez telefon. Mi to pomaga tam przetrwać najcięższe chwile. Polecam serdecznie. Dorota.

             ~Gość

             A Ja byłem wcześniej u kilku wróżek i nic to nie dało... Słodziły i mnie ogłupiały... Dopiero właśnie wizyta u Wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza we Wrocławiu uświadomiła mnie jakich złych wyborów doczekałem sie w uczuciach i nie tylko. Bo życie przecież składa się z różnych ważnych wątków... Na pewno po tych wizytach u wrocławskiej konkretnie pary tych wróżbitów człowiek wie co da się jeszcze zrobić, uratować idt. Pozdrawiam. Bogdan

             ~Gość

             Witam serdzecznie wszystkich:) Mija dokładnie rok temu jak wrocławska para - wróżbici Małgorzata i Grzegorz przywrócili mi nadzieję, że moja córka się odnajdzie. Wizyty kilkukrotne na seansach u nich dały mi podpowiedzi jak mamy ja i mąż szukać córki. Udało się to wszystko wyjaśnić. Córka była w dużym zagrożeniu, ale niespotykane metody wróżbitów porozumiewania się z moimi bliskimi zmarłymi dały te najważniejsze podpowiedzi. To było duże przeżycie. Ważne, że wszysko się układa powoli pozytywnie. Dziękuję i pozdrawiam. Jadwiga i Henryk z Opola

             ~Gość

             Miałem podobne kłopoty. Pomogli mi również wyjść na prostą wróżbici Małgorzata i Grzegorz.

             Pozdrawiam.
             Wrocławianin:)

             ~Gość

             Od kilku lat co jakiś czas wróżą mi Małgorzata i Grzegorz. O wiele mi jest łatwiej gdy właśnie Oni prognozują niektóre wątki mojego losu... Jest zawsze po tych wróżbach szybki pozytywny efekt. A w ogóle jezdzę do Wrocławia często służbowo i widzę że Wrocław pięknieje. Opolanka

             ~Gość

             Dopiero na miejscu u wrocławskiej pary jasnowidzów Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałem co oznacza takie konkretne wróżenie jakie Oni proponują.Właśnie wyjaśnili mi zagadkę moich różnych niepowodzeń i co mój wspólnik biznesowy zabrał do grobu. Polecam i dziękuję. Daniel z Jeleniej Góry.

             ~Gość

             Można powiedzieć że po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza czuję się jakbym była w innym wymiarze... oczywiście pozytywnym,. Zawszepo wizycie u Nich we Wrocławiu czuję się wzmocniona i pewniejsza swoich działań.

             ~Gość
             • Gość816:
             • Można powiedzieć że po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza czuję się jakbym była w innym wymiarze... oczywiście pozytywnym,. Zawszepo wizycie u Nich we Wrocławiu czuję się wzmocniona i pewniejsza swoich działań.

             absolutnie mocno mi zaimponowali wróżbami na zmarłą przyjaciółkę. dużo się dowiedziałam. renata

             ~Gość

             Mimo wczesnej pory jestem we Wrocławiu i już jest po seansie. Wydawało mi się na początku, że miałam dwa pytanka... A jednak byłam w błędzie okazało się, że dopiero wróżby Małgorzaty i Grzegorza rozświetliły w jakich kłopotach tkwię.Odwlekałam niepotrzebnie wizytę u tych wróżbitów i biegałam tu i tam - żeby problemy się jakoś rozwiązały... A straciłam przez to tanie bieganie bardzo wiele... W końcu na ostatnią i chwilę i to dopiero od wróżki Małgorzaty i numerologa Grzegorza dostałam absolutnie z najwyższej półki realną i wszechstronną pomoc.Polecam tylko tych wyłącznie wróżbitów i zalecam się nie ociągać, bo prawdziwe wróżby dostałam właśnie tam i dlatego z czystym sumieniem ich polecam, Nie są tani, ale warci WSZYSTKIEGO!!! Pozdrawiam. Beata z Wiednia:)

             ~Gość

             Witam serdecznie!!! Pani Beato miałem podobne kłopoty i doświadczenia w błądzeniu za pomocą.,, Wróżby, trafne spostrzeżenia Małgorzaty i Grzegorza dopiero okazały się czymś przełomowym pozytywnie w mojej sytuacji.Uratowali mnie od totalnej klęski. Dziękuję i pozdrawiam. Feliks

             ~Gość

             Jedno mi uświadomili Ci wróżbici, że ich sposób wróżenia jest niepowtarzalny. Napewno zawsze w każdej drażliwej dla mnie sprawie zwróćę się do wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza bo ich wiedza i wszechstronnośc wyciągnęła mnie z niejednego dołka... Polecam. Igor z Niemiec.

             ~Gość

             Jestem często w podobnej sytuacji, bo wstanie dzisiaj życie stawia różne trudy na drodze człowieka... Wrocławska para wróżbitów Małgorzata i Grzegorz w moim odczuciu to ludzie właściwi do wspierania swoimi mądrymi wróżbami w każdej zawiłej sytuacji. Potrafią skutecznie wnikać w los człowieka i robią to bardzo subtelnie. Wiele mi pomogli wróżbami kontaktując mnie ze zmarłymi rodzicami. To była ta możliwość która dała mi szansę żeby się pozbierać po stracie bliskich i nie załamać się. Natalia przejazdem w Polsce z Edinburgh

             ~Gość

             Witam pani Janino! Powiem krótko wróżby wrocławskiej pary znakomitych wróżbitów dosłownie na ostatni dzwonek uratowały mi wszystko... Każdemu polecam wróżby u Małgorzaty i Grzegorza bo można wiele zyskać. Wesołych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim sympatykom "Rozmów w Toku" i w ogóle wszystkim. Radosna Eliza z Wiednia:)

             ~Gość

             A ja przyłączam się do wpisu pani Janiny i pani Elizy , bo mi też kiedyś zaimponowały i niezwykle i pomogły wróżby Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia i tematy - odcinki "Rozmów w Toku też! .Pozdrawiam! Daniela:)

             ~Gość

             Byłam tam raz rok temu. To było mocne zderzenie z rzeczywistością, jednak tego mi wtedy było trzeba, bo żyłam marzeniami, które mocno się różniły od tego, co się na świecie dzieje. Po wizycie udało mi się uniknąć czegoś naprawdę złego, bo wiedziałam co omijać. Wróżby to nie zabawa, teraz to wiem. akurat z okazji świąt jestem w okolicy Wrocławia, także do wróżbitów wybiorę się na pewno na dniach jeszcze.
             Pozdrawiam ciepło, Janina

             ~Gość

             Witam! Wczytując sie
             tu w różne wpisy przypomniałam sobie moją historię. Kilka lat temu do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza przyszłam pod namową znajomej. Tak dla zabawy. Szybko zrozumiałam, że wróżby w ich wydaniu to zupełnie coś innego jak się powszechnie wydaje... Od pierwszej chwili punktowali mnie jak przysłowiowy bokser serią autentycznych wydarzeń jakie maja miejsce w mojej rodzinie. Odwiedli mnie od głupich inwestycji, podpowiedzieli jak uratować małżeństwo i co najbardziej się sprawdziło to to że tak zwani przyjaciele planują nas perfidnie okraśc. W ostatniej chwili do tego nie doszło. Mnożyć by można te sytuacje pozytywne jakie w końcu maja do dziś miejsce.Napewno gdy tylko zawitam do Wrocławia z Warszawy ( od niedawna tam mieszkam) to zaczynam od wizyty w gabinecie wróżb "Małgorzata i Grzegorz" na ul. E. Stein 14. Wiem wlaśnie dzięki nim znowu bardzo dużo i wrócę do domu mocniejsza. Pozdrawiam i Życzę wszystkim Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Natalia

             ~Gość

             Ja ich odwiedzałem jeszcze zanim internet stał się tak popularny. Wtedy dużo mi pomogli przy wyjściu z kryzysu w firmie. Później ukradli mi całą teczkę, gdzie miałem adresy i numery, także nie mogłem umówić się na wróżby. Wrocław odwiedzam często, także cieszę się, że trafiłem na tą stronę, bo teraz wiem już jak się z nimi umówić :)
             Robert

             ~Gość

             Dzisiaj ostatecznie wróżby rozwiały moje wątpliwości czy partnerka wróci czy nie... Szybko na wejściu pani Małgorzata i pan Grzegorz powiedzieli mi to o czym mogłem wiedziec tylko Ja i Ona... Dalej wszystko w wielu nurtujących mnie sprawach potwierdzilo się szybko co będzie dalej. Napewno wizyty kolejne będę zawsze odwiedzając Wrocław zaczynał od porady u tych konkretnych wróżbitów. Żałuję, że się grzebałem z przyjściem do nich. Napewno szybką decyzja wiecej bym zyskał z ich pomocą. Polecam i pozdrawiam serdecznie i Świątecznie. Sylwek:)

             ~Gość

             Tak mi się gmatwało to życie po śmierci męża, że postanowiłam zobaczyć co wiedzą o moim losie wróżbici Małgorzata i Grzegorz. We Wrocławiu bywam czasami bo odwiedzam rodzinę. Wtedy zawsze korzystam tak jak dziś z pomocy tych solidnych wróżbitów. Napewno dzięki nim wiem o wiele więcej. Pozdrawiam.Ewa

             ~Gość

             Miałem notorycznie poważne kłopoty. Na każdym kroku dopadały mnie porażki... Gdy zacząłem odwiedzać wrocławskich wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z czasem wszystko powoli mija. Oni mają na każdy problem jakieś nietuzinkowe rozwiązania. Polecam i Świątecznie pozdrawiam. Andrzej

             ~Gość

             Miałem życiowego pecha w wielu sprawach. Po wizytach u wróżki Małgorzaty i wróżbity Grzegorza zaczęło wszystko iść do przodu. A w ogóle lubię Wrocławskie zabytk. A więc i wycieczka po Wrocławiu nie zaszkodzi. Polecam serdecznie. Pozdrawiam wszystkich Swiątecznie. Adrian z Wiednia.

             ~Gość

             byłam w podobnym dołku, ale teraz dzięki ich trafnym wróżbom jest o niebo lepiej... jak po wróżby to tylko do Wrocławia do pani Małgorzaty i pana Grzegorza. Warto:)

             ~Gość
             • Gość636:
             • byłam w podobnym dołku, ale teraz dzięki ich trafnym wróżbom jest o niebo lepiej... jak po wróżby to tylko do Wrocławia do pani Małgorzaty i pana Grzegorza. Warto:)

             Myślę bardzo pozytywnie. o wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza podobnie .jak inni tu. Po prostu są niezwykle konkretnie skuteczni .Polecam. Turysta

             ~Gość

             Różni ludzie wchodzą, różne rzeczy piszą. Może nie wygląda to do końca wiarygodnie, jednak jeśli chodzi o Małgorzatę i Grzegorza, jestem w stanie zaufać niemalże każdej pozytywnej opinii, bo sam u nich byłem i wiem co potrafią. Zawsze chodzę tam z żoną, ale że każdy ma swój własny los, najpierw wchodzi żona, a ja zaraz po niej. Kiedyś spotkaliśmy wróżbitów w hotelu w Krakowie i wtedy zupełnie nieufnie podchodziliśmy do sprawy, ale że wakacje, że atrakcja w hotelu, postanowiliśmy sobie powróżyć. Od tamtego czasu wiem jedno. Wróżby to nie zabawa, a wiedza o przyszłości nakłada dużą odpowiedzialność, ale teraz wiem, że lepiej wiedzieć, że wydarzy się coś złego i być na to przygotowanym, niż w błogiej nieświadomości załamywać ręce w momencie, kiedy jest już za późno. Pozdrawiam i polecam. Allan.

             ~Gość

             jestem właśnie po wizycie w gabinecie wróżb na E.Stein 14/17 we Wrocławiu ( Polska) u Małgorzaty i Grzegorza. Duża wiedza bardzo wszechstronna. Co najważniejsze człowiek po wizycie u nich naprawdę wie co dalej... Polecam i pozdrawiam. Aniela z Wiednia

             ~Gość
             • Gość374:
             • jestem właśnie po wizycie w gabinecie wróżb na E.Stein 14/17 we Wrocławiu ( Polska) u Małgorzaty i Grzegorza. Duża wiedza bardzo wszechstronna. Co najważniejsze człowiek po wizycie u nich naprawdę wie co dalej... Polecam i pozdrawiam. Aniela z Wiednia

             byłem kiedyś, bo obawiałem sie o interesy i o kobietę. teraz jestem ponownie ,bo potrzebuję wiedziec co mi się dalej sprawdzi. pozdrawiam serdecznie "rozmowy w toku " oraz wrocławskich wróżbitów małgorzatę i grzegorza i życzę im dużo dobrego. wdzięczny. waldek z zamościa

             ~Gość

             Nie żył, kto nie kochał – za wieszczem powtarzam. Zakochałam się, ale źle. Uwikłałam się w bezwartościowy związek. Ale „On” był u mnie na piedestale. Wierzyłam mu bezgranicznie, mimo że chlał i łapy mu chodziły. Myślałam, że tłucze mnie z miłości. Podbite oczy maskowałam okularami. Koleżanki z pracy głupie nie były. Zaraz to zauważyły i radziły rozstanie. Jakie znowu rozstanie – ja go bardzo kocham – odpowiadam. Trwało to, trwało to. Nic do mnie nie docierało. Bo ja go bardzo kochałam. W końcu dałam się przekonać jednej z przyjaciółek do wizyty u wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Bolało, oj bolało! Ale trzeba było tę żabę zjeść. W końcu wybili mi z głowy ten toksyczny związek. Dziś jestem szczęśliwą mamą i żoną oczywiście, że kogoś innego. Dowróżam sobie czasem, jednak w tajemnicy przed mężem. Bo on ma stosunek do wróżb przynajmniej obojętny. No to niech sobie ma. Jestem z nim szczęśliwa, więc po co go drażnić? Pozdrawiam i polecam. Aga.

             ~Gość

             Nie mogłam spać spokojnie, bo domyślałam się ,że On mnie zdradza.. Musiałam znowu do pani Małgorzaty i pana Grzegorza szybko przyjechać. Wróżbici potwierdzili to natychmiast co przeczuwałam... . Podali mi dla przykładu różne bolesne ciekawostki - smaczki z mojego obecnie zakręconego losu... I te złe i dobre chwile wróciły...Młodzi już nie jesteśmy z mężem . Muszę przeczekać ten koszmar,Może jednak On się opamięta i wróci? I tak będę to mu pamiętać... Maryla

             ~Gość

             Mi też bardzo pomogli i jestem im naprawdę za to wdzięczny. Jak wróżby, to tylko Małgorzata z Grzegorzem.

             ~Gość

             Witaj :) Popieram twoj pogląd. Wróżby mi się sprawdzają, gdy jestem u Małgorzaty i Grzegorza. We Wrocławiu odwiedzam rodzinę i wtedy tak jak dzis potrzebuję tych wróżb.Wracam wtedy do domu śilniejsza.Miłego dnia.Basia

             ~Gość

             Historia internautki Magdy z Jarocina przypomina do złudzenia moją gehennę z facetem nieodpowiedzialnym.Do wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza pojechalam, gdy już wszystko zawiodło. Potrzebowałam konkretów, bo byłam wcześniej u innych wróżek , ale tam mi tylko marnowali czas.Po wizytach u Małgorzaty i Grzegorza wiem zawsze co jest grane i to do bólu, oraz co mam zrobić w danej sprawie... Napewno będe ich polecać, bo warto bywać tam, gdzie człowiek natychmiast jest zawrócony z błędnej drogi. Polecam. Iga z Anglii

             ~Gość

             Witaj Igo ! Byłaś w dobrych rękach tak jak ja, gdy mnie oszukiwała żona.Ci wróżbici wiedzili jak mi pomóc. Pozdrawiam panią Małgorzatę i pana Grzegorza. Bartek z Gniezna

             ~Gość

             Pomogli mi kilka razy bardzo skutecznie.polecam te wróżby.:)

             ~Gość

             A ja dopiero po wróżbach u wrocławskiej pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza odnalazłam męża, którego uważano dość długo za zaginionego...Cenne wskazówki wróżbitów jednak mnie naprowadziły w rzeczywistości na ukrywajacego sie męża. Ale u kochanki... mojej "najlepszej" koleżanki. Czyli dośc blisko, pod samym nosem. A ja się jej że wszystkiego zwierzałam.Jakaż byłam naiwna. Przydały mi się bardzo rady wróżbitów, bo wreszcie wiem na czym stoję. Byłam sceptycznie nastawiona do wróżb. Z trudem przemogłam się na wizytę.Po obejrzeniu odcinka "Rozmów w Toku" jednak tam pojechałam.Teraz myślę diametralnie inaczej. Warto było! Magda z Jarocina

             ~Gość

             Na wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza natknąłem się będąc kiedyś w hotelu. Wtedy myślałem, że to już dawno wymarły zawód, a tu jeszcze wróży para. Na wszelki wypadek zanotowałem sobie numer telefonu, który zobaczyłem na ich aucie, bo trochę bałem się podejść. Kilka tygodni później będąc we Wrocławiu, z czystej ciekawości postanowiłem złożyć im wizytę i usłyszałem takie rzeczy, że przysłowiowa szczena mi opadła. Za to później dzięki ich radom zacząłem osiągać sukcesy, dlatego też postanowiłem odwiedzić ich dziś. Jestem dumny z siebie, że poprzednim razem postanowiłem spróbowac,bo gdyby nie to, pewnie dziś nie dowiedziałbym się czegoś bardzo ważnego. Jedyne co mogę o nich powiedzieć to to, że naprawdę mają fach w ręku i z pełną odpowiedzialnością jestem w stanie ich polecić. Pozdrawiam serdecznie, Grzegorz W.

             ~Gość

             doświadczyłam właśnie przed chwilą tego samego... polecam ich. Patrycja

             ~Gość

             Różne są ścieżki ludzkiego życia…Tak się składa, że przez przypadek dowiedziałem się o szkalowaniu mojej sąsiadki. A kto to robił? Jej rzekome dwie przyjaciółki. Tak się złożyło, że od tego momentu zaczęły je dopadać różne nieszczęścia. Ktoś im wreszcie doradził wrocławskich wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Oni odkryli ich mroczną tajemnicę. Dość prosto wyłożyli, co to znaczy knuć, czy intrygować przeciwko komuś, że zło zawsze wraca do nadawcy. Coś jednak do nich dotarło. Jedna z nich zwierzyła mi się z tego wydarzenia. To mnie zaintrygowało. Sam też skorzystałem z tych wróżb. Przydało się. A – poza tym – jednak lepiej jest wiedzieć coś szybciej. Łatwiej wtedy uprzedzić fakty. Pozdrawiam. Cyryl.

             ~Gość

             Ci wróżbici są w porządku, bo trafnie przepowiedzieli mi w sprawach pracy zagranicą i na temat mojego partnera. Polecam Małgorzatę i Grzegorza. Adrianna

             ~Gość

             Pani Małgorzata i pan Grzegorz faktycznie wywróżyli mi dość sensownie co nie zdążył wyjaśnić mi ojciec umierając. Na pewno jest mi lżej, że to wiem. Tomasz.

             ~Gość

             Pani Małgorzata i pan Grzegorz faktycznie wywróżyli mi dość sensownie co nie zdążył wyjaśnić mi ojciec umierając. Na pewno jest mi lżej, że to wiem. Tomasz

             ~Gość

             coś w tym jest... przekonałam sie na seansie u nich że lepiej wiecej wiedzieć.magda

             ~Gość

             Trochę się obawiałem czy wróżby mogą w ogóle coś odmienić na lepsze. Zaryzykowałem i dość szybko kilka spraw po wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza poszło radykalnie do przodu. A więc warto. Pozdrawiam Adrian.

             ~Gość

             Wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia bardzo trafnie określili kto mnie okradł i kto jest świnią w mojej pracy. Początkowo nie dowierzałem. Byłem bardzo zdziwiony tym co usłyszałem. Jednak gdy się wszystko wyjaśniło zrozumiałem, że mieli racje. Okazuje się, że najciemniej jest pod latarnią... Polecam i pozdrawiam Mariusz ze Świdnicy.

             ~Gość

             Witam serdecznie "Rozmowy w Toku" i internautów. Od lat wizytę we Wrocławiu rozpoczynam od zwiedzania Wrocławskiego Rynku. Oraz od wizyty w wyjątkowym gabinecie wróżb "Małgorzata i Grzegorz". Po takim ładunku informacji wracam w moje strony silny i patrzę optymistycznie na resztę roku. Warto! Pozdrawiam Józef.

             ~Gość

             Witam ! Gdy zmarł mój partner rzeczywiście stanęłam na rozdrożu. Ponieważ o wróżbach mówiło się tu i tam różnie... postanowiłam osobiście zmierzyć z taką sytuacją. Będąc w różnych sprawach we Wrocławiu odwiedziłam także wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Szybko zrozumiałam, że to jest to o co mi chodzi . Wiem teraz - w wielu sprawach - jak mam postąpić. A ich nietuzinkowa wiedza to ponadczasowy HIT!!! W moim odczuciu to forum z wpisami które tu naświetla w różnych barwach ludzki los jest
             niezbędne tak jak "Rozmowy w Toku". Miłego dnia. Liliana z J. Góry:)

             ~Gość

             Byłam tam niedanwo i wiem już co robić. Potrzebowalam własnie takiej wizyty, polecam kazdemu, kto też stoi na rozdrożu. Pozdrawiam serdecznie - Kamila

             ~Gość

             właśnie jestem po wróżbach u małgorzaty i grzegorza.odpalam tu na miejscu laptopa zeby powiedzieć że są to wróżbici wyjątkowi. zgadza sie bardzo dużo z tego co powiedzieli. na resztę zaczekam.polecam. Ela:)

             ~Gość

             Nie ma to jak wrażenia bezpośrednio po seansie. Wyszłam od wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza właśnie. Rzadko ktoś tak trafia w sedno, jak oni. Zrozumiałam wiele spraw. Jest mi teraz lżej. Szczególnie po poradach od mojej zmarłej babci, która przecież mnie wychowała. Dziękuję. Pozdrawiam i polecam! Wdzięczna Oławianka. :)

             ~Gość

             Jestem własnie po seansie u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu. Duże wrażenie robi ten seans.Warto jednak jest mieć własny pogląd, ze ich wiedza to naprawdę coś niesamowitego..Ale to wiem dopiero teraz po tej wizycie. Szkoda ze zabrakło mi wcześniej odwagi, bo uniknęłabym wiele błędów. Polecam.Pamela:)

             ~Gość
             • Gość972:
             • Jestem własnie po seansie u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu. Duże wrażenie robi ten seans.Warto jednak jest mieć własny pogląd, ze ich wiedza to naprawdę coś niesamowitego..Ale to wiem dopiero teraz po tej wizycie. Szkoda ze zabrakło mi wcześniej odwagi, bo uniknęłabym wiele błędów. Polecam.Pamela:)

             własnie byłem u nich i jestem mądrzejszy o kilka ważnych podpowiedzi.

             ~Gość
             • Gość136:
             • własnie byłem u nich i jestem mądrzejszy o kilka ważnych podpowiedzi.

             właśnie się pozytywnie wzmocniłem..p,Małgosia i p. Grzesiu to wróżbici dużego kalibru.człowiek natychmiast wie co ma zrobić w kłoptach.polecam ludwik

             ~Gość

             proszę o adres i telefon wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza

             ~Gość

             Jest na ich stronie wszystko. Najważniejsze jest to, że mi sie wszystko zgadza po wróżbach u nich. serdzeczne pozdrowionka dla p.Małgorzaty i p. Grzegorza. Ania:)

             ~Gość

             Wróżbici Małgorzata i Grzegorz w roku 2013 bardzo mi pomogli w wielu sprawach, abym nie narobiła byków... Na rok 2014 mam od nich też interesująca prognozę... Trochę się już dzieje. Co dalej jestem bardzo ciekawa. Ale wiadomo nic nie jest od ręki. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam.Beata

             ~Gość

             Podjęłam wiele życiowych decyzji pozytywnie i to dzięki Ich wróżeniu. Od lat mi pomagają wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Ich dar jasnowidzenia podpowiedział kiedyś mojej bliskiej krewnej ( dziś już nie żyjącej) kto porwał jej córkę. Sprawa miała między innymi z powodu tych wróżb szczęśliwy finał:).Pozdrawiam. Poznanianka.

             ~Gość

             Jestem ponownie pod ogromnym wrażeniem na temat wszechstronnej wiedzy wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Kiedyś przejrzałam różne wpisy i popytała tu i tam… W końcu pojechałam tam z koleżankami. I tak zaczęłam chodzić do właściwego gabinetu. Serdecznie polecam. Pozdrawiam noworocznie Irena z Krakowa.

             ~Gość

             Byłam i Ja i kilku moich znajomych u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu. Dzięki za dobre skuteczne porady przez cały 2013 Rok.Warto!!! Z Londynu.

             ~Gość

             I u mnie było w tym roku sporo problemów. Owdowiałam.Trudno mi było samej się pozbierać ... Pomogły mi jednak kilka razy podpowiedzi wróżbitow... Po wizytach u Małgorzaty i Grzegorza wiele spraw miało swój własciwy bieg natychmiast. Na niektóre rozwiązania trzeba było trochę poczekać... Ale warto było. Myślę, że ten rok pracował na lepszy 2014 i to dzięki wróżbitom. No i ma się rozumieć sama też musiałam się postarać... "Rozmowom w toku " dziękuję za ciekawe odcinki. Bo właśnie dzięki nim zrozumiałam, że na świecie dzieje się bardzo dużo... Pozdrawiam ! . Edyta z Wrocławia.

             ~Gość

             Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty sprzed paru dni. Choć byłem sceptycznie nastawiony, przycisnęła mnie sytuacja, więc przyszedłem i... na początku sam nie wiedziałem co o tym sądzić, ale gdy po kilku dniach przyjrzałem się bliżej otaczającym mnie ludziom i zaczęło się sprawdzać to, co mówili wróżbici, byłem w szoku. To naprawdę działa. I mam nadzieję, że działać będzie nadal, bo jeśli w przyszłym roku wydarzy się to, o czym tam usłyszałem, cały mój los się odmieni, a w tym momencie niczego nie pragnę bardziej. A
             Pozdrawiam i najprawdopodobniej do zobaczenia!
             Irek

             ~Gość

             Witaj Irku! Ja też wiele razy byłam w szoku, bo wiadomości od wróżbitow Małgorzaty i Grzegorza potrafią utrafić w dany punkt niezwykle celnie. Pozdrawiam wszystkich Świątecznie. Z.D. Zamiejscowa we Wrocławiu w odwiedziny na Święta Bożego Narodzenia .:):):)

             ~Gość

             Podsumowując kolejny rok pozytywnie czyli wróżby jakie mi zaserwowali Ci wróżbici w tym roku Mogę powiedzieć, że dzięki Małgorzacie i Grzegorzowi w rok 2014 wejdę mocniejsza.... Pozdrawiam.Bożena z Łodzi

             ~Gość

             Oleśniczanka miała rację ( wpis kilka dni temu). Warto wróżyć u p. Małgosi i p. Grzesia, bo wiem teraz jak sobie poradzę w zawiłych sprawach - teraz i na przyszłość.... Wiedzeli bardzo dużo o mojej tragicznej sytuacji w pewnym przedziale życia... Polecam ich wróżby - podpowiedzi.Pozdrawiam ! Henia

             ~Gość

             Przybliżyli mi kontakt ze zmarłą przyjaciółką. Dzięki wyjątkowym wróżbom Małgorzaty i Grzegorza daję radę z tą rozłąką... Polecam. Pozdrawiam. :).:)

             ~Gość

             Miałam mieszane uczucia co do wróżenia. Jednak trudy zycia codziennego - żałoba w rodzinie po zagadkowej smierci krewnego i inne powody zaprowadziły mnie do kilku gabinetów wróżb po poradę. Po upływie czasu widzę, że wróżbici Małgorzata i Grzegorz jedynie trafnie mi pomogli. A więc wnioski nasuwają się same, do kogo warto chodzić... Polecam - ich jedynie - bo warto. Pozdrawiam.!Oleśniczanka :)

             ~Gość

             to prawda.aga

             ~Gość

             Wróżba może być dobra na każde smutki ... Jak mam chandrę to idę do wróżbitow Małgorzaty i Grzegorza, bo wiem , że to co mnie martwi szybko minie... Ania

             ~Gość

             Małgorzata i Grzegorz solidnie pomagaja.byłem tam kilka razy na wróżbach i wiem ze warto wiedzieć więcej... rumianek :)

             ~Gość

             Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo. Cieszę się, że to nie tylko moja opinia :) Paweł

             ~Gość

             Mi co roku 6 grudnia wróżą Małgorzata i Grzegorz. Zawsze po tej dacie jest mi lepiej w kazdej sprawie jaka mnie własnie losowo nurtuje... Pozdrawiam. A. Matrika z Wiednia

             ~Gość

             Też czasem przychodzę, bo warto wiedzieć z kim trzymać, kogo omijać i co zrobić, jak przyjdzie wybierać. Dziękuję za gorącą herbatę i ciepłą wróżbę. Przyjdę niebawem :) Maciej

             ~Gość
             • Gość638:
             • Też czasem przychodzę, bo warto wiedzieć z kim trzymać, kogo omijać i co zrobić, jak przyjdzie wybierać. Dziękuję za gorącą herbatę i ciepłą wróżbę. Przyjdę niebawem :) Maciej

             Tak właśnie myślę jak ty. Polecam serdecznie wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo są mi pomocni od lat Anna. Wrocławianka.

             ~Gość

             Teściowa mnie zadręczała za życia Ledwo z nią wytrzymywaliśmy w domu. Po jej śmierci ciągle nachodziła mnie w snach... Gdy wróżbici Małgorzata i Grzegorz radykalnie zaczęli stosować wróżby z nią to teściowa podpowiedziała mi nawet jak rozkręcić interes. Dopiero teraz mam z nią komitywę dzięki wróżbom. Dziękuję serdecznie i .Pozdrawiam. Czesiek

             ~Gość

             Kurde to dziwne...wierzysz w duchy i życie pozagrobowe ?????

             ~Gość

             Po śmierci męża pomogli wróżbici Małgorzata i Grzegorz. Dowiedzieli się bardzo konkretnie co mi Jarek chce powiedzieć w moich snach. I to sie sprawdza do dziś. pozdrawiam. Eliza

             ~Gość

             Powiedzieli mi kiedyś, że pogodzę się z mężem w .Ale dopiero w Andrzejki. Nie dowierzałam... Małgorzata i Grzegorz wywróżyli mi że mój Andrzej długo sam nie wytrzyma... Mieli rację i w innych sprawach też. Polecam. Zosia:):):)

             ~Gość

             Mi powiedzieli kiedyś, że żona mnie zdradza i okrada perfidnie Przypilnowałem i wróżby Małgorzaty i Grzegorza okazały się wtedy prawdą, ale bardzo dotkliwą. Teraz jestem z inną dziewczyną, ale w luźnym bezpiecznym związku. Tych wróżbitów zawsze będę polecał bo inaczej byłbym dalej rogaczem... Andrzej M.

             ~Gość

             Dopiero po 8 miesiącach od wizyty wiele mi się sprawdziło z przepowiedni Małgorzaty i Grzegorza. Wiem ze warto było. Ada

             ~Gość

             maja ogromne możliwości.przekonalem się o tym kilka razy. pozdrawiam.polecam.artek

             ~Gość

             Właśnie pogodzilem sie po latach z zoną.I to dzięki wróżbom Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia.Dziękuje i poleca ten Gabinet jako najskuteczniejszy i wszechstronny w Polsce. Joachim z Niemiec

             ~Gość
             • Gość539:
             • maja ogromne możliwości.przekonalem się o tym kilka razy. pozdrawiam.polecam.artek

             TO prawda, że zawsze mają nietuzinkowe sposoby na kontaktowanie mnie ze zmarłym synkiem. Dzięki wróżbom u Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia wiem więcej i śpię o wiele spokojnie po wizytach u nichj. Pozdrawiam. Wiesia:)

             ~Gość
             • Gość220:
             • TO prawda, że zawsze mają nietuzinkowe sposoby na kontaktowanie mnie ze zmarłym synkiem. Dzięki wróżbom u Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia wiem więcej i śpię o wiele spokojnie po wizytach u nichj. Pozdrawiam. Wiesia:)

             ze mną jest podobnie... polecam ich takze.ala

             ~Gość
             • Gość539:
             • maja ogromne możliwości.przekonalem się o tym kilka razy. pozdrawiam.polecam.artek

             Po wypadku śmiertelnym męża potrzebowałam wiedzieć jak było naprawdę. W Gabinecie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu wyjaśniły się wszystkie moje wątpliwości... Czułam wtedy obecność męża. A co najważniejsze to się absolutnie wszystko zgadza co mi wywróżyli.. Dziś już wiem to napewno.Pozdrawiam. Edyta ze Szwecji

             ~Gość

             Jednak pomogli mi wróżbami Małgorzata i Grzegorz tak że wiem co z pracą i w uczuciach. Dzięki serdeczne. Marcysia

             ~Gość

             Powiedzieli mi także co mi miała powiedzieć przed śmiercią przyjaciółka. Ta przełomowa informacja wiele dała... Polecam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo są absolutnie skuteczni Pozdrawiam. Ewa Małopolanka.

             ~Gość

             Mi też dużo pomogli i jestem im za to niesamowicie wdzięczna. Wyszłam od nich pełna optymizmu, a jeszcze lepiej patrzę w przyszłość, bo się sprawdza.

             Pozdrawiam wróżbitów serdecznie i do niedługiego zobaczenia,
             Kasia

             ~Gość

             Przepowiedzieli mi precyzyjnie smierc bardzo bliskiej osoby. Małgorzata i Grzegorz wróżąc chcieli mnie na ten nagły cios przygotować.Zmartwilam sie pierwotnie i niedowierzałam. Jednak jest tak jak mi wywróżyli.Kontaktaktuja mnie teraz z tą osobą. to ważne.Pozdrawiam. Anonim

             ~Gość
             • Gość790:
             • Powiedzieli mi także co mi miała powiedzieć przed śmiercią przyjaciółka. Ta przełomowa informacja wiele dała... Polecam wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo są absolutnie skuteczni Pozdrawiam. Ewa Małopolanka.

             Wiele mi podpowiedzieli i pomogli zaraz po śmierci Marty. Gdyby nie pomoc tych wróżbitów byłoby mi bardzo ciężko . Bolek

             ~Gość
             • Gość507:
             • Przepowiedzieli mi precyzyjnie smierc bardzo bliskiej osoby. Małgorzata i Grzegorz wróżąc chcieli mnie na ten nagły cios przygotować.Zmartwilam sie pierwotnie i niedowierzałam. Jednak jest tak jak mi wywróżyli.Kontaktaktuja mnie teraz z tą osobą. to ważne.Pozdrawiam. Anonim

             Malgorzata i Grzegorz wróżbami podpowiadają mi tez co u moich rodziców w niebie. tęsknie za rodzicami..agnieszka

             ~Gość

             Mój despotyczny partner dręczył mnie przez wiele lat. Dzieci też miały ciężką sytuację. Kilkakrotnie prosiłam o wróżby panią Małgorzatę i pana Grzegorza, gdy tylko odwiedzałam Wrocław. W tym czasie zmarło kilku moich bliskich, co jeszcze bardziej rozzuchwaliło mojego prześladowcę... Finał jest taki, że mojego ciemiężyciela opuściłam na zawsze. chociaż jest mi bardzo ciężko, to nareszcie mam święty spokój. I za to właśnie jestem wdzięczna Małgorzacie i Grzegorzowi.Polecam ich tym, którzy znajdują się w podobnej sytuacji jak ja kiedyś. Odwagi! Marianna.

             ~Gość

             Powróżyli mi na moje kłopoty zawodowe i miłosne. Małgorzata i Grzegorz na wejściu mnie zaskoczyli swoją wiedzą. Od pierwszej chwili wiem co mam robić. Polecam ich gdy trzeba wyjść z matni. Warto . Polecam. Pozdrawiam. Mieszkanka Nowego Miasta.

             ~Gość

             Zaskakują wszechstronnością wróżb. Po prostu warto wróżyć u Małgorzaty i Grzegorza. Opolanka:)

             ~Gość

             W sumie już mi się sprawdziło bardzo dużo. Pozdrawiam i polecam wróżbitow p.Małgorzatę i p.Grzegorza.Emilia:)

             ~Gość
             • Gość683:
             • W sumie już mi się sprawdziło bardzo dużo. Pozdrawiam i polecam wróżbitow p.Małgorzatę i p.Grzegorza.Emilia:)

             Pod koniec roku oceniam że mi się sprawdziło i to co dobre i złe - tak jak wywróżyli mi Małgorzata i Grzegorz.Polecam i pozdrawiam.Julian

             ~Gość

             Byłem u nich dosyć dawno, ale dziś właśnie wyszło na jaw to, o czym wtedy wspominali. Cieszę się, że zostałem w porę ostrzeżony, bo uniknąłem popełnienia wielkiego błędu. Niebawem przylecę do nich ponownie, ostatnio dowiedziałem się naprawdę wiele. Jacek

             ~Gość

             Miałam podobną zagwozdkę w wielu sprawach... .Gdy wróżbici pani Gosia i pan Grzesiu z Wrocławia powróżyli mi to wszystko poszło natychmiast do przodu. Pozdrawiam Wandzia z Radomia:)

             ~Gość

             Bardzo mnie zaskoczyli trafnością. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zaskoczyli mnie mrocznymi szczegółami z mojej przeszłości... Wskazali mi jak się bronić przed nawrotem kłopotów. Czuję się bezpieczniej j po tych wróżbach. Pozdrawiam. Jadwiga.Mazowieckie

             ~Gość

             Byłem u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza,bo potrzebowałem pewnych wyjaśnień i podpowiedzi od zmarłych.... Kolejny raz jestem zadowolony z ich pomocy. Polecam i pozdrawiam. Lucjan z
             Niemiec.

             ~Gość

             Witam serdecznie wszystkich internautów ! Jestem również ponownie zadowolony z podobnej pomocy jak Lucjan z Niemiec .Wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z Wrocławia polecam jako najskuteczniejszych jasnowidzów. Pozdrawiam i polecam. Alek z Warszawy

             ~Gość

             Ja także dzięki Nim wyjaśniłam pewną zawiłość... krewna przed śmiercia przekazala mi tylko część pewnej sytuacji...Wróżby u Małgorzaty i Grzegorza dopełniły znakomicie resztę... informacje okazały się dobre. Wyjaśniło się to co było ważnym ogniwem w zawiłej sprawie .Pozdrawiam .Karolina

             ~Gość

             Warto było wróżyć u Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia. Okazali się naprawdę najskuteczniejszym wyjściem w mojej niedoli... Polecam i dziękuję serdecznie. Anita z Mazowsza

             ~Gość

             Długo zastanawiałam się czy odwiedzić wróżkę Małgorzatę i wróżbitę Grzegorza, aż w końcu sytuacja życiowa spowodowała, że poszłam widząc w nich ostatnią deskę ratunku. Byłam naprawdę zdziwiona tym, że szukałam źródła problemu tak daleko, gdy to ci najbliżsi podkopywali pode mną dołki. Wróżbici pomogli mi na tyle, na ile mogli. Reszta zależy już ode mnie. Pozdrawiam :)

             ~Gość

             Witaj! Mnie od 11 lat zadziwiają swoją wiedzą i pomagają wróżbami. Ostatnio miałem doła uczuciowego, ale już jest normalnie Pozdrawiam.:)

             ~Gość

             Miałam podobny dylemat... Małgorzata i Grzegorz wywróżyli mi konkretnie co zrobić.Jestem na dobrej drodze... Pozdrawiam.Alicja

             ~Gość

             Ponownie postanowiłam odwiedzić Gabinet Małgorzaty i Grzegorza, gdyż jestem przejazdem we Wrocławiu. Jak zwykle się nie zawiodłam. Uzyskałam wskazówki, które mi pozwoliły uniknąć strat finansowych. Pozdrawiam i polecam. Barbara:)

             ~Gość

             Od dawna się przymierzałam do wizyty, ale ciągle mnie coś zatrzymywało... Problemy się nagromadziły... W końcu znowu poprosiłam o poradę wróżkę Małgorzatę i wróżbitę Grzegorza, I na wejściu widzę że są pomocni. Dużo się już zgadza. A więc warto. A tak w ogóle lubię odwiedzać Wrocław, bo tu się dużo dzieje dobrego.. Pozdrawiam. Stasia:)

             ~Gość
             • Gość692:
             • Od dawna się przymierzałam do wizyty, ale ciągle mnie coś zatrzymywało... Problemy się nagromadziły... W końcu znowu poprosiłam o poradę wróżkę Małgorzatę i wróżbitę Grzegorza, I na wejściu widzę że są pomocni. Dużo się już zgadza. A więc warto. A tak w ogóle lubię odwiedzać Wrocław, bo tu się dużo dzieje dobrego.. Pozdrawiam.

             Dużo dobrego mnie spotkało po wróżbach u pani Małgorzaty i pana Grzegorza.Los mi więcej zaoferował w uczuciach i w ogóle. Polecam. Inka z Międzylesia:)

             ~Gość

             Ponownie postanowiłam odwiedzić Gabinet Małgorzaty i Grzegorza, gdyż jestem przejazdem we Wrocławiu. Jak zwykle się nie zawiodłam. Uzyskałam wskazówki, które mi pozwoliły uniknąć strat finansowych. Pozdrawiam i polecam. Barbara:)

             ~Gość

             Ja także ich odwiedzam, gdy wiem że jest problem... Małgorzata i Grzegorz zawsze wróżą najskuteczniej i trafnie w dany problem....polecam.Halina

             ~Gość
             • Gość441:
             • Ja także ich odwiedzam, gdy wiem że jest problem... Małgorzata i Grzegorz zawsze wróżą najskuteczniej i trafnie w dany problem....polecam.Halina

             to prawda że małgorzata i grzegorz wróżą najkonkretniej.własnie jestem po wizycie i widzę, ze jestem na dobrej drodze do pokonania kłopotów.warto.pozdrawiam.polecam.maria

             ~Gość

             Byłam w gabinecie na początku tego tygodnia i już na drugi dzień niektóre rzeczy zaczęły się sprawdzać. Sama zaczęłam uważniej przyglądać się ludziom, przed którymi dostałam ostrzeżenie. Dopiero teraz dostrzegłam niebezpieczeństwo od nich płynące. Choć wcześniej byłam sceptycznie nastawiona, teraz wiem, że warto było przyjść na wróżby. Pozdrawiam, Jola

             ~Gość

             Mnie wróżbici Małgorzata i Grzegorz też pozytywnie zaskoczyli. I to wielokrotnie. Dziękuję .Polecam Pozdrawiam.. Bogdan.

             ~Gość

             Na pewno wizyta w gabinecie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza jest niepowtarzalna. Moja sprawa, z którą do nich poszłam, była pozornie banalna. Dopiero na seansie wiele mi wyjawili. Mocno poszłam do przodu. Dziś, po latach, widzę, że wszystko się ciągle układa dokładnie tak, jak mi powiedzieli. Już myślałam, że będzie inaczej, ale czas jednak robi swoje. Jednak gdy coś wiem, to łatwiej mi się oswoić z tym, co złe a co dobre. No bo życie nie jest przecież usłane różami. Wiem, że niektóre moje błędy są już nienaprawialne. Staram się tylko, pod wpływem rad Małgorzaty i Grzegorza, nie popełniać kolejnych. Pozdrawiam Kornelia z Międzylesia.

             ~Gość

             Małgosia i Grzegorz są godni zaufania i polecenia. Zawsze mówią szczerze to, co widzą w kartach, nie mydlą oczu. Podają bardzo szczegółowe informacje. Wróżą też ze zdjęcia na inne osoby. Rzadko ich odwiedzam, bo przyjmują we Wrocławiu, ale zawsze gdy tu przyjeżdżam umawiam się na wizytę i zawsze dowiaduję się czegoś ważnego, co mi się później przydaje. Pani Gosiu, Panie Grzegorzu, jeśli czytacie to forum, to błagam nie przejmujcie się złymi komentarzami. Ci, którzy u Was byli, wiedzą jak jest :-) Natalka ze Zgierza

             ~Gość

             masz rację małgorzata i grzegorz są konkretnymi wróżbitami. dlatego do nich już tylko teraz chodzę .pozdrawiam .ewa

             ~Gość

             Wjechał sobie Pan Godson na plecach Pana Tuska do sejmu. Potem pogryzł go po uszach i pokazał mu plecy. Przyzwoitość? A po co. On teraz Panisko samodzielne. Na plecach wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza też nie jeden do raju wjechał. Czyli do sukcesu. I kłopotów się pozbył. Przykładem jest niejaka Pani Smutek. Zaciekawił mnie jej wpis na forum. Smętny on jakiś, więc prześledziłem różne inne wpisy tej Pani… Pomogli jej wróżbici? Pomogli. No to poco być wdzięcznym, albo przyzwoitym? Najprościej przyłączyć się do stada kundelków, które na forach mają dyżur. Do kąsania. Co, za frajer nie chcieli przyjąć? Słono biorą, fakt. Ale wiedzą za co. Przyszłe obelgi ktoś musi im opłacić. Popieram. Tak trzymać! Mnie to bowiem nie zniechęci do nich. Za dużo mi już pomogli. I więżę, że pomogą jeszcze, jak w potrzebie będę. Polecam więc. Wesołek .

             ~Gość

             Małgosia i Grzegorz są godni zaufania i polecenia. Zawsze mówią szczerze to, co widzą w kartach, nie mydlą oczu. Podają bardzo szczegółowe informacje. Wróżą też ze zdjęcia na inne osoby. Rzadko ich odwiedzam, bo przyjmują we Wrocławiu, ale zawsze gdy tu przyjeżdżam umawiam się na wizytę i zawsze dowiaduję się czegoś ważnego, co mi się później przydaje. Pani Gosiu, Panie Grzegorzu, jeśli czytacie to forum, to błagam nie przejmujcie się złymi komentarzami. Ci, którzy u Was byli, wiedzą jak jest :-) Natalka ze Zgierza

             ~Gość

             Witam z całego serca Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Najbardziej po śmierci rodziców, oraz mojego męża i siostry, brakowało mi rozmów z nimi. I brakuje mi ich nadal. Zginęli tragicznie. Odcinek „Codziennie ucinam sobie pogawędkę ze zmarłymi” podpowiedział mi, że na świecie są jednak ludzie i możliwości niespotykane na co dzień… Odkąd wróżą mi pani Małgorzata i pan Grzegorz wiem, co nie zdążyli mi powiedzieć za życia zmarli. A ja dokładnie potrzebuję tego kontaktu. Wróżbici ostrzegają mnie często w wielu sprawach. Ja sobie to bardzo cenię. Najlepiej dopiero widać z bliska, co mogą tacy ludzie. A mogą bardzo dużo… Sam odcinek oglądałam dość ostrożnie do póki nie sprawdziłam, czy mi to pomoże. Pomogło i to bardzo. Zawsze staram się z bliska ocenić, co jest potrzebne. Bo wolę mięć własne wyrobione zdanie. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta ze Środy Śląskiej.

             ~Gość

             Witam z całego serca Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Też mi bardzo, bardzo pasują Ci wróżbici Warto. Aga

             ~Gość
             • Gość527:
             • Też mi bardzo, bardzo pasują Ci wróżbici Warto. Aga


             Ja też im ufam. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zawsze wiedzą co mi doradzić gdy mam kłopoty. Pozdrawiam. Zofia

             ~Gość
             • Gość735:

             • Ja też im ufam. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zawsze wiedzą co mi doradzić gdy mam kłopoty. Pozdrawiam. Zofia

             Postanowiłam odwiedzić Gabinet Małgorzaty i Grzegorza, gdyż jestem przejazdem we Wrocławiu. Jak zwykle się nie zawiodłam. Uzyskałam wskazówki, które mi pozwoliły uniknąć strat finansowych. Pozdrawiam i polecam. Barbara:)

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Małgosia i Grzegorz są godni zaufania i polecenia. Zawsze mówią szczerze to, co widzą w kartach, nie mydlą oczu. Podają bardzo szczegółowe informacje. Wróżą też ze zdjęcia na inne osoby. Rzadko ich odwiedzam, bo przyjmują we Wrocławiu, ale zawsze gdy tu przyjeżdżam umawiam się na wizytę i zawsze dowiaduję się czegoś ważnego, co mi się później przydaje. Pani Gosiu, Panie Grzegorzu, jeśli czytacie to forum, to blagam nie przejmujcie się złymi komentarzami. Ci, którzy u Was byli, wiedzą jak jest :-) Natalka ze Zgierza

             ~Gość             A, ja jestem właśnie po wizycie u tej pary wróżbitów i oceniam te wróżby bardzo wysoko. Jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Małgorzaty i Grzegorza. KAJA

             ~Gość

             Witam Cię Kaja! Byłem nie raz u nich jak teraz póżno i też mieli dla mnie czas. Wróżą kompetentnie. Najważniejsze jest to, że Małgorzata i Grzegorz podpowiedzieli mi co kombinuje znowu podłego moja była żona. I to się zgadza. Jerzy

             ~Gość

             Witam Cię Kaja! Byłem nie raz u nich jak teraz póżno i też mieli dla mnie czas. Wróżą kompetentnie. Najważniejsze jest to, że Małgorzata i Grzegorz podpowiedzieli mi co kombinuje znowu podłego moja była żona. I to się zgadza. Jerzy

             ~Gość

             Na pewno wizyta w gabinecie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza jest niepowtarzalna. Moja sprawa, z którą do nich poszłam, była pozornie banalna. Dopiero na seansie wiele mi wyjawili. Mocno poszłam do przodu. Dziś, po latach, widzę, że wszystko się ciągle układa dokładnie tak, jak mi powiedzieli. Już myślałam, że będzie inaczej, ale czas jednak robi swoje. Jednak gdy coś wiem, to łatwiej mi się oswoić z tym, co złe a co dobre. No bo życie nie jest przecież usłane różami. Wiem, że niektóre moje błędy są już nienaprawialne. Staram się tylko, pod wpływem rad Małgorzaty i Grzegorza, nie popełniać kolejnych. Pozdrawiam Kornelia z Międzylesia.

             ~Gość

             Bez wątpienia wizyta w gabinecie u wróżbitów u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza jest niepowtarzalna. Moja sprawa, z którą do nich poszłam, była pozornie banalna. Dopiero na seansie wiele mi wyjawili. Mocno poszłam do przodu. Dziś, po latach, widzę, że wszystko się ciągle układa dokładnie tak, jak mi powiedzieli. Już myślałam, że będzie inaczej, ale czas jednak robi swoje. Jednak gdy coś wiem, to łatwiej mi się oswoić z tym, co złe a co dobre. No bo życie nie jest przecież usłane różami. Wiem, że niektóre moje błędy są już nienaprawialne. Staram się tylko, pod wpływem rad Małgorzaty i Grzegorza, nie popełniać kolejnych. Pozdrawiam Kornelia z Międzylesia.

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Wjechał sobie Pan Godson na plecach Pana Tuska do sejmu. Potem pogryzł go po uszach i pokazał mu plecy. Przyzwoitość? A po co. On teraz Panisko samodzielne. Na plecach wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza też nie jeden do raju wjechał. Czyli do sukcesu. I kłopotów się pozbył. Przykładem jest niejaka Pani Smutek. Zaciekawił mnie jej wpis na forum. Smętny on jakiś, więc prześledziłem różne inne wpisy tej Pani… Pomogli jej wróżbici? Pomogli. No to poco być wdzięcznym, albo przyzwoitym? Najprościej przyłączyć się do stada kundelków, które na forach mają dyżur. Do kąsania. Co, za frajer nie chcieli przyjąć? Słono biorą, fakt. Ale wiedzą za co. Przyszłe obelgi ktoś musi im opłacić. Popieram. Tak trzymać! Mnie to bowiem nie zniechęci do nich. Za dużo mi już pomogli. I więżę, że pomogą jeszcze, jak w potrzebie będę. Polecam więc. Wesołek .

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam serdecznie Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Witam z całego serca Panią Optymistkę. A ja jestem po wróżbach - choć pora jest nietypowa. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz znowu mi wyłożyli kawę na ławę... Wszystko jest prawdą. Prawdą bolesną... Bo problemy znowu się nagromadziły. Ale dużo jest możliwe do naprawienia. Dali mi realną nadzieję. Żadne niedorzeczności na ich temat mnie nie zniechęcą. Jak coś jest dobre to tam chodzę i innym polecam.Pozdrawiam! Edyta z Niemiec

             ~Gość

             Byłam na widowni podczas filmowania odcinka o wróżbitach. To trwa godzinami. Emitowany jest z tego ułamek. Co się tyczy Małgorzaty i Grzegorza to byłam też u nich na wróżbach. Powiem krótko - wróżą bardzo trafnie. Tam, w studiu, takiej możliwości nie mieli. Oceniano ich po słowach a te można zawsze podważyć. Jako człowiek sceptyczny postanowiłam osobiście sprawdzić, czy prawdziwe jest to co mówią. Nie zawiodłam się. Dlatego mogę teraz ich polecić. Zdziwicie się, ale bardzo pozytywnie. Kasia.

             ~Gość
             • Gość852:
             • Byłam na widowni podczas filmowania odcinka o wróżbitach. To trwa godzinami. Emitowany jest z tego ułamek. Co się tyczy Małgorzaty i Grzegorza to byłam też u nich na wróżbach. Powiem krótko - wróżą bardzo trafnie. Tam, w studiu, takiej możliwości nie mieli. Oceniano ich po słowach a te można zawsze podważyć. Jako człowiek sceptyczny

             jasne jasne, jakoś innych ułamki były duuuużo lepsze :) bzdura!

             ~Gość

             oczywiście masz rację:)

             ~Gość
             • Gość542:
             • oczywiście masz rację:)

             To jest oczywiste, że Kasia ma rację w swojej wypowiedzi ( dwa dni temu)

             JA też byłem tam na widowni.... Pojechałem póżniej do uczestników tego programu. Zdziwicie się, ale Małgorzata i Grzegorz zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Z bliska wszystko widać lepiej. Krzysiek

             ~Gość
             • Gość156:
             • jasne jasne, jakoś innych ułamki były duuuużo lepsze :) bzdura!

             Duuuużo lepiej widać na seansie co potrafią Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia:) To się najbardziej liczy.Wróżą konkretnie i mam zawsze dzięki nim przejrzyste porady. .DUUUUZO lepsze niż.... Życzę więcej optymizmu. Polecam. Pozdrawiam. Właśnie jestem po wizycie.Pozdrawiam też "Rozmowy w toku" i dziękuję za ciekawe programy.Marianna z Warszawy:)

             ~Gość

             To nie parodia. Gdyby nie oni, dziś musiałbym jechać do Niemiec na szparagi, bo jeśli nie został w porę przez nich ostrzeżony, nie miałbym co robić w tym kraju.
             Polecam.
             Kali

             ~Gość
             • Gość619:
             • To nie parodia. Gdyby nie oni, dziś musiałbym jechać do Niemiec na szparagi, bo jeśli nie został w porę przez nich ostrzeżony, nie miałbym co robić w tym kraju.
              Polecam.
              Kali

             Mi powiedzieli że mój mąż jest śmiertelnie chory i że woli facetów. Byłam wściekła na wróżbitów długo...Bo mnie ta wróżba zaskoczyła... Mieli rację co do przecinka. Arleta z Niemiec

             ~Gość

             Liczy sie to co stwierdzilam po osobistej wizycie.Serdecznie polecam wrózby u Malgorzaty i Grzegorza.Patrycja

             ~Gość

             Witaj Pati ! To właśnie jest ważne, że Ci wróżbici zawsze są kompetentni. Z nie jednego kłopotu dzięki Małgorzacie i Grzegorzowi wybrnęłam... Pozdrawiam. Wioleta

             ~Gość
             • Gość716:
             • Witaj Pati ! To właśnie jest ważne, że Ci wróżbici zawsze są kompetentni. Z nie jednego kłopotu dzięki Małgorzacie i Grzegorzowi wybrnęłam... Pozdrawiam. Wioleta

             ja też ich polecam, bo są konkretni. magda

             ~Gość

             bo cie tam nie było:) a ja byłem. ciekawe co ci się znowu sniło... P.

             ~Gość
             • Gość467:
             • bo cie tam nie było:) a ja byłem. ciekawe co ci się znowu sniło... P.

             a skad ty mozesz wiedziec takie rzeczy?

             ~Gość

             Wjechał sobie Pan Godson na plecach Pana Tuska do sejmu. Potem pogryzł go po uszach i pokazał mu plecy. Przyzwoitość? A po co. On teraz Panisko samodzielne. Na plecach wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza też nie jeden do raju wjechał. Czyli do sukcesu. I kłopotów się pozbył. Przykładem jest niejaka Pani Smutek. Zaciekawił mnie jej wpis na forum. Smętny on jakiś, więc prześledziłem różne inne wpisy tej Pani… Pomogli jej wróżbici? Pomogli. No to poco być wdzięcznym, albo przyzwoitym? Najprościej przyłączyć się do stada kundelków, które na forach mają dyżur. Do kąsania. Co, za frajer nie chcieli przyjąć? Słono biorą, fakt. Ale wiedzą za co. Przyszłe obelgi ktoś musi im opłacić. Popieram. Tak trzymać! Mnie to bowiem nie zniechęci do nich. Za dużo mi już pomogli. I więżę, że pomogą jeszcze, jak w potrzebie będę. Polecam więc. Wesołek .

             ~Gość

             Chwilkę temu jestem po wizycie.. Nie do śmiechu mi po tym co mi szczerze wywróżyli..Powiem krótko.Wszechstronna pomoc i to się liczy. Dokańczam na miejscu kawę i wpis gotowy. Serdecznie polecam ,bo warto powierzyć swój los pani Małgosi i panu Grzegorzowi.Jestem u nich w ostatniej chwili w wielu sprawach... Warto! Natasza z Opola

             ~Gość
             • Gość975:
             • Chwilkę temu jestem po wizycie.. Nie do śmiechu mi po tym co mi szczerze wywróżyli..Powiem krótko.Wszechstronna pomoc i to się liczy. Dokańczam na miejscu kawę i wpis gotowy. Serdecznie polecam ,bo warto powierzyć swój los pani Małgosi i panu Grzegorzowi.Jestem u nich w ostatniej chwili w wielu sprawach... Warto! Natasza z Opola

             a mi wciąż do śmiechu :)

             ~Gość

             Też kiedyś się śmiałem i zupełnie w to nie wierzyłem, ale postanowiłem sprawdzić wróżby na własnej skórze. Wcale nie było mi do śmiechu. Wręcz przeciwnie, dowiedziałem się o rzeczach przykrych, ale dzięki temu, że miałem ich świadomość, udało mi się niektórych uniknąć. Od tamtego razu przychodzę do nich czasem na porady, które zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.
             Pozdrawiam.

             ~Gość

             To co jest tam w studiu - a w bezpośrednim kontakcie z wróżbitami- to zupełnie coś innego.... Wymogi programu są jakie są. JA polecam wróżbitów z tego programu, a nie "autorytety", które nie sprawdziły tego osobiście. Ale taki jest ten program - SZOL !!! A ja i kilku znajomych tak. Sprawdziliśmy to osobiście Byliśmy po wróżby. Warto, bo dużo się sprawdziło .Pozdrawiamy. Obserwatorzy w trakcie programu.

             ~Gość

             Jestem najlepszego zdania o wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza.polecam takie wizyty. Kazia

             ~Gość
             • Gość622:
             • A ja jak najbardziej tak.Miłego dnia Krysia - świeżo po owocnej wizycie :)
             ~Gość

             ja także ich polecam. Irena

             ~Gość
             • Gość597:
             • ja także ich polecam. Irena
             ~Gość

             Ja jestem zawsze zadowolony z wizyt u nich. polecam Eryk

             ~Gość

             A ja jak najbardziej tak.Miłego dnia Krysia - świeżo po owocnej wizycie :)

             ~Gość
             • Gość622:
             • A ja jak najbardziej tak.Miłego dnia Krysia - świeżo po owocnej wizycie :)
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             • Gość622:
             • A ja jak najbardziej tak.Miłego dnia Krysia - świeżo po owocnej wizycie :)

             Syn mial problemy... Odkąd chodzi do wróżbitów p.Gosi i p. Grzesia jest mu rażniej... Dzięki, Marta

             ~Gość

             Ciekawe! Byłam wróżyli mi znowu. Wszystko się sprawdza. To jest najwazniejsze.Polecam Małgorzatę i Grzegorza. M. Nowacka z Wielkopolski.

             ~Gość

             Uważaj, ty pisarzu z bożej łaski - na skutki prawne i odszkodowanie, jakie zaplacisz za oszczerstwa.Ja wlaśnie jestem po wizycie u wróżbitow i nadal ich polecam za ich skuteczną pomoc. J. Konowski.

             ~Gość

             Własnie jestem swieżo po wizycie u Małgorzaty i Grzegorza. Mile mnie ponownie zaskoczyli wróżbami a więc natychmiast to na miejscu z radością wyrazam. Dziękuję. Kapral

             ~Gość
             • Gość507:
             • Uważaj, ty pisarzu z bożej łaski - na skutki prawne i odszkodowanie, jakie zaplacisz za oszczerstwa.Ja wlaśnie jestem po wizycie u wróżbitow i nadal ich polecam za ich skuteczną pomoc. J. Konowski.

             Bożej, jak już, ignorancie! I wam też radzę uważać na skutki prawne gróźb karalnych, pseudo wróżbici :)

             ~Gość
             • Gość924:
             • Własnie jestem swieżo po wizycie u Małgorzaty i Grzegorza. Mile mnie ponownie zaskoczyli wróżbami a więc natychmiast to na miejscu z radością wyrazam. Dziękuję. Kapral

             mnie też co jakiś czas wspierają wróżbami.polecam.mirka

             ~Gość

             juz lepiej wykupcie sobie lajki na jakims fejsbuku, wiecej ludzi na to naciagniecie.

             ~Gość

             idz do wesolego miasteczka i tam sie pobujaj... ja zalecam nadal wizyty u malgorzaty i grzegorza. arek

             ~Gość
             • Gość452:
             • idz do wesolego miasteczka i tam sie pobujaj... ja zalecam nadal wizyty u malgorzaty i grzegorza. arek

             a ja zalecam wizytę u psychiatry :)

             ~Gość
             • Gość562:
             • Masz racje Andrzeju. Niektórzy chcą tu zaistnieć kosztem wróżbitów. Wiem że oni uratowali wielu ludzi od pozarów. Dziwi mnie że komuś chce się tak tu im szkodzić.Pozdrawiam.Beata

             Andrzejku i Beatko macie racje..Napewno rykoszetem wróci to do tych co te bzdury piszą tu na wróżbitów. Kilka razy mi wróżyli i wiem na pewno, że warto do nich wracać po nowa porcje podpowiedzi.Henia

             ~Gość

             Nie możesz tego wiedzieć skoro z góry tak osądzasz Nie wróżyli ci ciagle to podkreślasz. A jedynie opierasz się na plotkach i pierdzielisz byle co aby zaszkodzić.. Ja bylem moja zona też. Dlatego wiem lepiej od ciebie jak jest. Warto ich polecac.Mariusz i Ada:)

             ~Gość
             • Gość662:
             • Nie możesz tego wiedzieć skoro z góry tak osądzasz Nie wróżyli ci ciagle to podkreślasz. A jedynie opierasz się na plotkach i pierdzielisz byle co aby zaszkodzić.. Ja bylem moja zona też. Dlatego wiem lepiej od ciebie jak jest. Warto ich polecac.Mariusz i Ada:)

             co za obłuda!

             ~Gość

             Wróżba jest dobra na każdą życiową niepogodę... A że wróżbici Małgorzata i Grzegorz mają o różnych porach czas i są akurat we Wrocławiu, to mnie cieszy.Samotność ma różne bolesne ...Duch zmarłego męża jest w pobliżu mnie - chce mi pewnie coś powiedzieć... U wróżbitów realizuję bezpiecznie niedokończone z mężem rozmowy... Jest mi lżej po takich seansach. Wszystko się zgadza, co usłyszałam. A więc polecam takie spotkania. Pozdrawiam.Justyna

             ~Gość

             ważne że jest to forum i konkretni wróżbici..pozdrawiam justyno - masz rację..anka

             ~Gość

             ważne że jest to forum i konkretni wróżbici..pozdrawiam justyno - masz rację..anka

             ~Gość

             nie raz miałam gdzie się wypłakać po śmierci rodziców. inka

             ~Gość

             nie raz miałam gdzie się wypłakać po śmierci rodziców. inka

             ~Gość
             • Gość814:
             • nie raz miałam gdzie się wypłakać po śmierci rodziców. inka

             mi też sie to zdarza. tęsknie za rodzicami. madzia

             ~Gość
             • Gość638:
             • mi też sie to zdarza. tęsknie za rodzicami. madzia

             profanacja pamięci rodziców, pewnie zalują ze cie zrobili.

             ~Gość
             • Gość359:
             • profanacja pamięci rodziców, pewnie zalują ze cie zrobili.

             Rodzice nie żyją. Odczep się.

             ~Gość

             doswiadczylam tego. Początkowo szło wszystko wolno. Jednak gdy zmieniłam pracę jak mi radzili wróżbici wszystko ruszylo do przodu.pozdrawiam.agnieszka

             ~Gość

             Witam ! Przekonałam się do wróżb u Małgorzaty i Grzegorza kilka lat temu. Jak mam problemy to korzystam z takich porad żeby unikać błędów w podejmowaniu ważnych decyzji. Ostatnio szczególnie ich potrzebuję, bo śmierć bliskiej mi osoby jeszcze mnie bardziej osłabiła w trudnej codzienności.Na szczęście jest dobre rowiązanie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Urszula M.

             ~Gość

             Masz rację samemu jest ciężko.aga

             ~Gość

             Zawistni ludzie na wszystkich coś piszą. Na Małgorzatę i Grzegorza też. Gdybyś u nich kiedykolwiek był, to byś wiedział, że swoje uwagi na temat wróżb możesz napisać na komputerze a jak nie masz go pod ręką to ci zostanie udostępniony. Za czym więc węszysz?. Co ci nie pasa?. Co chcesz osiągnąć? Co perfidnie zareklamować? Może tylko własną nienawiść do całego świata. Życzę ci uśmiechu na codzień i więcej życzliwości. A jak masz kłopoty – bo to rażąco widać – to może jednak skierujesz swoje kroki do Małgorzaty i Grzegorza. Tobie może też pomogą. Tak, jak mi. Księgowy.

             ~Gość
             • Gość982:
             • Zawistni ludzie na wszystkich coś piszą. Na Małgorzatę i Grzegorza też. Gdybyś u nich kiedykolwiek był, to byś wiedział, że swoje uwagi na temat wróżb możesz napisać na komputerze a jak nie masz go pod ręką to ci zostanie udostępniony. Za czym więc węszysz?. Co ci nie pasa?. Co chcesz osiągnąć? Co perfidnie zareklamować? Może

             mam uwagi i własnie tu je oznajmiam. Zabronisz mieć własne zdanie? ty chwalisz, ja nie. Zajmij sie własnym zdaniem :)

             ~Gość
             • Gość957:
             • mam uwagi i własnie tu je oznajmiam. Zabronisz mieć własne zdanie? ty chwalisz, ja nie. Zajmij sie własnym zdaniem :)

             Żeby mieć własne zdanie to najpierw trzeba miec wiedzę. A ty reprezentujesz poziom pewnego misia o bardzo małym rozumku. Mnie do nich nie zniechęcisz. A innych pewnie zachęcisz.Ż.

             ~Gość

             Altruista z Bożej łaski się znalazł! Widzę, że koniecznie chcesz zaistnieć, tu zwietrzyłeś swoją szansę. Złodziej krzyczy trzymaj złodzieja. Mieczysława Ćwiklińska przed laty stwierdziła „Dobrze, że w ogóle o nas piszą”. Nie jest ważne – czy dobrze, czy nawet parszywie „Bo człowiek którym się nikt nie interesuje to tak jakby umarł” Tobie chodzi o antyreklamę, to wtedy może odniesiesz jakieś korzyści. W twój altruizm nie wierzę. Lepiej zajmij się wiec autoreklamą wprost – jeśli masz co zareklamować. Mnie tymi śmierdzącymi atakami na Małgorzatę i Grzegorza nie zniechęcisz do wizyty w ich gabinecie. Ewidentnie nigdy tam nie byłeś. Bowiem sprawdzalność ich wróżb jest porażająca. Kto raz tego spróbował, to musi to docenić. Gromek

             ~Gość

             Dziś jestem u wróżbitów 3 raz bo mi konkretnie pomagają.Tez jak Opolanka ( wpis 2 dni temu) zaczełam chodzić do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza pod wpływem znajomego. Jesli coś jest dobre to korzystam i nie obchodzi mnie durne zniechęcanie.Bo mam własne zdanie.Szanuje tych którzy, mi pomagają.Pozdrawiam. Sławka

             ~Gość

             widzę, że się odrobinę uspokoiliście, małgorzato i grzegorzu :) Rozsądnie. :)

             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość

             Nie było by mnie kolejny raz u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu gdyby nie to, że są niesamowicie skuteczni. Przychodzę tam ze znajomą która kiedyś mnie do tych wizyt przekonała. Zawsze w przerwie, gdy na nią czekam, wpisuję tam na miejscu swoje wrażenia,spostrzezenia z takiej wizyty.Póżniej ona. Wolno nam? Opolanka

             ~Gość

             Robię to samo. wolno mi? :)

             ~Gość
             • Gość764:
             • Robię to samo. wolno mi? :)

             Po wróżbach zawsze opisuję moje odczucia tu na miejscu.To jest przecież wygodne i dozwolone . Serdeczne dzięki. Polecam wróżbitów Malgorzatę i Grzegorza, bo stopniowo prostują moje pogmatwane życie. Pozdrawiam. Paweł z Zamościa.

             ~Gość

             oj przydaly by ci się wrózby. nie radzisz sobie to widać.

             ~Gość
             • Gość212:
             • oj przydaly by ci się wrózby. nie radzisz sobie to widać.
             ~Gość

             W sumie fajnie, że jest to forum i ten odcinek. mojej cioci pomogli wróżbici, gdy miała wiecznego doła ... Zmarł jej partner i została sama ze wszystkim. Gdy Grzegorz i Małgorzata zajęli się jej kłopotami to ciocia zaczęła inaczej żyć... Jest o wiele lepiej. Mi kiedyś też wróżyli no i ostatnio na imprezie mojej znajomej. Ogólnie są pozytywne efekty. Wiadomo stopniowo.Ale warto! Magda

             ~Gość

             Gdybym tak miala mysleć jak ci co tu smrodzą na tych wróżbitów to bym nie rozwiązała swoich klopotow.Jestem wdzięczna Rozmowom w toku za ten odcinek. Naprowadziliscie mnie na Małgorzatę i Grzegorza którzy mnie poratowali wróżbami i w ten sposób jest mi lepiej w życiu. polecam i pozdrawiam.Wiesia

             ~Gość

             Oczywiście wpis Henryka do mnie przemawia. Podzielam jego opinię. Dodać mogę tylko tyle, że zainteresowanych tymi wpisami jest bardzo wielu. Nie każdego jednak te wpisy interesują w dobrym celu. Więcej mogliby osiągnąć gdyby złożyli wizytę w gabinecie Małgorzaty i Grzegorza. Nie wiem czy potrafiliby zrozumieć ich przekaz. Bo jak ktoś jest wymóżdżony to wątpię aby mógł przyjąć do wiadomości nie tylko pochlebstwa ale i niewygodne dla siebie informacje. A takich w ich gabinecie przypuszczam że jest najwięcej .Piszę ,to co sam wielokrotnie sprawdziłem. Bo też nie wszystkie wróżby sprawdziły mi się od razu. Ale umiałem czekać i się doczekałem. Życzę powodzenie Henrykowi i innym normalnym Wiesław.

             ~Gość

             Trafileś Wiesku w dziesiatkę... wróżby są dla madrych którzy potrafią z nich korzystać.Pozdrawiam internautów, wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza i telewizję TVN- "Rozmowy w toku" Miłego dnia! Ludwik

             ~Gość

             Taki to świat, że najłatwiej jest odpalić internet, wejść na forum, napisać jakichś bzdur i z radością wyczekiwać na moment, kiedy to kolejni wróżbici przestaną działać. Tak jest najprościej, więc dbający o swój interes wróżbici za smsa, którzy nie posiadają takiej wiedzy jak Małgorzata i Grzegorz, również chcieliby, żeby to do nich tak tłumnie przychodzili ludzie. Taki to świat, gdzie najwygodniej jest opluć, podeptać i jeszcze poskakać, byleby tylko innym ściemniać i odciągnąć od znalezienia szybkiego rozwiązania wśród porad Małgorzaty i Grzegorza, które to nie raz miałem okazję otrzymać. Nie jednak od razu wszystko się sprawdza - czasem trzeba poczekać czas jakiś. Byłem pewien, że ominęło mnie coś pięknego, co mi przepowiedzieli, a okazało się, że po dłuższym czasie znalazłem coś jeszcze piękniejszego we wcześniej podanych przez nich okolicznościach. Czasem wróżba spełnia się trochę szybciej, czasem nieco później, jednak za każdym razem posiadając wiedzę co niepokojącego może się wydarzyć, dużo łatwiej jesteśmy w stanie temu zapobiec.

             Byłem, widziałem. Kto tam był również, z pewnością wie o czym mówię.

             Pozdrawiam,
             Henryk

             ~Gość

             Jednak jak każdy człowiek staram się wiedzy szukać. Głownie po to, aby z niej zrobić właściwy użytek dla siebie. Ślęzę więc różne fora, w ten sposób trafiłem do Małgorzaty i Grzegorza. Uderzające jest to, że treści zawarte na ich stronach w internecie mają swoje przełożenie - pozytywne - podczas seansu u nich. Ileż się naczytałem o różnych t.zw. możliwościach poszczególnych wróżek. A w gabinecie u nich wszystko było odwrotnie. Same bzdury. Tu, u nich, jest akurat tak, jak o sobie piszą na swoich
             witrynach. Niewątpliwie czasem trudno jest przyjąć do wiadomości to, co mówią. Nie tego by człowiek oczekiwał, ale życie brutalne bywa. Jedno przyznaję. Nigdy mnie nie zawiedli, dlatego od lat z ich porad korzystam. Może czasem dużo cierpliwości trzeba, bo nie wszystko dzieje się natychmiast, ale się w końcu się sprawdza. Z niejednego duła mnie wyciągnęli. Dlatego też bardzo gorąco ich polecam. Rozumiem, że oni mogą być bardzo groźni dla różnych miernot, których na tym rynku nie brakuje.
             Pewnie dlatego na tym forum tak dużo ataków na nich. Wiem, że ich wiedza sama się obroni. Raz jeszcze polecam! Sam sprawdź. Janusz

             ~Gość

             Śledząc to forum, widzę jedno - komuś bardzo zależy na dyskredytacji Małgorzaty i Grzegorza. Wnioski się same nasuwają - muszą być groźni, i to co niektórych drażni. Za dużo trudu tu ktoś sobie zadaje, aby im "Dołożyć". A że są groźni, to wiem. W różnych gabinetach bywałam. Tylko jednak u Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia dowiedziałam się konkretów. Pozdrawia, polecam Joanna.

             ~Gość

             Śledząc to forum, widzę jedno - komuś bardzo zależy na dyskredytacji Małgorzaty i Grzegorza. Wnioski się same nasuwają - muszą być groźni, i to co niektórych drażni. Za dużo trudu tu ktoś sobie zadaje, aby im "Dołożyć". A że są groźni, to wiem. W różnych gabinetach bywałam. Tylko jednak u Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia dowiedziałam się konkretów. Pozdrawia, polecam Joanna.

             ~Gość

             Jednak jak każdy człowiek staram się wiedzy szukać. Głownie po to, aby z niej zrobić właściwy użytek dla siebie. Ślęzę więc różne fora, w ten sposób trafiłem do Małgorzaty i Grzegorza. Uderzające jest to, że treści zawarte na ich stronach w internecie mają swoje przełożenie - pozytywne - podczas seansu u nich. Ileż się naczytałem o różnych t.zw. możliwościach poszczególnych wróżek. A w gabinecie u nich wszystko było odwrotnie. Same bzdury. Tu, u nich, jest akurat tak, jak o sobie piszą na swoich witrynach. Niewątpliwie czasem trudno jest przyjąć do wiadomości to, co mówią. Nie tego by człowiek oczekiwał, ale życie brutalne bywa. Jedno przyznaję. Nigdy mnie nie zawiedli, dlatego od lat z ich porad korzystam. Może czasem dużo cierpliwości trzeba, bo nie wszystko dzieje się natychmiast, ale się w końcu się sprawdza. Z niejednego duła mnie wyciągnęli. Dlatego też bardzo gorąco ich polecam. Rozumiem, że oni mogą być bardzo groźni dla różnych miernot, których na tym rynku nie brakuje. Pewnie dlatego na tym forum tak dużo ataków na nich. Wiem, że ich wiedza sama się obroni. Raz jeszcze polecam! Sam sprawdź. Janusz

             ~Gość

             nie kombinuj... oni sa normalnie pomocni.a ciebie to przerasta co?

             ~Gość
             ~Gość

             ale jesteście niedoinformowani ha ha...

             ~Gość
             • Gość755:
             • ale jesteście niedoinformowani ha ha...

             ha.ha tak jest.polecam właśnie malgorzatę i grzegorza.sportowiec

             ~Gość

             czyjej ?twojej ?!

             ~Gość

             Witam serdecznie

             Po śmierci ojca często zachodziłem do wróżbitów Małgorzaty i
             Grzegorza. Teraz trochę rzadziej bo mieszkam za Wrocławiem. Wiem jedno są bardzo wszechstronnie pomocni. Polecam. Pozdrawiam. Maciej Nowak

             ~Gość
             • Gość356:
             • Witam serdecznie

              Po śmierci ojca często zachodziłem do wróżbitów Małgorzaty i
              Grzegorza. Teraz trochę rzadziej bo mieszkam za Wrocławiem. Wiem jedno są bardzo wszechstronnie pomocni. Polecam. Pozdrawiam. Maciej Nowak
             ~Gość
             • Gość176:
             • Na pewno wróżbici p.Małgosia i p.Grzegorz znowu zwrócili mi uwagę na pewne bardzo ważne nadchodzące kłopoty. Byłam po tych wizytach czujniejsza.Teraz jest łatwiej... Miłego dnia. Ala
             ~Gość

             miałam okazję się przekonać co mogą zdziałać wróżby. polecam bo lepiej mieć jakieś sensowne wyjście,

             ~Gość
             • Gość469:
             • miałam okazję się przekonać co mogą zdziałać wróżby. polecam bo lepiej mieć jakieś sensowne wyjście,

             sensownym wyjściem jest uporać się ze swoimi problemami, a nie tracić kasę i czas na bzdury, licząc że ktoś rozwiąże je za ciebie.

             ~Gość
             • Gość314:
             • sensownym wyjściem jest uporać się ze swoimi problemami, a nie tracić kasę i czas na bzdury, licząc że ktoś rozwiąże je za ciebie.

             ty nie musisz.ja potrzebuję. To nie twoja broszka jak rozwiązuję ja inni ludzie swoje problemy. nie zawsze jest tak jak ty sobie wymyśliłeś... miłego dnia. tęcza

             ~Gość

             jak dopadną cię kłopoty to będziesz inaczej śpiewać... mi też się coś kiedyś wydawało. mnie tymbardziej ciągnie do tych wróżbitów. maria

             ~Gość

             Wiele trudnych chwil mnie dopadło i moją rodzinę. Cały czas mi pomagali wróżbici Małgorzata i Grzegorz i kilku znajomych. Polecam zawsze ludzi na których można liczyć. A więc kredyt zaufania we właściwym miejscu. Pozdrawiam. Opolanka:)

             ~Gość
             • Gość197:
             • Wiele trudnych chwil mnie dopadło i moją rodzinę. Cały czas mi pomagali wróżbici Małgorzata i Grzegorz i kilku znajomych. Polecam zawsze ludzi na których można liczyć. A więc kredyt zaufania we właściwym miejscu. Pozdrawiam. Opolanka:)
             ~Gość

             ty nie musisz... ja im wirzę bo tam bywam i efekty mam od 5 lat.

             ~Gość             Byłam jakiś czas temu na wróżbach u Małgorzaty i Grzegorza. Zaczyna się coś zmieniać na lepsze. Pozdrawiam.Eliza

             ~Gość

             jestem w lepszej sytuacji niż pół roku temu .od wizyty u nich i jeszcze jednej wróżki w sumie jest coraz lepiej. hela:)

             ~Gość
             • Gość704:
             • jestem w lepszej sytuacji niż pół roku temu .od wizyty u nich i jeszcze jednej wróżki w sumie jest coraz lepiej. hela:)

             mają więcej do powiedzenia zawsze od innych a więc warto.tomasz

             ~Gość

             trzeba tego doświadczyć żeby coś na ten temat pisać, mi pomogli.dzięki jarek

             ~Gość

             przecież tu widać ze najwięcej krytykują tu ci co nic nie doświadczyli. i tam nie chodzą. ja będę tam wróżył bo od dawna mam swoje powody. iważne ze są skuteczni. reklamujcie ich nadal..dzięki..

             ~Gość

             co twierdzi? nie wiesz o co w tym chodzi. właśnie oni pomogli rozwikłać jak odszedł mój ojciec. też ci dziękuję za ich reklamowanie .ulka

             ~Gość

             najlepszy i bardzo mi pomocny.polecam małgorzatę i grzegorza. miłego dnia wrocławianin

             ~Gość

             nigdy tak nie twierdzili jak tam byłam.ale bardzo mi pomagaja. Sylwia

             ~Gość

             a ja dziękuję i ich polecam, bo pomogli mi nakryć złodzieja i plotkarza w jednej osobie. teresa

             ~Gość

             a ja dziękuję i ich polecam, bo pomogli mi nakryć złodzieja i plotkarza w jednej osobie. teresa

             ~Gość
             ~Gość
             • Gość500:
             • fantazjujesz żałośnie... i cienko rzeczywiście, bo ich nie znasz. sprawdz bo mogą dużo... a potem mędrku.j

             oczywiście że są wyjątkowo konkretni, byłem 4 razy i to wiem.poldek

             ~Gość
             • Gość500:
             • fantazjujesz żałośnie... i cienko rzeczywiście, bo ich nie znasz. sprawdz bo mogą dużo... a potem mędrku.j

             oczywiście że są wyjątkowo konkretni, byłem 4 razy i to wiem.poldek

             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość

             sprawdziłem rok temu.warto bylo.nadal do nich chodzę.polecam. marek

             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość
             ~Gość

             Jestem pod wrażeniem Hotelu Witek w Krakowie. Główną atrakcją dla mnie i moich znajomych są wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia, którzy są tu gościnie. Ich wróżby są nietypowe i na wejściu się sprawdzają. Na pewno jeszcze nie raz w przyszłości do nich się zwrócę. Pozdrawiam Joanna z Warszawy.

             ~Gość

             Poszłam śladem Joanny i powiedzieli mi coś bardzo ważnego - na co absolutnie nie liczyłam... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz na pewno są warci polecani. Krysia

             ~Gość

             Podpowiedzieli mi na różne tematy i to bardzo konkretnie. Pozdrawiam.Artur

             ~Gość
             • Gość306:
             • Poszłam śladem Joanny i powiedzieli mi coś bardzo ważnego - na co absolutnie nie liczyłam... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz na pewno są warci polecani. Krysia

             rzeczywiście to jest coś te wróżenie.bartek

             ~Gość
             • Gość306:
             • Poszłam śladem Joanny i powiedzieli mi coś bardzo ważnego - na co absolutnie nie liczyłam... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz na pewno są warci polecani. Krysia

             Skorzystałem z wróżb bo była taka konieczność.
             dobrze ze akurat tu ich spotkałem. I teraz wiem co będzie dalej. Grzegorz i Małgorzata pomagają bardzo rzetelnie. Mariusz z Małopolski..

             ~Gość

             Doradzili mi zebym zapytała na seansie u nich moją zmarłą przyjaciółkę co mam zrobić w klopotach.To co mi podpowiedzili własnie sie sprawdzilo.Dzięki. Barbara:)

             ~Gość

             Znowu rozmawialam z moimi zmarłymi rodzicami, bo ulatwili mi to właśnie wróżbici Małgorzata i Grzegorz.Dzięki :) Kasia

             ~Gość

             cześć kasiu.od lat porozumiewam się z rodzicami tak jak ty..odeszli jedno po drugim.wiem jakie to ważne co czujesz i robisz znam ten ból. pozdrawiam ewa

             ~Gość
             ~Gość

             Jak mam potrzebę to idę do wróżbitów po pomoc. Zawsze mi to pomaga.Ci którym to wadzi niech tu nie przynudzają. Widać tchórza w tych co bezpodstawnie krytykują. . Polecam wizyty w gabinecie "Małgorzata i Grzegorz" bo są wartościowe, wszechstronne- a nie jak u niektórych na jedno kopyto...Pozdrowionka od Rafała

             ~Gość
             ~Gość

             Witam ! Pochodzę z Rzeszowa. Do Wrocławia przyjechałam z kilku powodów, ale bardzo ważnych. Niechciałam żyć w niewiedzy. Kiedyś po obejrzeniu tego odcinka "Rozmów w toku" dziwiłam się że zmarli mogą coś wyjaśnić, podpowiedzieć. Potrzebowałam takiego kontaktu z rodzicami.Tak się stało, bo przyczynili się do tego wróżbici Małgorzata i Grzegorz.To niezwykłe i bardzo pouczające wydarzenie. Najważniejsze że taka wizyta mogła wiele wnieść dobrego i odmienić mój los. Napewno jeszcze to powtórzę, bo warto.Pozdrawiam. Agnieszka z Rzeszowa.

             ~Gość
             • Gość280:
             • bo tak naprawdenapewno oni czuwają nad nami i są zawsze blisko w naszych sercach... jolka

             odwiedzają mnie często w snach... madzia

             ~Gość

             bo tak naprawdenapewno oni czuwają nad nami i są zawsze blisko w naszych sercach... jolka

             ~Gość
             • Gość280:
             • bo tak naprawdenapewno oni czuwają nad nami i są zawsze blisko w naszych sercach... jolka

             bo rola bliskich zmarlych własnie jest taka... a nasza to taka żeby o nich nie zapominać... a wróżbici małgorzata i grzegorz z wrocławia - miasta mojej młodości - oni - to niespotykana niezwyklość w tej sprawie i bardzo potrzebna.doświadczyłam tego .... pozdrawiam irena:)

             ~Gość
             • Gość622:
             • bo rola bliskich zmarlych własnie jest taka... a nasza to taka żeby o nich nie zapominać... a wróżbici małgorzata i grzegorz z wrocławia - miasta mojej młodości - oni - to niespotykana niezwyklość w tej sprawie i bardzo potrzebna.doświadczyłam tego .... pozdrawiam irena:)

             Pięknie to Irenko ujęłaś.Widać że jesteś wrażliwa i rozumiesz jakie to ważne... Pozdrawiam Ignacy z Niemiec

             ~Gość
             • Gość280:
             • bo tak naprawdenapewno oni czuwają nad nami i są zawsze blisko w naszych sercach... jolka

             Są zawsze blisko tak czuje.mila

             ~Gość
             • Gość622:
             • bo rola bliskich zmarlych własnie jest taka... a nasza to taka żeby o nich nie zapominać... a wróżbici małgorzata i grzegorz z wrocławia - miasta mojej młodości - oni - to niespotykana niezwyklość w tej sprawie i bardzo potrzebna.doświadczyłam tego .... pozdrawiam irena:)

             to prawda Ireno.wiesia

             ~Gość
             • Gość452:
             • odwiedzają mnie często w snach... madzia

             mi się często śnią dziadkowie.jurek

             ~Gość

             Potrzebowałam kogoś kto mi wyprostuje poglądy na różne tematy.różne rzeczy słyszałam od różnych doradców.... W końcu przypadkowo trafiłam tu na to forum i szybko dotarłam do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza do Wrocławia.Dobrze się stało bo oni wreszcie stanęli na wysokości zadania. Wiem że nie raz do nich wrócę, bo są niesamowicie dobrzy w tym jak wróżą. Polecam! I Pozdrawiam! Katarzyna z Gdyni

             ~Gość

             Też dugo byłem w matni życiowej. To i owo mi wyprostowali i dalej to juz daję radę... Pozdrawiam.Krzysztof

             ~Gość

             Jak moja znajoma - Iwona powiedziała, że chodzi na wróżby to sie wówczas zdziwiłam. Znałam przecież zakres jej koszmarnych problemów i w porównaniu do tego co się działo póżniej i co opowiedziała mi po wizycie u wróżbitów Wrocławskich p.Małgorzaty i p.Grzegorza wszystko szło jej lepiej. Dlatego postanowilam sie zmierzyć taką sytuacją i skorzystałam z wizyty w tym gabinecie wróżb. Naprawdę potrafią zadziałać jak nikt. Z ręką na sercu mogę ich polecić.Krystyna z Wisły

             ~Gość
             • Gość562:
             • W Krakowie i nie tylko miałam wprawdzie okazję skorzystać z takich usług.Gdy jednak przy okazji wizyty we Wrocławiu (bylam na szkoleniu z pracy) podjechałam do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to zrozumiałam póżniej, że to była naprawdę okazja . Od pierwszej chwili zaskoczyli mnie tym, że są wszechstronnie kompetentni. Potrafili

             witaj! miałem okazję też tego doświadczyć.zaraz zaczęło być lepiej... maciek

             ~Gość

             W Krakowie i nie tylko miałam wprawdzie okazję skorzystać z takich usług.Gdy jednak przy okazji wizyty we Wrocławiu (bylam na szkoleniu z pracy) podjechałam do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to zrozumiałam póżniej, że to była naprawdę okazja . Od pierwszej chwili zaskoczyli mnie tym, że są wszechstronnie kompetentni. Potrafili np. dowiedzieć się co nie zdążył mi powiedzieć ojciec przed śmiercią i dużo innych ważnych rzeczy usłyszalam. Gdy mi oczyścili aurę poczułam się wreszcie lepiej. W czasie seansu i długo póżniej czułam niespotykane ciepło w pobliżu mnie... Warto.To niesamowite przeżycie. Pozdrawiam "Rozmowy w toku" i życzę wiecej takich konkretnych odcinków.Marcelina

             ~Gość
             • Gość562:
             • W Krakowie i nie tylko miałam wprawdzie okazję skorzystać z takich usług.Gdy jednak przy okazji wizyty we Wrocławiu (bylam na szkoleniu z pracy) podjechałam do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to zrozumiałam póżniej, że to była naprawdę okazja . Od pierwszej chwili zaskoczyli mnie tym, że są wszechstronnie kompetentni. Potrafili

             witaj! miałem okazję też tego doświadczyć.zaraz zaczęło być lepiej... maciek

             ~Gość

             Trudno mi było przełamać się do wróżb.. Tak jak tobie Iwono.Ja brnęłam w problemach po uszy. . Wiem teraz jednak że warto było skorzystać z pomocy wróżbitów, bo mi się wiele z czasem sprawdziło W życiu jest jednak często tak że okoliczności za nas wybierają....Najważniejsze byle szybko zatrzymać zły bieg losu... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zawsze potrafią coś skutecznego zaradzić.Miłego dnia.Natalia

             ~Gość
             • Gość644:
             • Trudno mi było przełamać się do wróżb.. Tak jak tobie Iwono.Ja brnęłam w problemach po uszy. . Wiem teraz jednak że warto było skorzystać z pomocy wróżbitów, bo mi się wiele z czasem sprawdziło W życiu jest jednak często tak że okoliczności za nas wybierają....Najważniejsze byle szybko zatrzymać zły bieg losu... Wróżbici Małgorzata

             Nie widziałam innego wyjścia - jak już kazdy miał gdzieś moje problemy... Zostali mi wróżbici.Naród jest znieczulony na pomaganie. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz poratowali mnie nie raz i to bardzo konkretnie.Zawsze ich będę polecała. Anita

             ~Gość

             Trudno mi było przełamać się do wróżb.. Tak jak tobie Iwono.Ja brnęłam w problemach po uszy. . Wiem teraz jednak że warto było skorzystać z pomocy wróżbitów, bo mi się wiele z czasem sprawdziło W życiu jest jednak często tak że okoliczności za nas wybierają....Najważniejsze byle szybko zatrzymać zły bieg losu... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz zawsze potrafią coś skutecznego zaradzić.Miłego dnia.Natalia

             ~Gość
             • Gość644:
             • Trudno mi było przełamać się do wróżb.. Tak jak tobie Iwono.Ja brnęłam w problemach po uszy. . Wiem teraz jednak że warto było skorzystać z pomocy wróżbitów, bo mi się wiele z czasem sprawdziło W życiu jest jednak często tak że okoliczności za nas wybierają....Najważniejsze byle szybko zatrzymać zły bieg losu... Wróżbici Małgorzata

             Nie widziałam innego wyjścia - jak już kazdy miał gdzieś moje problemy... Zostali mi wróżbici.Naród jest znieczulony na pomaganie. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz poratowali mnie nie raz i to bardzo konkretnie.Zawsze ich będę polecała. Anita

             ~Gość
             • Gość908:
             • Nie widziałam innego wyjścia - jak już kazdy miał gdzieś moje problemy... Zostali mi wróżbici.Naród jest znieczulony na pomaganie. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz poratowali mnie nie raz i to bardzo konkretnie.Zawsze ich będę polecała. Anita

             popieram, bo wiem coś o tym:)

             ~Gość
             • Gość562:
             • W Krakowie i nie tylko miałam wprawdzie okazję skorzystać z takich usług.Gdy jednak przy okazji wizyty we Wrocławiu (bylam na szkoleniu z pracy) podjechałam do gabinetu wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to zrozumiałam póżniej, że to była naprawdę okazja . Od pierwszej chwili zaskoczyli mnie tym, że są wszechstronnie kompetentni. Potrafili

             Jak bylam przejazdem kiedyś we Wrocławiu też skorzystałam z wróżb u p.Małgorzaty i p.Grzegorza. Wtedy niedowierzałam w to ze przejde dwie operacje że mąż mnie zostawi itd.Komu mogła być potrzebna żona z problemami... Nie poddawałam się jak mi radzili wróżbici. Minęło sporo czasu i jest poprawa. Mąż w tym czasie wyszmacił się i wrócił bardzo chory. Toczka w toczkę wszystko się sprawdza.Gdyby nie prośby dzieci i umierającej teściowej w życiu bym z nim nie gadała... Magda

             ~Gość
             • Gość942:
             • Jak bylam przejazdem kiedyś we Wrocławiu też skorzystałam z wróżb u p.Małgorzaty i p.Grzegorza. Wtedy niedowierzałam w to ze przejde dwie operacje że mąż mnie zostawi itd.Komu mogła być potrzebna żona z problemami... Nie poddawałam się jak mi radzili wróżbici. Minęło sporo czasu i jest poprawa. Mąż w tym czasie wyszmacił się

             Obserwuję to forum od dawna żeby zobaczyć jak opisać moją historię kolejny raz ( ciąg dalszy ) dzięki twórcy tego forum gro osób może wyrzucić z siebie to co ciąży na sercu...Dziękuję. .Pozdrawiam "Rozmowy w toku" Ewa z Lubinia

             ~Gość

             Z powodu śmierci przyjaciółki pojechałam do wróżbitów p.Małgosi i do p.Grzegorza. We Wroclawiu mam rodzinę i przy tej okazji moglam ich też odwiedzić.Kluczowym powodem do tej podróży była jednak wizyta w gabinecie wróżb. Zaskoczyli mnie absolutnie wiedzą, wszechstronnością i tym że to wszystko ma szybki pozytywny bieg... Przyjaciółka przemówiła do mnie również radząc mi w biznesie ... Z tamtej odległości inaczej - to widać ... Zrozumiałam że dam radę.Pozdrawiam! Melisa - Kujawy

             ~Gość

             każda metoda jest dobra gdy prowadzi do celu... tak trzymaj. Ania

             ~Gość

             Byłam widzialam jest okej .Wszystko idzie lepiej po ich wróżeniu. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia mają słusznie mocne notowania.Polecam.Rita

             ~Gość

             mnie prześladowaly koszmarne sny po smierci pewnej osoby, ktora za zycia miała wrogie nastawienie do każdego... wróżbici pan Grzegorz i pani Małgorzata wyjasnili- wywróżyli mi to co sie póżniej sprawdziło, że ta osoba zmarła - mnie ostrzega przed kimś podlym. do tej pory zachodze w głowę że to sie tak precyzyjnie sprawdziło. pozdrawiam.Wrocławianka

             ~Gość

             jest okej. masz rację.mialam doła bo mój facet mnie zdradzał.wróżbici doradzili mi jak go złapać.udalo się.od lat jestem z kimś innym.tamta sytuacja dzięki wróżbom pozwilila mi podjąć właściwą drogę.inka

             ~Gość
             • Gość296:
             • mnie prześladowaly koszmarne sny po smierci pewnej osoby, ktora za zycia miała wrogie nastawienie do każdego... wróżbici pan Grzegorz i pani Małgorzata wyjasnili- wywróżyli mi to co sie póżniej sprawdziło, że ta osoba zmarła - mnie ostrzega przed kimś podlym. do tej pory zachodze w głowę że to sie tak precyzyjnie sprawdziło. pozdrawiam.Wrocławianka

             bylem w podobnej sytuacji i na szczęście z pomocą tych wróżbitów wszystko się wyjaśniło.poleca.adrian

             ~Gość

             zgadza się:)

             ~Gość

             tutaj są różne przykladyna podstawie zwierzeń internautów.jak można zabrnąć na manowce i jak z nich szybko wyjść... miałem okazję sie o tym przekonać i kilka znajomych mi ludzi. polecam wróżby zwłaszcza u p.Małgorzaty i p.Grzegorza z Wrocławia, bo pomagaja nie utracić do końca sensu życia... Polak za granicą

             ~Gość

             na nie jedno otworzyli mi oczy internauci tymi wpisami. to wszystko prawda co piszesz, bo jak się dobrze obserwuje życie i wiele doświadczysz to ... wróżby natomiast okazały się bardzo prawdziwe i konkretne w wydaniu tych wróżbitów. a co najważniejsze oddalily nie jedno zagrożenie i pomogły mi znależć różne sensowne rozwiązania. dlatego też gorąco polecam ten gabinet "małgorzata i grzegorz" i pozdrawiam. sylwek

             ~Gość
             • Gość962:
             • na nie jedno otworzyli mi oczy internauci tymi wpisami. to wszystko prawda co piszesz, bo jak się dobrze obserwuje życie i wiele doświadczysz to ... wróżby natomiast okazały się bardzo prawdziwe i konkretne w wydaniu tych wróżbitów. a co najważniejsze oddalily nie jedno zagrożenie i pomogły mi znależć różne sensowne rozwiązania. dlatego

             po to sa te wróżby no nie ? aga

             ~Gość
             • Gość709:
             • po to sa te wróżby no nie ? aga

             po to, ale wazne ze jest iść do kogo:)

             ~Gość
             • Gość418:
             • po to, ale wazne ze jest iść do kogo:)

             mialem kosmiczne problemy w pracy i z dziewczyną. wróżbici poradzili mi co zrobić i daję radę... pozdrawiam wojtek z oławy

             ~Gość

             Od samego początku spodobał mi sie pomysł "Rozmów w toku" w osobie pani Ewy Dżyzgi- prowadzącej ten odcinek. Zobaczylem szansę na takie sprawy... Szukałem sposobu na wyjaśnienie zagadki śmierci rodziców. Dużo mi właśnie podpowiedzili rodzice z pomocą metod tych wróżbitów. Rzeczywiście stopniowo wróżby u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu naprowadziły mnie na wiele ważnych i istotnych wątków tej sprawy. Bolesnej jeszcze dziś. Osoba która to zrobiła też niedawno odeszła na raka.Jedno mi wyjaśniono to był - Nieszczęśliwy wypadek.Ważne,że chociaż Zdążyłem porozmawiać jak to było...Michał

             ~Gość

             Poszłam zaraz po przyjeżdzie w odwiedziny do rodziny we Wrocławiu - po poradę do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Wydawało mi się,że mam takie codzienne problemy... Wróżba okazała się szokująca obszerniejsza... Zdrady męża z pracownicą w firmie złodziejstwa w pracy inne kłopoty... Szybko się wszystko sprawdziło. Boli mnie to wszystko, ale te dokładne wróżby okazały się w ostatniej chwili cenne i najważniejsze...Pozdrawiam. Zofia z Łodzi

             ~Gość

             wróżby w gabinecie we wrocławiu na ul.e.stein to zupelnie inny świat... przekonałem sie o tym już dawno. zawsze będę ich polecał bo małgorzata i grzegorz to niepowtarzalna gama możliwości.pozdrawiam rozmowy w toku.bolesław z krakowa

             ~Gość
             • Gość644:
             • wróżby w gabinecie we wrocławiu na ul.e.stein to zupelnie inny świat... przekonałem sie o tym już dawno. zawsze będę ich polecał bo małgorzata i grzegorz to niepowtarzalna gama możliwości.pozdrawiam rozmowy w toku.bolesław z krakowa

             co racja to racja.poleca,tomek

             ~Gość

             Dawno powinnam była być u wróżbbitow. Wiele by się złego nie wydarzyło w moim życiu w ostatnim czasie , gdybym wcześniej uslyszala to co teraz. Wróżą bardzo przejrzyście i wszechstronnie. Różne głupie osoby odradzaly mi wróżby, a same jak sie teraz okazało z wróżb najwięcej wiedzą. Wróżby u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu bardzo mi pomogły. Nie liczylam na aż tak wiele rozmaitych sposobów jakie oni mają.Ludzie tu prawdę piszą o nich. Sama tego osobiście doświadczyłam bardzo pozytywnie. Polecam. Ewelina :)

             ~Gość

             Przyłączam się do tej opini.Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia to wróżbici z najwyższej półki.Polecam i zyczę miłego dnia. M.Kwiatkowska- Mazowieckie

             ~Gość

             lepiej coś konkretnie wiedzieć. a swoją drogą powinnaś męża i ta pracownicę wystawić na powietrze... Ilona

             ~Gość

             Cześć! Jestem Julka. Miałam przyjemność być u tych wróżbitów i powiem Ci są
             wyjątkowo skuteczni.Masz rację w tym co piszesz.

             ~Gość

             Naczytałam się od początku na tym forum o różnych zawiłościach losu...

             Dużo do mnie dotarło... Gdy niespodziewanie zmarł mój ojciec, który mnie kiedyś samotnie wychowywał, bo mama wolała w przeszłości romanse... tęsknota za nim mnie wykańczała. Nie dociera do mnie że go już nie ma. Wróżby umożliwiające mi kontakt z tatą pomagają się z tym oswoić.... Wróżbici Małgorzata i Grzegorz są w dalekim Wrocławiu, ale warto się było do nich zwrócić, bo są mi bardzo pomocni w tej sprawie i nie tylko. Polecam ich i pozdrawiam wszystkich. Anita z Wiednia.

             ~Gość

             początkowo nic własnie nie docierało do mnie. było wówczas dopiero co po pogrzebie mojego męża.problemy mnie przerastały... mąż zmarl nagle. teraz mialam na glowie wszytko co w przeszlości on ogarniał najlepiej. Ci wróżbici z wrocławia p.małgorzata i p.grzegorz wielokrotnie mi pomagali, aż do mnie cos dotarło... ich cierpliwość i rzetelność przynosi dziś bardzo dobre wyniki. pozdrawiam.wdzięczna.Kamila:)

             ~Gość
             • Gość948:
             • początkowo nic własnie nie docierało do mnie. było wówczas dopiero co po pogrzebie mojego męża.problemy mnie przerastały... mąż zmarl nagle. teraz mialam na glowie wszytko co w przeszlości on ogarniał najlepiej. Ci wróżbici z wrocławia p.małgorzata i p.grzegorz wielokrotnie mi pomagali, aż do mnie cos dotarło... ich cierpliwość

             Witaj ! podobnie się czułem po wylewie żony. więc rozumiem jak Ci musiało być ciężko. Śmierć potrafi ... Byliśmy ze sobą ja i żona w zgodzie i miłości bardzo długo. Wróżbici pani Małgosia i pan Grzegorz ile razy zagoszczę we Wrocławiu i ich odwiedzę - kontaktują mnie z Joanną.To pomaga i cieszy że mogę czuć jej bliskość.Znowu wracają wspomnienia... Dziękuję i serdecznie i pozdrawiam. Czesław

             ~Gość

             Od pogrzebu kolegi z pracy minęło parę miesięcy. Znałem trochę jego tajemnice.za zycia, bo mi sie zwierzał. Ostatnio ciagle mi sie śnił dość dziwnie.Jakby mnie prosil żebym dopełnił to co on nie zdążył... Postanowiłem się poradzić u wróżbitów pani Małgorzaty i pana Grzegorza będąc przejazdem służbowo we Wrocławiu.. Co z tym fantem zrobić? Od pierwszej chwili mnie zadziwiali - opowiadali mi o tym co mnie dręczy i to dość szczególowo... Po tej ostatniej wizycie sprawdziłem czy rzeczywiście kolega ma dziecko któremu mógłbym pomóc. Sprawdzilo się... Nie wiedziałem za zycia kolegi, że to dziecko jest w mojej dalekiej rodzinie... To mi dopiero wyjawił jego duch z pomocą wróżb. Chodziło o pewną mężatkę... Za zycia jak widać nie miał odwagi... Dopiero teraz zrozumiałem jaką ogromną siłę mają wróżby u tych wróżbitów. Zwłaszcza z tamtą tajemniczą stroną życia... Pozdrawiam. Julian z Brzegu

             ~Gość

             doświadczyłam tego.
             warto u nich wróżyć.polecam.luiza

             ~Gość

             Wiele tajemnic pozornie zabierają ludzie do grobu... u mnie bylo tak ze niektóre sprawy ujrzały swiatło dzienne i to opiero po smierci pewnych osób. A wróżbici Małgorzata i Grzegorz w tym tylko dając senowne wskazówki wiele pomogli. Mają nieziemski kontakt z tamtą stroną... Nie raz czułem pozytywne ciarki... Warto było nie raz tam wróżyć. Polecam. Dariusz

             ~Gość

             podpowiedzieli mi jak sobie poradzić w klopotach zawodowych i jak przetrwać po śmierci partnerki itp.. . pozdrawiam Rozmowy w toku i wróżbitów Małgorzate i Grzegorza. Rajmund

             ~Gość

             witam. z tej strony jurek z warszawy.bylem u tych wróżbitów i w sumie wiele się sprawdziło. polecam.

             ~Gość
             • Gość851:
             • witam. z tej strony jurek z warszawy.bylem u tych wróżbitów i w sumie wiele się sprawdziło. polecam.

             Mi wróżbici Małgorzata i Grzegorz przepowiedzieli że nie mogę mieć dzieci, ale tylko przejściowo. Po wizytach u nich i leczeniu w kurorcie mam wreszcie realną nadzieję...Madzia:):):)

             ~Gość

             Mam podobnie i wiem co czujesz.Karol

             ~Gość
             • Gość851:
             • witam. z tej strony jurek z warszawy.bylem u tych wróżbitów i w sumie wiele się sprawdziło. polecam.

             kolejny raz jestemu tych samych wróżbitów i w ogole widzę to, że to jest konkretne rozwiązanie kłopotów właśnie w taki sensowny sposób.pozdrawiam anomim:) też jestem z warszawy:)

             ~Gość

             Babcia mi się sniła codziennie i bardzo niepokojąco. Gdy przypadkiem zobaczyłam to forum i obejrzałam ten odcinek Rozmów w toku to wiedziałam ze trzeba do nich pojechać. Trochę się bałam.Do Wrocławia do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza pojechałam i nie żałuję bo zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Dużo sie dowiedziałam. Warto było. Pozdrawiam i dziękuję. Michalinka z Kudowy

             ~Gość

             miałem 6 lat temu poważne kłopoty dosłownie na każdym kroku. gdy wróżka małgorzata i numerolog grzegorz zaczęli mi wróżyć to stopniowo odeszła odemnie ta zmora.... polecam i pozdrawiam.waldek

             ~Gość
             • Gość738:
             • miałem 6 lat temu poważne kłopoty dosłownie na każdym kroku. gdy wróżka małgorzata i numerolog grzegorz zaczęli mi wróżyć to stopniowo odeszła odemnie ta zmora.... polecam i pozdrawiam.waldek

             w ogóle jak oni wróżą to czlowiek wie klarownie naprawdę na czym stoi. patrycja

             ~Gość
             • Gość974:
             • w ogóle jak oni wróżą to czlowiek wie klarownie naprawdę na czym stoi. patrycja

             cześć pati:) fakt- masz rację.gdy ja miałam kłopoty z chłopakiem.argumenty jakie mi przedstawili wróżbici szybko się okazaly słuszne. to prawda jak coś mówia to tak jest teraz jestem z kimś innym fajnym i jest normalnie. pozdrawiam eliza

             ~Gość
             • Gość738:
             • miałem 6 lat temu poważne kłopoty dosłownie na każdym kroku. gdy wróżka małgorzata i numerolog grzegorz zaczęli mi wróżyć to stopniowo odeszła odemnie ta zmora.... polecam i pozdrawiam.waldek

             11 lat temu wróżby u Małgorzaty ostrzegły mnie przed tragedią. Teraz gdy wróży z Grzegorzem jest jeszcze ciekawiej.
             Pozdrawiam.
             Polecam. Tytus Warszawiak

             ~Gość
             • Gość738:
             • miałem 6 lat temu poważne kłopoty dosłownie na każdym kroku. gdy wróżka małgorzata i numerolog grzegorz zaczęli mi wróżyć to stopniowo odeszła odemnie ta zmora.... polecam i pozdrawiam.waldek

             Z tej strony Tadek z Wrocławia.Mi wróżą konkretnie od lat sa godni polecenia.Pozdrawiam

             ~Gość

             Oczyścili mi ponownie aurę - zaśmieconą codzienną rzeczywistością... Jasnowidzowie Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia pomagaja mi też w kontaktach z tamtą stroną po której zmarli czuwają ... odpędzaja w ten sposób odemnie pecha i zagrożenia...pozdrawiam - Rozmowy w Toku. Anonim z Warszawy

             ~Gość

             Została mi rozpacz...cztery lata temu Ci sami wróżbici przepowiedzieli mi wypadek śmiertelny syna. A ja mu jednak kupiłam kolejny szybki samochód. Dość precyzyjnie mi to przekazali, ale ja to potraktowałam niepoważnie. poprostu nie miałam odwagi mu tego powiedzieć. Katarzyna

             ~Gość
             • Gość531:
             • Została mi rozpacz...cztery lata temu Ci sami wróżbici przepowiedzieli mi wypadek śmiertelny syna. A ja mu jednak kupiłam kolejny szybki samochód. Dość precyzyjnie mi to przekazali, ale ja to potraktowałam niepoważnie. poprostu nie miałam odwagi mu tego powiedzieć. Katarzyna

             Witam pani Kasiu! Niektóre wydarzenia się dokonują czy to powiesz czy nie.... Mnie obśmiano, gdy mówiłam, że to czy owo wiem precyzyjnie z wróżb. Były dramaty, pogrzeby,rozwody, wypadek, intrygi itp.Wiele z tego mnie ominęło, bo uważnie po takich informacjach zwłaszcza od tych wróżbitów postępuję... fakt nie wszystko się da, ale są rzeczy wykonalne... Współczuję pani Katarzyno.Byłam kiedyś świadkiem właśnie podobnej historii. Dlatego rozumiem. Proszę się trzymać ! Pozdrawiam. Halina

             ~Gość
             • Gość531:
             • Została mi rozpacz...cztery lata temu Ci sami wróżbici przepowiedzieli mi wypadek śmiertelny syna. A ja mu jednak kupiłam kolejny szybki samochód. Dość precyzyjnie mi to przekazali, ale ja to potraktowałam niepoważnie. poprostu nie miałam odwagi mu tego powiedzieć. Katarzyna

             dużo mi wywróżyli zlych rzeczy. bo bylo jednak żle.ale na niektóre miałam jednak trochę wpływu. Polecam ich bo nie trują tylko mówią konkretnie co jest grane,,,wiesia

             ~Gość

             Dostałam turnus do Sanatorium. Po długim wyczekiwaniu na miejsce wreszcie znowu mogłam pojechać.Kiedyś regularnie podróżowałam z mężem. Ale gdy owdowiałam to zostały mi tylko wspomnienia... Byłam u wróżki Małgorzaty i u wróżbity Grzegorza i ponownie mi wywróżyli że poznam - przybliżę się do kogoś wartościowego na tym wyjeżdzie. Sprawdziło się. To mój dawny znajomy samotny obecnie tak jak ja.Jest szansa że z tego coś dobrego wyjdzie... Pozdrawiam Iza z Rabki

             ~Gość

             wakacje kiedyś mi przyniosły nową nadzieję... warto uwierzyć i warto u nich wróżyć :)

             ~Gość
             • Gość834:
             • wakacje kiedyś mi przyniosły nową nadzieję... warto uwierzyć i warto u nich wróżyć :)

             napewno są wszechstronni i konkretni. w rodzinie były kłopoty rozmaite... wróżbici malgorzata i grzegorz znależli sposób na przerwanie pewnych itryg... i w ten sposób ozdrowiała sytuacja i relacje... Miłego dnia.Lucynka

             ~Gość

             Oni są konkretnie skuteczni.polecam.marian

             ~Gość
             • Gość915:
             • napewno są wszechstronni i konkretni. w rodzinie były kłopoty rozmaite... wróżbici malgorzata i grzegorz znależli sposób na przerwanie pewnych itryg... i w ten sposób ozdrowiała sytuacja i relacje... Miłego dnia.Lucynka

             Wyczuli szybko pismo nosem... kolega z pracy chciał mnie wygryżć, ale mu sie dzięki ich podpowiedziom intrygować nie udało... dzięki piękne dla wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia.Jarek z Wałbrzycha:)

             ~Gość
             • Gość700:
             • Wyczuli szybko pismo nosem... kolega z pracy chciał mnie wygryżć, ale mu sie dzięki ich podpowiedziom intrygować nie udało... dzięki piękne dla wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia.Jarek z Wałbrzycha:)

             Moja wredna "przyjacióka "też zawczasu została nakryta na intrygach wlaśnie dzięki trafnym wróżbom. Jak mi to wywróżyli Małgorzata i Grzegorz to nie dowierzałam i jakiś czas byłam zła na nich . Ale szybko mi sie to wszystko sprawdziło... jolka ukradla mi męża i chciała zaszkodzić w pracy. dostała w porę nauczkę.... hanka

             ~Gość

             Dzięki ich sensownemu wróżeniu pogoniłam pasożyta i znalazłam na wczasach leczniczych w Kołobrzegu obecnego męża. Wreszcie ktoś kochany i porządny.Wróżby u Małgorzaty i Grzegorza we Wroclawiu są warte wszystkiego... Pozdrawiam 'TVN- ROZMOWY W TOKU.Wasza fanka - . Anna z bardzo daleka.520 km.Ale warto !

             ~Gość

             Witam z tej strony Irena z Bogatyni. Byłam jakiś czas temu u wróżki Małgorzaty i Wróżbity Grzegorza Będąc wtedy też przejazdem w Polsce tak jak teraz pomyślałam nie ma to jak nowy komplet energetycznych i mądrych podpowiedzi.Warto.Polecam.

             ~Gość

             Co jakis czas ich odwiedzam bo są kompetentni jak nikt. Józefa

             ~Gość
             • Gość390:
             • Co jakis czas ich odwiedzam bo są kompetentni jak nikt. Józefa

             Czytam regularnie to forum i towarzyszę nie raz koledze z pracy gdy idzie do wróżby. Przeważnie jak ma dołek z tęskonoty za zmarłą partnerką z którą był wiele lat. Byliśmy po pracy w kilku gabinetach. Ogólnie okej. Jednak Zbyszek ostatnio woli wróżby u Małgorzaty i Grzegorza, bo widzi nietuzinkowość i szybkie efekty. Dla mnie ta cała sytuacja i to co mi póżniej opowiada kolega to nowe doświadczenie i wiadomość gdzie mam iść jak mnie kłopoty dopadną.Pozdrawiam TVN- Barbara Oleśnica:)

             ~Gość

             jestem po seansie .Wróżbici małgorzata i grzegorz okazali się mistrzami w mojej sprawie.polecam i serdecznie pozdrawiam "Rozmowy w toku" ada

             ~Gość

             jestem pod wrażeniem tego odcinka i wróżb jakie mi zaserwowała para znakomitych wrocławskich wróżbitow małgorzata i grzegorz.dzięki i pozdrawiam Julia :):):):):)

             ~Gość

             Wypowiedzi internautów przypomniały mi że byłam w podobnej sytuacji. Krzysztof (komentarz z przed 18 godz.) ma rację mozna się zdziwić co potrafią zdziałać dobre wróżby a raczej profesjonalni wróżbici jakimi w moim odczuciu wielokrotnie okazali się wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wroclawia. Pomogli mi wyjśc absolutnie z ogromnych zagrożeń. Polecam i pozdrawiam.Klara

             ~Gość

             Na początku niedowierzałem i bylem wściekły że potrzebuję takiej pomocy.Spełnili moje oczekiwania jednak Ci wróżbici 2 lata temu. Pogodziłem się z rodziną i ze wspólnikiem w interesach, Zgodnie z tym co mi wywróżyli Malgorzata i Grzegorz - zmieniłem podejście do wszystkiego... A to pomogło zmienić na lepsze mój los.Jak tylko jestem we Wrocławiu to nich pędzę.Opolanin

             ~Gość

             ja w to nie wierze.

             ~Gość

             ale masz gościu problem... ja chodzę tam od lat i lepiej mi w codziennym życiu.Wszystko sie sprawdza i tyle. znajomym tez sie poprawwilło.M

             ~Gość

             Też byłam pełna wątpliwości do chwili gdy mi powróżyli. Stopniowo się sprawdza to co mi wywróżyli. no i trochę trzeba sie postarać pomóc szczęściu, gdy sie ma takie dobre podpowiedzi. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz mają konkretne podejście do każdego problemu.Warto.Edytka

             ~Gość

             a ja tam chodze i moje koleżanki też. wierzymy, bo sprawdza się i to jest najważniejsze.ala

             ~Gość

             Wiara czyni ... Przekonałem się... Nie czekaj, aż ci się pogłębią problemy - jak swego czasu Mi. Każda sensowna pomoc jest dobra... W ostatniej chwili dałem radę, bo wróżbici Małgorzata i Grzegorz znali konkretne rozwiązania.. .Mój Adwokat też ! Sobiesław z Warszawy

             ~Gość

             nie pękaj masz cykora co uslyszysz... powiedz coś dopiero jak sprawdzisz na miejscu.ja wierzę i polecam ich bo tam od lat chodzę.karola

             ~Gość

             Witam z tej strony Krzysztof z Krakowa. Kiedyś pesymista... Wszechstronne wróżby Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia okazały się jednak dużym pozytywnym zaskoczeniem. Te cenne informacje od wróżbitów - w tym również podpowiedzi od zmarłych wybawiły mnie z wielu kłopotów. "Rozmowy w toku" mnie naprowadziły na takie rozwiązania, a także wpisy internautów i dobre zasłużone opinie znajomych. absolutnie Warto. Dziękuję i pozdrawiam. Krzysztof z Krakowa

             ~Gość

             Moja córka ma poważne kłopoty w małżeńswie i w pracy. Powiedziałam jej to rok temu. Obśmiała fakt, że mi to powiedzieli wróżbici. Teraz jest tak dokładnie jak wtedy wywróżyli Małgorzata i Grzegorz. Tak naprawdę byłam u nich wtedy we Wroclawiu, bo zależało mi na wróżbie na zmarłego męża i to on właśnie sygnalizował mi klopoty córki...Taki seans to niepowtarzalna okazja do poukładania sobie wielu spraw... Pozdrawam Rozmowy w toku. Mirka z Niemczy

             ~Gość

             Doradzali mojej sąsiadce skutecznie .Pojechała tam pod moim wplywem, bo ja tam ją wysylałam..Sąsiadce wszystko sie sprawdzilo co najgorsze też, ale nic nie zrobiła chociaż jej na tacy podali rozwiązania.Teraz truje mi ze jej się zle dzieje i szuka zaczepki... i Po co takiej zołzie pomagać??? Mi do dziś co podpowiedzą to jest wartościowe i mam lepiej. A sasiadka myślała że nic nie zrobi i jakos będzie.Anielka

             ~Gość

             Przeczuwałam kłopoty w związku. Mąż jednak od pewnego czasu zachowywał się inaczej...ma inne upodobania... Przypomniałam sobie z przed lat wróżbę ktorą ostrzegawczo mi przekazano na seansie w gabinecie "Małgorzata" we Wrocławiu. Lata minęły dzialo się dużo... Myslałam że kłopoty małżeńskie mnie ominą. Sprawdzło się i to najgorsze... Teraz moje problemy rowiązuja p.Małgorzata w parze z panem Grzegorzem. Bez nich bym zginęła... Dużo się zgadza natychmiast. Zmarli otworzyli mi dzięki wróżbitom oczy na wiele spraw...Pozdrawiam! Edyta

             ~Gość

             rodzice nie żyja kilka lat. ciężko mi się z tym pogodzić.wróżbici małgorzata i grzegorz potrafią mnie naprowadzić na nich... jestem blisko mamy i taty- wtedy czuje ich opieke.Ela

             ~Gość
             • Gość591:
             • rodzice nie żyja kilka lat. ciężko mi się z tym pogodzić.wróżbici małgorzata i grzegorz potrafią mnie naprowadzić na nich... jestem blisko mamy i taty- wtedy czuje ich opieke.Ela

             elu oni pomagają mi na odleglość, bo jestem teraz daleko. tęsknie za mamą.jak do nich niedlugo przyjadę to powróżą mi osobiście.zawsze to więcej.... przekonałam sie kilka razywarto! iga

             ~Gość
             • Gość591:
             • rodzice nie żyja kilka lat. ciężko mi się z tym pogodzić.wróżbici małgorzata i grzegorz potrafią mnie naprowadzić na nich... jestem blisko mamy i taty- wtedy czuje ich opieke.Ela

             jestem w kontakcie z bliskimi zmarłymi, bo Ci wróżbici mi to ułatwiają. polecam ich.Mila

             ~Gość
             • Gość334:
             • elu oni pomagają mi na odleglość, bo jestem teraz daleko. tęsknie za mamą.jak do nich niedlugo przyjadę to powróżą mi osobiście.zawsze to więcej.... przekonałam sie kilka razywarto! iga

             Jestem niepełnosprawny. Pani Małgorzata i Pan Grzegorz wróżą mi od lat wyjątkowo na odleglość.Jak tylko daję rade pojechać jednak z pomocą bliskich to chętnie bywam we Wroclawiu u nich wówczas osobiście.Pomagają mi pokonywać tęsknotę za zmarłymi rodzicami którzy zginęli w wypadku z ktorego ja ocalałem. Pozdrawiam.Marek

             ~Gość

             dokładnie natrafilem na podobne nieporozumienia małżenskie... kiedys mi to wywrózyli, ale to że żona woli nagle co innego... niedocierało to do mnie dlugo.wiem teraz jedno ze jak pani małgosia w parze z panem grzegorzem jednak cos mówią to mówia. nieraz bardzo bolesnie... wole jednak kazda prawde... ostrzegali mnie wróżbici przed slubem ze to będzie związek - klęska...i tak niestety jest. witek

             ~Gość

             Nachodziły mnie złe przeczucia... Od śmierci dziadka co mi się przyśniło to tak się działo ... Złe czy dobre sytuacje, ale jak sie przyśniło to tak było.Gdy zaczęłam się kontaktować z dziadkiem na seansach we Wrocławiu u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza zrozumiałam że dziadek pragnie mi coś ważnego powiedzieć, ale z tamtego wymiaru. Dzięki tym seansom wyjawiono mi tajemnicę rodzinną a niepokojące sny i wydarzenia wreszcie ustają stopniowo... Ania

             ~Gość

             mam podobnie... ale brak mi sił na pójście do wróżki.może jednak po jakimś czasie pojde znowu do tych wróżbitow,boje sie co uslysze.wiem że będa konkretni.kolezanka jest u nich ja jeszcze sę wacham czy to udzwignę.nina

             ~Gość

             Miałam kłopoty w moim wieloletnim związku i w firmie. Pomogly mi wróżby Małgorzaty i Grzegorza.Jezdzę tam do Wroclawia na groby bliskich i przy okazji tak jak dzis zobaczyć co dale wywróżą mi j... jest lepiej. Polecam .Amelka

             ~Gość

             Tonęłam w problemach i w rozpaczy. Ogólnie teraz czuję sie lepiej po wróżbach u nich. Wszystko idzie lepiej ... Czuję po seansach u nich że przybywa mi energii i ogólnie sily do zycia.Małgorzata i Grzegorz mają niespotykaną siłę jak dla mnie i gromna wiedzę..Chętnie jeżdzę do Wroclawia, bo wracam pełna humoru i wigoru.Pozdrawiam ! Wanda.

             ~Gość

             z podobnej opresji wyciągnęli mnie ci wróżbici.dzięki.madzia

             ~Gość

             Powiedzenie kto się ogrodzi to odchodzi ... to się z niczego nie wzięło... Mój znajomy zapracowywał się przesadnie bo chiał za wszelką cenę wyglądać... na nic nie zważał. Rodzina i najbliższe toczenie musiało dzień i noc świątek piatek niedzielę żyć w remontach i bałaganie i awanturach nie raz pijackich. Duma go rozpierała...Ciągle się z wszystkimi kłócił na różne bzdurne tematy. W końcu jego serce nie wytrzymało i znajomy nagle odszedł.Jego żona wcześniej kradkiem korzystala zwróżb właśnie u Małgorzaty i Grzegorza we Wroclawiu, jeżdziła tam służbowo. Ponieważ jej mąż za życia żył czym innym to ona korzystała życia i podczas tych podróży służbowo go zdradzała... Myślę że taka sytuacja dobrze zaobserwowana może dać do myslenia jak życie może wymykać się niepostrzeżenie... kazdemu inaczej... Pozdrawiam.Nina z Nysy

             ~Gość

             W podobnej sytuacji znazł się mój kuzyn i koleżanka.Wróżby konkretnie w tym wypadku otworzyły oczy na to co jest ważne teraz i już dla tych dwojga. Kazde z osobna próbowało sie usamodzielnić... Ela

             ~Gość

             Nino ! nic dodać nic ująć... masz racje. to tak jak u nas w Świdnicy,majka

             ~Gość

             Obsewuję od roku podobny cyrk w mojej rodzinie. Może jak krewni po przeczytaniu tego co tu napisali internauci w szczególności p.Nina.To się ockną to ...?????? Maria

             ~Gość

             Dobry wieczór:) Z tej strony Renata z Wałbrzycha. Chciałabym wyrazić moje odczucia. Po obejrzeniu "Rozmów w toku" - tego odcinka ja i znajomi zauważyliśmy że ten odcinek pani Ewie Drzyżdze- prowadzącej wyszedł wyjątkowo dobrze - pokazowo. Sam pomysł zaproszenia takich niezwylych gości był niesamowity. Ostatecznie najskutecznieszymi medium w moich sprawach do dziś są wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia. Poprostu to co mówią pokrywa się z prawdą - może nie zawsze odrazu, bo wiele spraw wymaga czasu... Jednak przeważnie zawsze jest skutek pozytywny. Wróżbici potrafią przyjażnie i fantastycznie porozumiewać się ze zmarłymi. Duchy im poprostu sprzyjają... Dzięki temu i mi póżniej podpowiadają ... Pozdrawiam Renata

             ~Gość

             Po śmierci naszego syna wizyty u pary tych wyjątkowych wróżbitów we Wrocławiu okazały się konieczne. Mąż i ja nie mogliśmy znieść tego cierpienia rozłąki na którą nigdy nie byliśmy przygotowani... Po roku wizyt o różnych porach zaczęliśmy wracać do jako takiej równiwagi. Nadal nam pomagaja wróżby. Dziękujemy pozdrawiamy.Maciej i Daniela z Wrocławia

             ~Gość

             Witajcie! Smierć bliskich nieodwracalnie burzy to co wydawałoby się nienaruszalne... Przechodzę od lat to co wy i też łapię się każdej okazji... Jeśli chociaż przez chwilę mam kontakt na seansie u p.Małgosi i u p.Grzegorza - z bliskimi którzy odeszli, ale są w moim sercu to mi jest póżniej lzej, bo oni tam u góry szybciej wiedzą co tu nastąpi...Pozdrawiam.Beata

             ~Gość
             • Gość218:
             • Witajcie! Smierć bliskich nieodwracalnie burzy to co wydawałoby się nienaruszalne... Przechodzę od lat to co wy i też łapię się każdej okazji... Jeśli chociaż przez chwilę mam kontakt na seansie u p.Małgosi i u p.Grzegorza - z bliskimi którzy odeszli, ale są w moim sercu to mi jest póżniej lzej, bo oni tam u góry szybciej wiedzą

             Przedłużanie tej chwili było do czasu w moim przypadku,. Gdy owdowiałem i w tym samym czasie odeszli inni bliscy ... Cierpiałem.To było z dużą siłą o czasu. W końcu dotarło do mnie że odeszli bezpowrotnie... Zycie toczy się dalej... Z wróżb czasem też korzystam, ale z innym nastawieniem... Pozdrawiam.Bogdan

             ~Gość
             • Gość960:
             • Przedłużanie tej chwili było do czasu w moim przypadku,. Gdy owdowiałem i w tym samym czasie odeszli inni bliscy ... Cierpiałem.To było z dużą siłą o czasu. W końcu dotarło do mnie że odeszli bezpowrotnie... Zycie toczy się dalej... Z wróżb czasem też korzystam, ale z innym nastawieniem... Pozdrawiam.Bogdan

             fakt wszystko trwa do czasu... miałam doła 2 lata choć żałoba trwać powinna krócej... u mnie było inaczej. dziś jest spokojniej.zdzisia

             ~Gość
             • Gość498:
             • fakt wszystko trwa do czasu... miałam doła 2 lata choć żałoba trwać powinna krócej... u mnie było inaczej. dziś jest spokojniej.zdzisia

             dochodzilem do siebie po śmierci siostry długo. sesje na wróżbach niewątpliwie były mi pomocne,bo wróżbici małgorzata i grzegorz z wroclawia są unikatem w tej dziedzinie. w moim odczuciu nadal są mi i wielu innym pomocni... polecam i pozdrawiam.Krystian z Lęborka

             ~Gość
             • Gość218:
             • Witajcie! Smierć bliskich nieodwracalnie burzy to co wydawałoby się nienaruszalne... Przechodzę od lat to co wy i też łapię się każdej okazji... Jeśli chociaż przez chwilę mam kontakt na seansie u p.Małgosi i u p.Grzegorza - z bliskimi którzy odeszli, ale są w moim sercu to mi jest póżniej lzej, bo oni tam u góry szybciej wiedzą

             pamięć jest bardzo ważna o bliskich.ewa

             ~Gość

             Gdy pierwszy raz byłam u pani Małgorzaty i u pana Grzegorza to określili mi jaki jest mój obecny stan. Ułatwiło mi to przetrwanie w tak trudnych chwilach... Czyli wiedziałam jak sobie poradzę po śmierci partnera. Dopiero po 2 latach zaczęło się dziać więcej. Ile razy odwiedzę Wrocław to do nich zachodzę po dalszą porcję wiedzy na temat mojego losu i po wzmocnienie energii. Pozdrawiam przebojowe i zawsze na czasie "Rozmowy w toku" .Daniela z Niemiec

             ~Gość

             Takie kontakty u nich rzeczywiście są potrzebne i pomocne.Bo, gdy człowiek jest na rozdrożu dróg to .... Pozdrawiam i dziękuję za popmocne wróżby.Lucyna

             ~Gość

             Jak już wszystko napewno zawiodlo to byłam w przymusie jechać do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza do Wrocławia. Po obejrzeniu tego odcinka kiedyś myślałam że to zabawa... Na miejscu we Wrocławiu szybko zmienilam poglądy na pozytywniejsze. Żałowałam tylko że tak póżno do nich dotarłam, bo zaraz po waszym programie gdym tam była uratowała bym bardzo dużo... Polecam ich skuteczność i pozdrawiam Basia z Kamiennej góry

             ~Gość
             • Gość716:
             • Bylismy w podobnej sytuacji.... z czasem dotarlo jakie to nie konfortowe... wiesz co masz zrobić i do kogo iść i głupio kombinowaliśmy... teraz po wizytach we wroclawskim gabinecie wrżb Małgorzata i Grzegorz wszystko wraca do normalności.Polecamy. bartek i krysia

             To prawda co piszecie. pani krysiu i panie bartku. jak sie szybko znajoma zdecydowala na seans w gabinecie wróżb u pani malgosi i u pana grzesia to szybko zrozumiala ze ma w domu zero... udawał zakochanego a po cichu wszystko wynosil do kochanki.dzis jest po rozwodzie i wie co jest grane... natalia

             ~Gość

             Bylismy w podobnej sytuacji.... z czasem dotarlo jakie to nie konfortowe... wiesz co masz zrobić i do kogo iść i głupio kombinowaliśmy... teraz po wizytach we wroclawskim gabinecie wrżb Małgorzata i Grzegorz wszystko wraca do normalności.Polecamy. bartek i krysia

             ~Gość

             tam wróżby pomagają iść póżniej do przodu...Warto. Anna

             ~Gość
             • Gość558:
             • tam wróżby pomagają iść póżniej do przodu...Warto. Anna

             to oczywiste po to są .adam

             ~Gość
             • Gość351:
             • to oczywiste po to są .adam

             masz rację dobry doradzca to coś... ja swego czasu zasiegalam również porad we wroclawiu u wróżbitów malgorzaty i grzegorza i dzis widzę ze warto. bo ich pomoc jest dalekosiężna ........................................... milego dnia klaudia

             ~Gość
             • Gość558:
             • tam wróżby pomagają iść póżniej do przodu...Warto. Anna

             dla mnie to ciekawostka.ada

             ~Gość
             • Gość611:
             • masz rację dobry doradzca to coś... ja swego czasu zasiegalam również porad we wroclawiu u wróżbitów malgorzaty i grzegorza i dzis widzę ze warto. bo ich pomoc jest dalekosiężna ........................................... milego dnia klaudia

             U mnie to zadzialałobardzo skutecznie ale po jakims czasie.Magda

             ~Gość
             • Gość998:
             • U mnie to zadzialałobardzo skutecznie ale po jakims czasie.Magda

             Ja mialem efekty na początku srednie a dalej poszło wszystko z rozmachem... polecam ich kazik

             ~Gość

             Kiedyś boleśnie przeżyłam rozwód. Niedawno po latach gdy dzieci trochę podrosły.- mieszkają daleko. Pomyślałam, że może czas pomyśleć o sobie zaczęłam sympatyzować z kolegą z pracy, który jest wdowcem. Poszłam po poradę do wróżbitów p.Małgorzaty i p.Grzegorza żeby tak jak kiedyś ustalić czy w coś nie wdepnę... ciężko mi się na sercu zrobiło bo jak widać nie mam szczęścia do facetów. Waldek okazał się człowiekiem któremu jest potrzebna gosposia. Do innych celów ma wycieczki na panienki... Jak mi wywróżyli tak się szybko mogłam przekonać że tak jest. On się z tym nie kryje i twierdzi że tak chce żyć.Czyli znowu jesteśmy znajomymi. Kiedyś gdy byłam po rozwodzie p.Małgosia wywróżyła mi że tęskni za mną moja pierwsza miłość Alek , ale nie miałam odwagi wówczas na daleką przeprowadzkę. Za bardzo wtedy cierpiałam po rozwodzie. Nic z tego już nie będzie bo On właśnie zmarł. Wiem od jego rodziny że ciągle na mnie czekał... teraz widzę że szczęście przeszło mi przez palce... Szkoda. Agnieszka w rozpaczy.

             ~Gość

             myślę ze takie forum - kącik zwierzeń ma swój urok... magda

             ~Gość
             • Gość547:
             • myślę ze takie forum - kącik zwierzeń ma swój urok... magda

             Nie raz bezsennośc była z powodu zmartwien.Wtedy opisuję tu jak mi sie zyje po śmierci rodziców i męża. Poprostu muszę gdzieś opowiedzieć co mnie boli i się wypłakac.Wróżby polecam jak inni tu, bo warto! Opolanka

             ~Gość
             • Gość547:
             • myślę ze takie forum - kącik zwierzeń ma swój urok... magda

             pomaga w myśleniu jak się nie uwikłać... pozdrawiam.Czesia

             ~Gość
             • Gość547:
             • myślę ze takie forum - kącik zwierzeń ma swój urok... magda

             jest bardzo pomocne.pozwala zrozumieć innych.ala

             ~Gość

             Za życia mama z ojcem żyli jak przysłowiowy pies z kotem. Mama zmarła niespodziewanie. I choć miałam różne wcześniej przeczucia i od wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza dowiedziałam się że ojciec będzie skołowany jak mamy zabraknie to nie dowierzałam w ogóle w taką sytuację. Liczyło się tylko że są zemną.Teraz jest inaczej i ciężko, gdy mamy już nie ma.... Tata teraz dopiero żałuje że się ciągle kłócili.Pomagają mi przejść przez to wróżbici i psycholog.Dziękuję pozdrawiam.Hania

             ~Gość

             To że Ci jest ciężko to zrozumiałe... Wytrwaj, bo warto. pozdrawiam. Maciek

             ~Gość

             Od chwili śmierci brata bliżniaka często goszczę we Wrocławiu u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Dzięki tym cennym seansom jestem z nim w koniecznym dla mnie kontakcie... Musimy się nadal naradzać w biznesie i w ogóle...Dziękuję i pozdrawiam Mariusz z Legnicy

             ~Gość

             Witam serdecznie! Z tej strony Emilka z Canady. Twoja wypowiedz mnie wzruszyła i zachęciła do zwierzeń.Niedawno zmarła moja siostra bliżniaczka.Też korzystam z pomocy tych niezwykłych wróżbitów bo mi to pomaga i mam przez chwilę wrażenie ze znowu jesteśmy razem ja i siostra. Byłyśmy przyjaciółkami. Brak mi jej i dlatego rozumiem Mariusz co przeżywasz i jakie to ważne. pozdrawiam.Emilka

             ~Gość

             Nadeszła nieodwołalnie taka chwila ze musiałam odwiedzić ponownie wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza we Wrocławiu- Polska. Problemy po smierci męża się tak w każdej sprawie nawarstwiły ze tylko Oni mogli mi pomóc .W wielu sprawach zdążyłam na ostatni dzwonek...kontak z tamtym wymiarem gdzie jest mój mąź był niezbędny i bardzo szybko skuteczny.Polecam. te wróżby. Sylwia

             ~Gość

             Zmarli bardzo pomagaja jak do tego zabierają sie Ci wróżbici.Wiem to bo tak podchodzę do tego jak ty Sylwio.pozdrawiam Mira

             ~Gość
             • Gość887:
             • Zmarli bardzo pomagaja jak do tego zabierają sie Ci wróżbici.Wiem to bo tak podchodzę do tego jak ty Sylwio.pozdrawiam Mira

             w kłopotach od lat tam zasięgam informacji. na seansie u nich wróżby zaskakują i zawsze jest ciekawie i inaczej.polecam.janek

             ~Gość

             Witaj Sylwio! Zawsze mój mąż jak żył odpowiadał za sprawy finansowe... Gdy go zabrakło kompletnie się pogubiłam... Wróżby u p.Małgorzaty i u p.Grzegorza wyratowaly mnie z nie jednej klęski...Tanio nie jest i daleko mam do Wroclawia, ale warto bo widzę że nie ugrzęznę w biedzie dzięki nim... No i dobija mnie ta samotność przerażajaca, ale to widać dopiero gdy ktoś nagle odejdzie... Renata z Opolskiego

             ~Gość
             • Gość887:
             • Zmarli bardzo pomagaja jak do tego zabierają sie Ci wróżbici.Wiem to bo tak podchodzę do tego jak ty Sylwio.pozdrawiam Mira

             Moje dziecko za którym piekielnie tęsknię zanim zmarło żyło w lęku z powodu autyzmu i nie tylko... Aktualnie mam z nim inny kontakt, gdy wróżby są na zmarłych u Małgorzaty i Grzegorza. dowiaduję się bardzo dużo od Jasia. Łatwiej mi wytrzymać tęsknotę za nim w ten sposób.Pozdrawiam.Stasia

             ~Gość
             • Gość483:
             • Moje dziecko za którym piekielnie tęsknię zanim zmarło żyło w lęku z powodu autyzmu i nie tylko... Aktualnie mam z nim inny kontakt, gdy wróżby są na zmarłych u Małgorzaty i Grzegorza. dowiaduję się bardzo dużo od Jasia. Łatwiej mi wytrzymać tęsknotę za nim w ten sposób.Pozdrawiam.Stasia

             witaj! jestem z tobą:) mam taka samą sytuację.Pozdrawiam.Bernard

             ~Gość

             Miałam poważne ostrzeżenia od pary wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Na chwile o tym jednak zapomniałam. Po przyjezdzie z Wrocławia do rodzinnej Warszawy. Zaczęlo się duzo dziać... A to upadłam nieszczęśliwie i skonczyłam u lekarza.Dość szybko próbowano mnie okraść ale i tego uniknęłam... mialam małą stłuczkę i nieporozumienia w pracy i w domu.Wszystko to wczesniej mi wywróżono. Dodatkowo ciagle, gdy to wszystko się działo ciągle sniła mi się babcia którą mało znałam. Tym bardziej niedowierzałam na początku w niektóre przepowiednie Małgorzaty i Grzegorza. Myliłam się, bo to że czułam obecność ducha babci też się dokonało... Czułam że babcia jest tym dobrym czuwającym duchem... Tak jak mi kiedyś mowili ci wróżbici. Jednak coś w tym jest.Sama tego doświadczyłam. Polecam.Anita

             ~Gość

             ja po kontaktowaniu się w czasie seansu ze zmarlymi i po ich podpowiedziach - poprostu czuję się bezpieczniej w haosie jaki panuje tutaj ... marek

             ~Gość

             Anito napewno cos w tym jest bo po kontach na seansie u tych konkretnie wróżbitów z moimi rodzicami - zawsze wszystko mi idzie lepiej...Leon

             ~Gość
             • Gość579:
             • ja po kontaktowaniu się w czasie seansu ze zmarlymi i po ich podpowiedziach - poprostu czuję się bezpieczniej w haosie jaki panuje tutaj ... marek

             czlowiek łapie sie czego może... A czasy są niepewne...janusz

             ~Gość
             • Gość246:
             • czlowiek łapie sie czego może... A czasy są niepewne...janusz

             korzystam z wróżb jak muszę.takie czasy...ala

             ~Gość
             • Gość579:
             • ja po kontaktowaniu się w czasie seansu ze zmarlymi i po ich podpowiedziach - poprostu czuję się bezpieczniej w haosie jaki panuje tutaj ... marek

             haos tych czasów podsuwa takie rozwiązania.mi to pomaga.lilka

             ~Gość

             Wróżbici Małgorzata i Grzegorz są wyjątkowi. Miod lat pomaga z ich pomocą mama i przyjaciółka.Poprostu wieści z tamtej strony są wiarygodne i szybciej... Violeta

             ~Gość

             ja korzystalam z full seansu u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza gdy byłam we Wroclawiu na chwilę. Gdy mi zdjęli pecha - uroki... wszystko poszlo do przodu...Pozdrawiam Zenia.

             ~Gość

             Byłam obecna przy wróżbach, gdy u Małgorzaty i Grzegorza we Wrocławiu o pomoc prosiła moja znajoma. Rzeczywiście Oni potrafili ją bardzo wszechstronnie nakierować... Po smiertelnym wypadku męża i siostry moja znajoma nie miała siły sama jechać do nich i zmierzyć się z tym co usłyszy.Dziś gdy trochę ochłonęłyśmy widzimy ze ta pomoc była konieczna... Naprawdę warto im szybko powierzać swoje sprawy. Pozdrawiam. Regina ze Szczecina:)

             ~Gość

             Nie wiem jak to działa... ale sprawdziłem i widzę ze wróżą nietypowo i pomaga to wyjść na prostą. polecam tych wróżbitow. adam

             ~Gość
             • Gość919:
             • Nie wiem jak to działa... ale sprawdziłem i widzę ze wróżą nietypowo i pomaga to wyjść na prostą. polecam tych wróżbitow. adam

             Adamie z tej strony jola:) bylam tam kilka razy i widze ze ich broni rzetelność i poprostu wiedza tajemnie niepowtarzalna...Małgorzata i Grzegorz z Wroclawia to wróżbici z najwyższej półki.Pozdrawiam jola z Mediolanu na chwilkę we Wrocławiu:)

             ~Gość
             • Gość919:
             • Nie wiem jak to działa... ale sprawdziłem i widzę ze wróżą nietypowo i pomaga to wyjść na prostą. polecam tych wróżbitow. adam

             ciekawie i nietuzinkowo a co najważniejsze sa skuteczni... ela

             ~Gość

             Duchy zmarłych mnie ostatnio nachodziły często nawet w dzień. Pomyślalam ze to dziwne.Nic podobnego. To prawda! Nikomu nic nie mówiłam i postanowiłam zobaczyć jak się zachowa rodzina jak przyjedzie na trochę do mnie jak zwykle na wakacje.Tak się stało jak mi przepowiadała kiedys uważnie para wrocławskich wróżbitów Małgorzata i Grzegorz. Rodzina rzeczywiście poczuła sie tak u mnie w domu jak ja. Modlilismy się, ale to było za mało.W koncu wróżbici nawiazali znowu kontakt ze zmarłymi i teraz już wiemy że trzeba zmienic podejście do wielu spraw dla naszego dalszego bezpiecznego zycia w każdej swerze przyszłych zdarzeń... Pozdrawiam.Viktoria

             ~Gość

             identycznie jest w mojej rodzinie i u znajomych. podpowiedzi zmarłych co zrobic z tą sytuacją uzyskuje w gabinecie wróżb małgorzaty i grzegorza we wroclawiu.są skuteczni.pozdrawiam i dziękuje pomyslodawcy tego odcinka.. magda k.

             ~Gość

             Mieliśmy z żoną różne kłopoty a najbardziej trudności w sprawach biznesowych.interesy pozornie szły jako tako, ale to nie mialo być to... Małgorzata i Grzegorz wywróżyli nam wyjście z tej matni. Udalo sie. I idzie wreszcie ku lepszemu. Dzięki za to..Norbert i Ania Pozdrawiaja "Rozmowy w toku"

             ~Gość
             • Gość172:
             • identycznie jest w mojej rodzinie i u znajomych. podpowiedzi zmarłych co zrobic z tą sytuacją uzyskuje w gabinecie wróżb małgorzaty i grzegorza we wroclawiu.są skuteczni.pozdrawiam i dziękuje pomyslodawcy tego odcinka.. magda k.

             popieram.warto! ada

             ~Gość

             Mnie dopadły różne kłopoty, bo mąż na starość zgłupiał... Kombinuje bezmyślnie z rozwodem... 7 lat temu byłam w gabinecie wróżb Małgorzata i Grzegorz we Wrocławiu na ul.E.Stein14. Gdy uslyszałam te wieści o rozwodzie oniemiiałam i obśmiewałam ten fakt. W koncu się dokonalo wszystko co mi wywróżyli, bo ja raczej myślałam, że albo mnie to nie dotyczy albo że jakoś tam będzie...No i jest tylko jakoś... Wylałam morze łez, bo życie mam poprzewracane nieodwołalnie... Rodzice którzy już teraz nie żyją też mnie przestrzegali wówczas przed nie lekceważeniem takich ostrzeżeń... Jedno do mnie dotarło realnych znaków i podpowiedzi miałam aż nadto - i co z tego? Głupio się teraz czuję,bo mało tu mozna teraz jeszcze zrobić...Piszę tu ku przestrodze o sobie - dla innych,bo może będą bardziej czujniejsi. Pozdrawiam Wanda z Warszawy

             ~Gość

             Muszę się tu szczerze wygadać. Dziękuję "Rozmowom w toku" za taką możliowość. Mojej znajomej wróżbici przepowiadali subtelnie smierć rodzicow, aby po trochu ją przygotować na tę trudną sytuację... To trudna niewdzięczna jak teraz widzę rola... Mimo że rodzice znajomej byli po 80 roku życia. Dała radę... Mogla wiele za ich zycia zrobic pod wpływem rad tych wróżbitów i prawnika. Prawnie wiele na czas załatwiła, bo ja ukierunkowywali w tym zakresie również Małgorzata i Grzegorz i jej bardzo pomogli. Dorobek życia nie przepadł... Byłam tego świadkiem.. Rodzice jej zmarli bo taka jest kolej rzeczy... A znajoma teraz szuka dziury w calym, że jednak zmarli. Po co ktoś taki prosi o wróżby? Po co idzie do prawnika? lub mnie prosila o wsparcie... itd.Stało się to wszystko! - To jedno... Osiagnęła jednak cel i jęczy, ale to że w trudnych chwilach za zycia rodziców miała pomoc ...tego nie widzi. Nie pierze teraz z rodziną w Sądach brudów... Rozumiem smutek bo straciła bliskie osoby. Ale najciężej być wdzięcznym jak widać... Pozdrawiam. Joanna. Wrocławskie

             ~Gość

             Wiele osób się tu odważyło na szczere wypowiedzi. Bylam u wrocławskich wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Powiedzieli bardzo dużo i pomogli sensownie oswoić się z tą nietypową sytucją.... Dopisuję się i ja, bo moje przeżycia po śmierci bliskiej osoby też są podobne... Nie daja spać... przywołują wspomnienia... a duchy w ogóle zmarłych mi bliskich dają odczuć swoją obecność w pobliżu. Zwłaszcza teraz.W nocy oglądam stare fotografie aby przywołać różne wspomnienia... Chcę jak najdłużej o nich pamiętać... Pozdrawiam.Wiesia

             ~Gość

             mam podobne podejście do tej chwili... a potem się dobrze odsypia...klaudia

             ~Gość

             W czasie słuzbowej podróży we Wrocławiu postanowiłam odwiedzić wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza. Nie zawiodlam się. Powiedzieli mi bardzo dużo o moich sprawach... Oraz wskazali mi jak ominąć różne zagrozenia...To działa na lepszą przyszłość... Naprawdę warto było. Pozdrawiam "Rozmowy w toku" dzięki którym tam trafilam. Iga z Krakowa

             ~Gość

             Witam jestem z okolic Krakowa, Miałem wartościowe spotkania z wróżbitami p.Małgorzatą i p.Grzegorzem z Wrocławia.Pomogli mi wyjaśnić różne sprawy w tym skontaktowali mnie ze zmarłą tragicznie żoną.Dzięki temu wiele wyjaśniłem i jestem w dobrym punkcie w wielu sprawach.Pozdrawiam ! Kazik

             ~Gość

             Artur mial wypadek na motorze.Życie bylo jeszce przed nim.Teraz gdy tylko moge korzystam z porad we Wroclawskim gabinecie Malgorzata i Grzegorz,bo przy tej okazji wiem co tam u góry porabia mój syn. polecam.Kasia

             ~Gość

             podobnie bylo w mojej rodzinie.... bartek

             ~Gość

             Wróżby przepowiadane przez Grzegorza i Małgorzatę z Wrocławskiego śródmieścia po jakimś czasie zadziałały.... Bardzo konkretnie wszystko mknie z rozmachem w biznesie... Warto! Nina i Jerzyk

             ~Gość
             • Gość618:
             • Wróżby przepowiadane przez Grzegorza i Małgorzatę z Wrocławskiego śródmieścia po jakimś czasie zadziałały.... Bardzo konkretnie wszystko mknie z rozmachem w biznesie... Warto! Nina i Jerzyk

             początkowo( 2 lata temu)po wróżbach u nich nie wiele się nie działo. Ale po miesiącu ruszyło ... i tak jest do dziś wszystko idzie szybciej i konkretniej. polecam wizyty u malgorzaty i grzegorza.pozdrawiam. mery

             ~Gość
             • Gość421:
             • początkowo( 2 lata temu)po wróżbach u nich nie wiele się nie działo. Ale po miesiącu ruszyło ... i tak jest do dziś wszystko idzie szybciej i konkretniej. polecam wizyty u malgorzaty i grzegorza.pozdrawiam. mery

             Niektóre problemy dopiero po czasie się pomniejszyły. bo to co sie nagromadzilo latami nie mogło przecież zniknąć od pierszej chwili po wizycie na wróżbach. Małgorzata i Grzegorz wielokrotnie mnie ratowali z opresji zanim nastąpiła srednia równowaga.Ela Dolny Ślask

             ~Gość

             Martunia miala by dziś 9 urodziny.Nie ma jej niby wsród nas.ale w takim dniu czujemy w domu jej obecność.Wróżce Małgorzacie i numerologowi Grzegorzu .dziękuję za pomoc w tej sprawie. Wroclawianka

             ~Gość

             Początkowo słuchałam ze zdziwieniem co mi wróżą p.Małgorzata i p.Grzegorz. Ale przełom nastąpił po śmierci mamy. zaczęłam jednak dociekać prawdy - szukać listów dokumentów fotografii - aż natrafiłam na pamiętnik. Jakby na mnie czekał... Potwierdziło się wszystko co mi wywrózyła wtedy wrocławska para wróżbitow. Wszystko w mojej rodzinie co do pokrewieństwa jest inaczej i w ogóle... Czyli się sprawdziło... ale jak z tą wiedzą teraz żyć...? Edyta

             ~Gość

             Mi wywróżyli odnalezienie po wielu latach córki i tak sie stało. A więc warto coś wiedziec i czegoś dociekać Edyto.Milego dnia .Pozdrawiam serdecznie wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza z Wroclawia oraz "Rozmowy w toku" które mnie do nich na szczęście pokierowaly Danuta Poznańskie

             ~Gość

             lepiej cos wiedziec do końca a nie zyć w... Ela

             ~Gość

             Mam miłe i dobre doświadczenie zawsze po wizycie u tych wróżbitów. Małgorzata i Grzegorz stosując różnorodne metody szybciej i konkretniej pomagają. A Wrocław od lat odwiedzam z powodu wizyt służbowych i trochę go zwiedzam i przy tej okazji ten wyjątkowy Gabinet Wróżb.Polecam gorąco! Halinka Podkarpackie

             ~Gość

             Córka po śmierci męża potrzebowała rozpaczliwie podpowiedzi wróżbitów. Korzysta z różnych porad, ale jednak największe efekty są po wizytach we Wrocławskim Gabinecie "Małgorzata i Grzegorz " Asia musi też poradzić sobie sama z dużą firmą i te podpowiedzi jak widzę ją dobrze nakierowują.Byłam pierwotnie na nią zła. Po co ci to? mówiłam.Teraz widzę że sama do nich powinnam pójść bo warto.Dotarlo do mnie, że dobry fachowiec może wiele w tej dziedzinie. "Rozmowom w toku" dziękuje za pomysł na ten odcinek. Pozdrawiam i dziękuję. Krysia z Rawicza

             ~Gość

             to prawda absolutnia są niesamowicie dobrzy ale i nie tani .polecam wróżby u Malgorzaty i Grzegorza bo daja lepszy start. emilka

             ~Gość
             • Gość841:
             • to prawda absolutnia są niesamowicie dobrzy ale i nie tani .polecam wróżby u Malgorzaty i Grzegorza bo daja lepszy start. emilka

             Emilko ja sie grzebalem z wizyta do wróżbitów p.Małgosi i p.Grzegorza. Często bywalem we Wrocławiu gdy mój związek mogłem jeszce uratować, ale wówczas myslałem ze jakos będzie... .w końcu do nich dotarłem ale było za póżno... Teraz radzą mi bardzo konkretnie w innych sprawach... ale w uczuciach jest licho, bo kiedyś o nie nie dbałem należycie.Mariusz z Dzierżoniowa

             ~Gość
             • Gość841:
             • to prawda absolutnia są niesamowicie dobrzy ale i nie tani .polecam wróżby u Malgorzaty i Grzegorza bo daja lepszy start. emilka

             potwierdzam:):):) warto, bo szybko wiadomo co robić gdy ONI biorą się za los człowieka w porzebie....Pozdrawiam Eliza

             ~Gość
             • Gość212:
             • potwierdzam:):):) warto, bo szybko wiadomo co robić gdy ONI biorą się za los człowieka w porzebie....Pozdrawiam Eliza

             tak jest - jak człowiek jest w potrzebie... Małgorzata i Grzegorz potrafią zrobić bardzo wiele... ostatnio chciałem załatwić pewną ważną transakcję we Wrocławiu i nie tylko. Ci wróżbici w porę zwrócili mi uwagę na pewien niekorzystny wątek w tej sprawie... mogłem stracić wiele... A zyskalem dużo... Oni są warci wszystkiego co najlepsze.Polecam serdecznie. Krzysiek

             ~Gość

             jesli daje dzieki nim rade to tak trzymać.renia

             ~Gość

             Miałam mieszane uczucia co do porad wróżbiarskich. Ostatnio zadziwiła mnie pozytywnie jednak trafność przepowiedni Wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza gdy byłam przejazdem we Wrocławiu. Ochłonąć nie mogę na myśl że oni tyle wiedzą. polecam. Maria

             ~Gość

             Mnie zaskoczyli, gdy rozszyfrowali moje sny... duzo dobrego dala mi wizyta we Wroclawiu, bo wyjasnilem pewne zawiłości... Pani Małgosia i Pan Grzesiu podpowiedzieli mi na seansie jak poprawić sprawy biznesowe itp.Warto u nich wróżyć, bo efekty są szybko. Marian z Zakopanego.

             ~Gość

             Masz rację Mario. Wątpliwości i ja miałam, ale do czasu... Gdy jednak wszystko co mi powiedzieli złe i dobre zadziałało zrozumiałam że dali mi pęd do samodzielnego działania...Ina

             ~Gość
             • Gość997:
             • Masz rację Mario. Wątpliwości i ja miałam, ale do czasu... Gdy jednak wszystko co mi powiedzieli złe i dobre zadziałało zrozumiałam że dali mi pęd do samodzielnego działania...Ina

             Cześć Marysiu! Przecież nie chodzi o wróżby naiwne, ale o podpowiedzi co dalej... jak mi wróżyli to byłam już z duzym bagazem problemów i przeżyć... A p.Małgorzata i p. Grzegorz pomogli mi to zatrzymac i właściwie pokierować losem... Pozdrawiam. Ala Wrocławianka

             ~Gość

             Od lat jak juz jestem we Wroclawiu to odwiedzam stare katy. Odwiedzam tez gabinet wróżb Małgorzata i Grzegorz bo wiem ze ich wróżby mnie nigdy nie zawioda.Wracam silniejsza w dalekie strony... warto.polecam ich.Madzia

             ~Gość

             Zwróciłem się po wróżby po Waszym programie do Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia. Początkowo bardziej z ciekawości.Wróżbami na zmarłych mnie zakasowali mocno pozytywnie. Szybko zrozumiałem że to nie zabawa.Konkretni okazali się na max. Szybko się zaczęło wiele dziać... Od rodziców się dowiedziałem bardzo wiele choć nie żyją od roku. Dziwne było to że te wiadomości kiedyś były bardzo poufne... Wydawało się że rodzice te tajemnice zabrali ze sobą... Inna ciekawostka.Wygrałem w totolotka średnią kwotę i mi to też podpowiedzieli Ci wróżbici.Ważne były daty moich rodziców i inne...Ogólnie jest lepiej w wielu sprawach...Pozdrawiam sympatyczne i bardzo potrzebne "Rozmowy w Toku" Wadowianin

             ~Gość

             Moje problemy uczuciowe i inne.. się skończyły gdy wróżbici Małgorzata i Grzegorz pomogli mi rozwikłać ten problem.Trochę się najeżdziłam do tego Wrocławia, ale było absolutnie warto.Izabella z Opola

             ~Gość

             Cześć Iza :) w podobnych zmartwieniach byłam. Trudno mi bylo pogodzić się z faktem że mój chlopak to drań... Gdy na seansie u wróżbitow p.Gosi i p.Grzesia naświetlono mi mój zagmatwany los - to choć wiedzialam od razu ze maja rację w wielu sprawach to jednak łudziłam się ze jakoś będzie... Okazalo się ze nie z tym facetem... To była od początku znajomość skazana na przegraną... Dużo jeszcze mnie złego spotało bo nie mogłam zrozumieć że ta toksyczna znajość to dno... Dziś jestem sama i żyje mi się bezpieczniej ale samotnie... Takie wyjście jednak jest i nnego nie będzie. Ostatnio odeszła moja bliska przyjaciółka i to też mnie pogrążyło... Od czasu do czasu gawędzę sobie z Basią która z tamtego wymiaru szybciej widzi co mnie tu spotka...Podpowiadają mi też zmarli rodzice, bo wróżby u Małgorzaty i Grzegorza z Wroclawia to wyjątkowy seans za kazdym razem. Pozdrawiam! i polecam.Marlena z Dortmunduprzejazdem w Polsce

             ~Gość

             Cześć Iza :) w podobnych zmartwieniach byłam. Trudno mi bylo pogodzić się z faktem że mój chlopak to drań... Gdy na seansie u wróżbitow p.Gosi i p.Grzesia naświetlono mi mój zagmatwany los - to choć wiedzialam od razu ze maja rację w wielu sprawach to jednak łudziłam się ze jakoś będzie... Okazalo się ze nie z tym facetem... To była od początku znajomość skazana na przegraną... Dużo jeszcze mnie złego spotało bo nie mogłam zrozumieć że ta toksyczna znajość to dno... Dziś jestem sama i żyje mi się bezpieczniej ale samotnie... Takie wyjście jednak jest i nnego nie będzie. Ostatnio odeszła moja bliska przyjaciółka i to też mnie pogrążyło... Od czasu do czasu gawędzę sobie z Basią która z tamtego wymiaru szybciej widzi co mnie tu spotka...Podpowiadają mi też zmarli rodzice, bo wróżby u Małgorzaty i Grzegorza z Wroclawia to wyjątkowy seans za kazdym razem. Pozdrawiam! i polecam.Marlena z Dortmunduprzejazdem w Polsce

             ~Gość
             • Gość442:
             • Cześć Iza :) w podobnych zmartwieniach byłam. Trudno mi bylo pogodzić się z faktem że mój chlopak to drań... Gdy na seansie u wróżbitow p.Gosi i p.Grzesia naświetlono mi mój zagmatwany los - to choć wiedzialam od razu ze maja rację w wielu sprawach to jednak łudziłam się ze jakoś będzie... Okazalo się ze nie z tym facetem... To

             Ja też przekonałam sie ze samej nie jest żle... bo jak pomyślę o udrękach z przeszłości to ... to nie byla milość ale rany i kłopoty...tak trzymaj Iza:)

             ~Gość

             Ja akurat na szczęcie mam ich na miejscu. Jestem własnie po trudnym rozwodzie.samemu nie da się przez to przejść... Małgorzata i Grzegorz to wróżbici bardzo konkretni. Polecam i pozdrawiam. Denis z Wrocławia

             ~Gość
             • Gość442:
             • Cześć Iza :) w podobnych zmartwieniach byłam. Trudno mi bylo pogodzić się z faktem że mój chlopak to drań... Gdy na seansie u wróżbitow p.Gosi i p.Grzesia naświetlono mi mój zagmatwany los - to choć wiedzialam od razu ze maja rację w wielu sprawach to jednak łudziłam się ze jakoś będzie... Okazalo się ze nie z tym facetem... To

             każde rozwiązanie jest dobre... Natalia

             ~Gość
             • Gość286:
             • każde rozwiązanie jest dobre... Natalia

             jeśli ludziom to pomaga to okej! Mirek

             ~Gość
             • Gość286:
             • każde rozwiązanie jest dobre... Natalia

             nie wyobrazam sobie ze mam sie rozwodzic wole lużny zwiazek.Paulina

             ~Gość

             Od dłuższego czasu nękały mnie złe sny(podpowiedzi marłych) i moje przeczucia... Mój krewny rzeczywiście był śmiertelnie zagrożony w drapieżnym świecie... i nie miał się komu poskarżyć.Tak mi wywróżyli pani Małgorzata i pan Grzegorz jakiś czas temu... Dotarło do mnie teraz że wróżby działają nie odrazu...Ważne że wprawdzie w ostatniej chwili, ale jednak mogliśmy pomóc mu z całą rodziną. Magda

             ~Gość

             Pomagają ich wróżby na 100% dziś to kolejny raz wiem, Amerykanin

             ~Gość

             Mojej siostrze mieli pomóc na poczatku w Anglii znajomi ktorzy sa tam od badzo dawna. To byla zła decyzja ..Siostra wróciła, ale jest smiertelnie chora. wiele jej nie zostalo... Nie posluchala kiedyś podpowiedzi wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia. uwazała wróżby wróżbami. ale ona jednak da radę bo ma tam "przyjaciół" Tak jej pomogli ci znajomi ze efekt jest tragiczny... Piszę to ku przestrodze dla innych... sprawdzajcie co jest naprawde grane i wycofujcie sie ludzie w porę... a dobrych rad nie lekceważcie. Pozdrawiam i polecam zdrowy rozsądek.Stenia z Warszawy

             ~Gość
             • Gość806:
             • Pomagają ich wróżby na 100% dziś to kolejny raz wiem, Amerykanin

             to prawda.warto.Pamela Czechy:)

             ~Gość

             Miałem okazję korzystać z porad wróżbiarskich z różnym skutkiem... u różnych wróżbitów. Ale ostatnio dotarło do mnie ze wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia są wyjątkowo niezawodni. Cezary

             ~Gość

             Aż dziw,ale to możliwe ze wróżby mogą ukierunkować w różnych sprawach... Co do tych wróżbitów z Wrocławia miałem różne zdanie... Ale ostatecznie popieram pogląd Cezarego na temat wyjątkowości wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, Śmierci dziadka się musiałem spodziewać. Pogodzić się z tym trudno.Początkowo bylem zły ze zmarł nagle.Wróżbici mi o tym subtelnie ciągle sygnalizowali... Teraz ułatwiają mi z nim kontakt...Milej niedzieli Mariusz

             ~Gość

             Witam serdecznie ! Marek ( 3 dni temu) opisał tu swoja historię - a ja plakałam, gdy to czytałam. Wróciły wspomnienia... też będąc zabiegana nie wysłuchalam na czas bliskiej mi osoby. Teraz od czasu do czasu korzystam z seansów we Wrocławiu - u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza, aby wyrównać moje niedokończone rozmowy.... Regina z Gniezna

             ~Gość

             Ewa odeszła nagle... Byłem ciągle zabiegany .Ewa sygnalizowała mi że ma wiele do powiedzenia. Nie miałem czasu jej wysłuchać i teraz tego nieodwracalnie żałuję. Kiedyś korzystałem z wróżb u Małgorzaty i Grzegorza, gdy byłem służbowo we Wrocławiu. Ostrzegali mnie wówczas na różne tematy... Szybko zapomniałem jak to się może skończyć... Marek

             ~Gość

             Może Ci Ewa wybaczy jak Cię wróżbici skontaktują z Nią... Ja wiem że moja kuzynka w podobnej sytuacji poradziła sobie bo pomogli jej Ci wróżbici.Pozdrawiam Tamara

             ~Gość
             • Gość631:
             • Może Ci Ewa wybaczy jak Cię wróżbici skontaktują z Nią... Ja wiem że moja kuzynka w podobnej sytuacji poradziła sobie bo pomogli jej Ci wróżbici.Pozdrawiam Tamara

             To dziala...bylam u nich z kolezanką.Warto.Benia i Kazia

             ~Gość

             Witam "Rozmowy w toku" Marysia opuściła nas po walce z ciężką chorobą. Zawsze byla gotowa za życia do pomocy drugiemu czlowiekowi. Dziś gdy mam szansę porozumiewać się z nią nadal, ale z pomocą pary niesamowitych wróżbitów pani Małgorzaty i pana Grzegorza to pędzę do Wroclawia.Teraz podpowiedzi Marysi, ale z tamtej strony są też bezcenne Pozdrawiam ! Irenna z Andrychowa

             ~Gość
             • Gość274:
             • To dziala...bylam u nich z kolezanką.Warto.Benia i Kazia

             Kiedyś wróżyli mi na imprezie, bo tam ich nasza firma zaprosiła. Wszystko mi się do dziś sprawdza.Inni też tak mówią o wróżbitach Małgorzacie i Grzegorzu z Wrocławia. A więc to dobry wybór.Polecam. Paulina z Oleśnicy

             ~Gość
             • Gość274:
             • To dziala...bylam u nich z kolezanką.Warto.Benia i Kazia

             miałam dzień i noc doła po smierci partnera...gdy natrafiłam na ten odcinek - pomyslałam czemu nie.pojechalam i okazalo się że naprawdę warto. w gabinecie u p.małgorzaty i p.grzegorza we wroclawiu poczulam obecność antka i wiele mi wyjasnily jednak tez te wrózby. gdy on przemówil za ich pośrednictwem do mnie z tamtej strony poczulam niesamowita bliskośc od niego.wiem ze nie jestem sama bo on czuwa abym nie zabrneła w kłopotach... dzieki grazyna

             ~Gość

             Z tej strony Anna z Niemiec.Po seansie u wróżbitow pani Małgorzaty i Grzegorza z wrocławskiego Śródmieścia jestem kolejny raz na własciwej ścieżce... "Rozmowom w toku" dziękuję za naprowadzenie mnie na ten niewątpliwie najskuteczniejszy sposob na moje problemy...Milego dnia. Anna z Niemiec

             ~Gość

             Podzielam twoją pozytywną Anno opinię.Jestem kolejny raz zadowolony z podpowiedzi - wróżb pani Małgosi i pana Grzesia. Wrocław przy okazji chętnie odwiedzam, bo mam i zostawiłem tu piękne wspomnienia z czasów gdy żyła jeszcze moja wielka miłość. Pozdrawiam Artur

             ~Gość

             Witam serdecznie! Z tej strony Krzysztof ze Świdnicy. na wstępie pozdrawiam "Rozmowy w toku" i dziękuję za to pomyslowe forum.Dzięki różnym opiniom internautow i po wizycie u wróżbitow Małgorzaty i Grzegorza we Wroclawiu znalazłem własciwe rozwiazania w wielu drastycznych sprawach.Dwa lata sie zmagalem z różnymi dramatami rodzinnymi i własnie teraz nadeszla poprawa.Wiele wyjaśniły mi podpowiedzi zmarlych członków rodziny podczas niezwykle czytelnych seansów u tych wróżbitów.Szczerze ich polecam.Krzysztof - Świdnica

             ~Gość

             Po śmierci żony zostałem sam w wielu sprawach... Gdy obejrzałem ten odcinek z udziałem wróżbitów Wrocławskich Małgorzaty i Grzegorza wszystko wskazywało na to że tylko Oni mogą mi pomóc kontaktując mnie z Żoną. Tak się stało wielokrotnie . Wiele dobrego z tego wynika... W czasie seansu słyszę zawsze szum wody, bo żona się utopiła (nieszczęście na wakacjach przed laty - wypadek).Pozdrawiam i polecam
             Czesław z Częstochowy

             ~Gość

             Dali radę w moich sprawach... a byly niby takie trudne... przekonałem się znowu że dla wróżbitow Malgorzaty i Grzegorza z Wroclawia nie ma takich spraw...Oni są najkonkretniejsi. Rozmaitość ich metod - wróżb daje jednak duże możliwości przynajmniej w moim odczuciu. Miłego dnia! Bogdan

             ~Gość
             • Gość575:
             • Po śmierci żony zostałem sam w wielu sprawach... Gdy obejrzałem ten odcinek z udziałem wróżbitów Wrocławskich Małgorzaty i Grzegorza wszystko wskazywało na to że tylko Oni mogą mi pomóc kontaktując mnie z Żoną. Tak się stało wielokrotnie . Wiele dobrego z tego wynika... W czasie seansu słyszę zawsze szum wody, bo żona się utopiła

             Taka przykrość i mnie dopadła przed laty.Rozumiem twój ból. Zostalam sama z dziećmi i wiem jak musi Ci być ciężko po stracie bliskiej osoby.Korzystam z pomocy tych samych wróżbitow od lat i wiem że dzięki nim jest latwiej przez to przejść... Alicja

             ~Gość

             Dopiszę tylko że warto było się fatygować do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza do Wrocławia aż z Niemiec. Jestem na właściwej ścieżce w wielu sprawach.Anna

             ~Gość

             Od kilku lat dziwilem się co ludzie wygadują o wróżbach,,, Jednym slowem nie dowierzalem w ich skuteczność. Jednak gdy mnie przypililo mocno postanowilem pierwotnie dla zabawy odwiedzić paru wróżbitów. Miałem mieszane uczucia po takich wizytach, bo tak naprawde dopiero przekonali mnie wróżbici Małgorzata i Grzegorz ( specjalizujacy się między innymi w wróżeniu na zmarlych i to bardzo skutecznie jak widzę teraz) z Wrocławia Śródmiescie - okazali się tym o co może mi chodzić. Ich wróżby mi pomogly i przy tej okazji zmienilem jednak zdanie na pozytywne o takiej pomocy. Poprostu warto bylo bo efekty okazały sie natychmiast i tak jest nadal... Pozdrawiam "Rozmowy w toku" Krakowianin

             ~Gość

             Przyłączam się pozytywnie do tej opini.Znalazlam wreszcie i to dzieki wróżeniu u p.Małgosi i u p.Grzesia odpowiedzi na problemy pozornie nierozwiązalne.Daniela ze Świdnicy

             ~Gość


             Kasia zmarła nagle..Ta wiadomość pokryła się niestety z wcześniejszymi wróżbami Małgorzaty i Grzegorza, gdy byłem przejazdem we Wrocławiu. Kasia była jak się okazało jednak bardzo chora. Teraz powracam do tych wróżbitów żeby mi ułatwili kontakt z moją żoną. To ułatwia mi życie. Pozdrawiam. Dariusz z Kamiennej
             góry.

             ~Gość

             dużo i szybko mi sie sprawdzilo po wróżbach u nich.marysia

             ~Gość

             Od lat gdy na wakacje przyjeżdzam odwiedzać rodzinny Wrocław i groby moich bliskich - załatwiam przy tej okazji inne sprawy... Wróżby w gabinecie na E.Stein we Wroclawiu u p.Małgorzaty i p. Grzegorza są solidnym dopelnieniem mojej zawsze długo wyczekiwanej wizyty. Jak Oni mi powróżą to na długo wiem co będzie dalej i jak żyć w tych ciężkich czasach. Miłego dnia. Anita z Rzymu.

             ~Gość

             Dodam tylko że kilka razy mi pomagali i naprawdę warto.Henryk

             ~Gość
             • Gość951:
             • Dodam tylko że kilka razy mi pomagali i naprawdę warto.Henryk

             Mi również para wróżbitów Małgorzata i Grzegorz z Wroclawia podpowiadaja bardzo jasno co mam zrobic w chwilach bezradności... Warto.Pozdrawiam dziękuję i polecam. Zbyszek z Konina

             ~Gość
             • Gość365:
             • Mi również para wróżbitów Małgorzata i Grzegorz z Wroclawia podpowiadaja bardzo jasno co mam zrobic w chwilach bezradności... Warto.Pozdrawiam dziękuję i polecam. Zbyszek z Konina

             W chwilach ciężkich taka pomoc jest warta wszystkiego. Ten odcinek Waszego programu zapoczątkował u mnie wiele dobrego, bo z pomocą tych wróżbitów doszedłem do oczekiwanego celu...Wiele podpowiedzi otrzymałem od bliskich mojemu sercu zmarłych. Polecam gabinet wróżb Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia, bo dzięki Nim człowiek napewno nie błądzi...Pozdrawiam. Kamil z Pasłęka

             ~Gość

             Postanowilam ja i koleżanka sprawdzic czy wróżby u Małgorzaty i Grzegorza zwłaszcza w kontaktach ze zmarlymi mogą pomóc... Z reką na sercu polecamy ten gabinet, bo oczywiście że konkretnie i wszechstronnie powróżyli nam jak nikt.Pozdrowionka i polecamy.Beata i Paulina ze Zgierza:)

             ~Gość

             tak jest jak piszecie dziewczyny .wróżbici malgorzata i Grzegorz są wiarygodni jak nikt.maja

             ~Gość

             popieram ten wybór.Podpowiedzieli mi w wielu sprawach.wszystko się sprawdza. trochę to potrwalo. ale teraz widzę ze warto bylo.Julka

             ~Gość

             Babcia mi podpowiada z pomoca wróżbitów Malgorzaty i Grzegorza w kazdej trudnej sprawie.Za życia babcia Janka bywała często u tych wróbitow we Wrocławiu gdy odwiedzala przy okazji bliskich. Ja tez im ufam bo babcia zawsze mówiła ze oni sa najkonkretniejsi. I tak wlasnie jest.Kasia

             ~Gość

             Rzeczywiscie sny mogą dużo powiedziec... pozdrawiam krzysiek

             ~Gość

             Trudno mi bylo podjąć decyzje w wielu sprawach i trudno mi bylo zawierzyć wróżbom.Jednak teraz widze że w gabinecie wróżbitow Małgorzaty i Grzegorza powinnam byla byc wczesniej, bo uniknęła być różnych klęsk...Marianna

             ~Gość

             Mialem dokladnie podobna sytuacje... Na ostatnią chwile mi pomogly wróżby. Pozdrawiam Maniek 1983

             ~Gość

             Witam wszystkich serdecznie ! Moja historia może wydawać się zabawna.Nie miałem szczęścia w miłości do chwili gdy zmarły dziadek z pomocą wróżb u p.Małgorzaty i p.Grzegorza podpowiedział mi jakie robię błędy... Podziałało i jestem szczęśliwym facetem... Osoba kochana była tuż,tuż a ja tego nie widziałem. Miłego dnia życzy wszystkim Jarosław z Dolnego Śląska.

             ~Gość

             Witaj szcęśliwy Jarku! Byłam w podobnej sytuacji i dzięki TYCH wróżbitów intuicji jestem w lepszej sytuacji.Pozdrawiam.Marzanna z Mielna

             ~Gość
              <